Clicks5
NewsLetters

BВП: Відкритий лист кардиналу Петеру Ерде щодо візиту Франциска (12 вересня)

Шановний кардинале!
Ви надали журналістам інтерв’ю про Євхаристійний конгрес, який має завершитися урочистою Літургією за участю «папи» Франциска, а також Ви згадали про Літургію ромською мовою у супроводі співів. На жаль, журналісти не запитували Вас про основні речі. З цієї нагоди ми хотіли би нагади про них. Їх є три:
1) Ким є «папа» Бергольйо?
2) Яка мета його візиту в Угорщину?
3) Якою мала би бути реакція на його візит?

1) Ким є «папа» Бергольйо?
Бергольйо є недійсним папою. Чому? Тому що, відповідно до Святого Письма (Гал. 1,8-9), він сам себе виключив з Церкви проповідуванням фальшивої євангелії. Цю реальність підтверджує і догматична конституція «Cum ex apostolatus officio».
а) Жестом інтронізації ідола демона Пачамами у Ватикані він проявив себе як публічний ідолопоклонник, який заперечує Першу заповідь Декалогу.
б) Публічним просуванням легалізації шлюбів содомітів він систематично руйнує християнську мораль.
в) Пропагуючи експериментальну вакцинацію, яка вже є частиною процесу чіпування, він здійснює злочин проти людяності, а до того ж, веде Церкву та людство до вогняного озера.
г) Він робить усе для того, щоб Європа, включаючи Угорщину, була ісламізована – «кожна парафія, кожен монастир, кожне прочанське місце» (це його власні слова).

2) Яка мета його візиту в Угорщину?
Метою не є моральне і матеріальне благо угорського народу та Церкви. Він приїжджає як політичний агітатор глобалізації, ісламізації та содомії. Троянським конем для в’їзду в Угорщину є зловжита церковна урочистість. Через неї, використовуючи мас-медіа, він хоче внести дезорієнтацію та атмосферу розкладу. Крім того, що стосується його служіння Євхаристії, то він як апостат служить недійсно. Він вносить не благословення, а навпаки ‒ прокляття.

3) Якою мала би бути реакція на його візит?
Даний візит ‒ це не тільки психологічна, але й духовна боротьба. Тому треба використати духовну зброю: молитву, піст і екзорцизм. З цієї причини ми запропонували угорським католикам і некатоликам дві форми екзорцизму, щоб з вірою промовляли його перед візитом, під час візиту і після візиту псевдопапи.

Скорочений традиційний екзорцизм
In nómine Patris et Fílii + et Spíritus Sancti. Amen.
EXORCIZÁMUS te, ómnis immúnde spíritus, ómnis satánica potéstas, ómnis incúrsio infernális adversárii, ómnis légio, ómnis congregátio et secta diabólica, in nómine et virtúte Dómini nostri Iesu + Christi, eradicáre et effugáre a Dei Ecclésia, a archiheretici Jorge Bergoglio. Imperat tibi Deus Pater +; Imperat tibi Deus Fílius +; Imperat tibi Deus Spíritus Sanctus +. Imperat tibi sacraméntum Crucis +. Imperat tibi excélsa Dei Génitrix Virgo Maria +. Imperat tibi sanctus Michael archangel +. Imperat tibi fides sanctórum Apostolórum Petri et Pauli ceterorúmque Apostolórum +. Imperat tibi Mártyrum sanguis +.
Vade, sátana, invéntor et magíster omnis falláciæ, hostis humánæ salútis. Vade! Amen. Amen. Amen.

Екзорцизм – ІІ версія
Господи Ісусе Христе, Ти сказав Своїм апостолам: «Виганяйте демонів!» (Мт. 10,8). Апостолам, які не могли вигнати демона, Ти сказав: «Роде невірний, доки Мені бути з вами?» Після вигнання демона Ти повчив їх і нас: «Коли матимете віру, як зерно гірчичне, і не будете сумніватися у своєму серці, і як скажете оцій горі (демонів): „Піднімися і кинься у (пекельне) море”, то станеться так» (пор. Мт. 17,20; Мр. 11,23). Тому, посилаючись на цю обіцянку, я наказую демонічним силам: демони церковного фарисейства, садукейства, єресей, гендеру, содомії, трансгендеризму та всякої збоченої нечистоти; демони цинізму, брехні та смерті; демони ідолопоклонства, пов’язані з Пачамамою, вакцинацією та чіпуванням; демони, які пропихають геноцид, ‒ я наказую вам в ім’я нашого Господа Ісуса Христа, в Його святому і власному імені Єгошуа: вийдіть з релігійного спокусника та обманця, архиєретика та Юди Хорхе Бергольйо та киньтеся у вогняне озеро! Амінь. Амінь. Амінь. І в цьому ж святому імені Єгошуа наказую вам: вже ніколи не повертайтеся! Амінь. Амінь. Амінь. Я не сумніваюся і вірю. Амінь.

