Clicks3K
m.rekinek
4
Dlaczego dochodzi do gwałtów - żeńska policja szariatowa w akcji. (...) Należy także wspomnieć, że w codziennych okolicznościach innych niż wojna itp. gwałt nie występuje, chyba że kobieta ubiera …More
Dlaczego dochodzi do gwałtów - żeńska policja szariatowa w akcji.

(...) Należy także wspomnieć, że w codziennych okolicznościach innych niż wojna itp. gwałt nie występuje, chyba że kobieta ubiera się w atrakcyjny sposób, zachęcający do gwałtu, na przykład kiedy wychodzi z domu wyperfumowana oraz bez hidżabu lub gdy przebywa sam na sam z mężczyzną lub z mężczyznami w wieku zdolnym do zawarcia małżeństwa, albo podróżuje bez jej Mahram (~opiekuna) itp.Jeśli dojdzie to gwałtu w takich okolicznościach, wtedy kobieta jest tylko częściowo pokrzywdzona, ponieważ sama przygotowała grunt pod gwałt. Ale ogólnie rzecz biorąc, jeśli kobieta przestrzega religijnych wymogów unikając rozmowy w pociągający łagodny sposób i zakłada hidżab, wówczas jej czystości jest zachowana a rozwięźli mężczyźni będą zdecydowanie unikać zbliżania się do niej. Allah, wszechwiedzący i prawdomówny powiada (co oznacza): {Tak będzie lepiej, gdyż po tym się je pozna (jako wolne, poszanowane kobiety) tak aby nikt się ich nie czepiał. I Allah jest zawsze przebaczający, najbardziej litościwy.}[33:59]. (...)
youtu.be/-_YXXAZahbM
Ela17
zezwierzecone by..o nad soba panowac nie potrafia jak kobieta musi byc wgnieciona w ziemie zeby uznac ze jest winna zezwierzecenia meskiego,biedne kobiety,ofiary systemu utworzonego przez pedofila
Et spes nostra,salve
Et spes nostra,salve
4:34 Mężczyźni stoją nad kobietami ze względu na to, że Bóg dał wyższość jednym nad drugimi, i ze względu na to, że oni rozdają ze swojego majątku. (...). I napominajcie te, których nieposłuszeństwa się boicie, pozostawiajcie je w łożach i bijcie je! A jeśli są wam posłuszne, to starajcie się nie stosować do nich przymusu.
One more comment from Et spes nostra,salve
Et spes nostra,salve
Z Koranu :
2:223 Wasze kobiety są dla was polem uprawnym. Przychodźcie więc na wasze pole, jak chcecie, i czyńcie pierwej coś dobrego dla samych siebie. (...)

2:228 To kobiety rozwiedzione mają oczekiwać trzy okresy(...).A ich mężowie, jeśli zapragną pogodzenia, mają pełne prawo powrócić do nich w tym czasie. (...) Mężczyźni mają nad nimi wyższość. Bóg jest potężny, mądry!