Господи Ісусе Христе, хай на звільнене місце прийде Твій Святий Дух, Дух правди і життя, і Твоє Царство. Господи Ісусе, за заступництвом Твоєї Пресвятої Матері, святих апостолів і мучеників, оберігай нас і дай нам в повноті Свого Духа та світло, щоб ми перебували у тій правді, що наш «старий чоловік» був з Тобою розп’ятий (Рим. 6,6), а з ним і родовище зла, первородний гріх. Знаємо, що хрещенням і ми були занурені з Тобою до Твоєї смерті і разом з Тобою були духовно поховані (Рим. 6,4). Тому хочемо протягом усієї решти часу нашого життя, а потім і всю вічність, вірою жити Твоїм життям в нас. Амінь.

Ймовірно, патріоти та футбольні фани, які є також патріотами і звикли скандувати, будуть розмахувати на площі угорськими прапорами чи іншими емблемами і, напевно, матимуть і транспаранти, якими виявлять свою незгоду з цим небажаним візитом. Звичайно, вони будуть скандувати і прості гасла, наприклад «Юда, геть!», або під час промови Бергольйо ‒ «Ганьба, ганьба!» Це вже справа патріотів, що усвідомлюють реальну небезпеку, яку становить Бергольйо.

Шановний кардинале, якщо ви, угорські єпископи, відповідально усвідомлюєте серйозність ситуації, то ви неодмінно мали би публічно виразити свою неєдність з відступником та єдність із Христом. Було б зрадою Христа і народу сердечно і з усмішкою вітати Бергольйо чи навіть обніматися з ним. З цієї нагоди ми лише нагадуємо вам, що німецькі єпископи під час візиту папи Бенедикта до Німеччини демонстративно навіть не подали йому руку.

Інший спосіб вираження правди: перед Літургією головний модератор сказав би учасникам правду, що ця Літургія, очолювана публічним архиєретиком Бергольйо, недійсна. Або ж цю важливу інформацію могли би проголосити Ви самі чи інший уповноважений єпископ. Цей справді визволяючий жест став би початком процесу справжньої віднови не лише Церкви в Угорщині, але й цілої Католицької Церкви.

Якщо Ви жодним чином не виразите свою неєдність з архиєретиком і відступником Бергольйо, то Ви, пане кардинале, разом з угорськими єпископами станете причиною прокляття для Церкви та народу.

Вже наступного місяця (10 жовтня) Бергольйо розпочинає синодальний процес, який за два роки має завершитися скасуванням інституту папства. Було б ідеально, якби ви ще перед його приїздом проголосили свій власний синодальний шлях і повідомили, що не визнаєте Бергольйо папою і вже не будете брати участь у його недійсній Літургії. Це також був би сильний жест для вираження того, що ваша Церква в Угорщині вірна Христові і відділена від єресей Бергольйо, які заперечують саму сутність Церкви. Водночас цим виявите, що ви готові прийняти законного і правовірного папу, чим допоможете врятувати інститут папства, який Бергольйо вже запланував зліквідувати.

Нехай Бог дасть Вам та всім угорським патріотам мудрість і відвагу виступити проти духа брехні та смерті, якого вносить Бергольйо.

Молимося за вас.

В Христі
+ Ілля
Патріарх Візантійського Вселенського Патріархату

+ Методій, ЧСВВр + Тимотей, ЧСВВр
єпископи-секретарі
8.09.2021
Копію листа надсилаємо уряду Угорщини та просимо опублікувати його у ЗМІ.

Підписатися на розсилку нових публікацій від ВВП

mailerlite.com/webforms/landing/b9p8t8