Clicks101
csk.news
1

Rakúsko: Okresný Predstavený Pia X. Sa Odvolal

Otec Stefan Frey, Okresný Predstavený Pia X. v Rakúsku, odvolal svoje „urgentné“ Aprílové varovanie pred očkovaním Covid-19. Teraz hovorí opak.

Frey v Júnovom vestníku Pia X. zaujal proočkovaciu pozíciu svojho spolubrata Arnauda Sélégnyho a dokonca odporúča „solídne oficiálne dokumenty Vatikánu“ o očkovaní, ktoré označil za „bohatý zdroj informácií.“ Frey vysvetľuje, že eticky spornú vakcínu možno použiť na základe štyroch kritérií:

- musí existovať jasná núdzová situácia,
- nesmie byť k dispozícii žiadna schválená alternatíva,
- prínos očkovania musí byť väčší ako škoda v prípade, že osoba nie je očkovaná,
- musí existovať opozícia proti výskumu vakcín poznačených potratmi.

Frey aspoň pripúšťa, že v tejto otázke možno dospieť k rôznym záverom a nikto by nemal vnucovať svoj názor niekomu inému. Zdá sa však, že samotný Frey bol svojimi nadriadenými dotlačený k tomu, aby sa ohľadom očkovaní priklonil k straníckej línii Pia X.

Problém Freyovej zmeny názoru spočíva v tom, že jeho štyri argumenty proti očkovaniu zostávajú v platnosti aj napriek jeho odvolaniu, iba ak Pius X. nezamýšľa tiež zaujať stanovisko Vatikánu, že - v závislosti od politického oportunizmu - to, čo bolo pravdou včera, môže byť dnes zrazu „nesprávne.“

#newsEvbwemskuw

Roberto 55
Dnes nikto nie je imunny proti sustavnemu premyvaniu mozgu.
Ani jedna z jeho podmienok nie je splnena...
Nie je ani nikdy nebola nudzova situacia, kedze takmer nikto zatial nevie, co tito zlosynovia dali do obehu, vie sa iba, ze to bol coronavirus "obohateny" o ine virusy ako napr. HIVa je to aj koktail chemikali pripadne nanocastic. Faucimu uz dokazali, ze vyskum tejto biozbrane presunul a …More
Dnes nikto nie je imunny proti sustavnemu premyvaniu mozgu.
Ani jedna z jeho podmienok nie je splnena...
Nie je ani nikdy nebola nudzova situacia, kedze takmer nikto zatial nevie, co tito zlosynovia dali do obehu, vie sa iba, ze to bol coronavirus "obohateny" o ine virusy ako napr. HIVa je to aj koktail chemikali pripadne nanocastic. Faucimu uz dokazali, ze vyskum tejto biozbrane presunul a financoval do Wuhanu v Cine a tiez obohacovanie virusu -gain of function. Tento man made virus nemal na vonok vacsiu mortalitu ako chripka, nikdy nebol definovany podla tzv. Kochovych postulatov a inich pre potreby modernej virologie presne definovanych standartov. Cize WHO vyhlasilo falosnu pandemiu=plandemiu, ktora vobec nikdy nesplnala atributy logicky definovanej pandemie a "bojovalo" sa ako za komunizmu proti doslova vnutornemu nepriatelovi, ktoreho nikto presne ani nepoznal...
Ivermectin, hydrochloroquinone ai. davno pouzivane a bezpecne lieciva sa uspesne pouzili na potlacanie flu like priznakov a tiez na skody sposobene synergickym posobenim, pripadne inymi co-morbiditami, ktore maju hlavne starsi ludia. Svoju ulohu zohrala aj zanedbana (potlacena) lekarska starostlivost.
Tato vakcinaci pacha presne vacsie skody na ludoch (umrtia a poskodenia ludskich tiel (a to masovo) a absolutne nesplna podmienky vakciny. Je to genova experimentalna (nie terapia), ale nastroj na masovu depopulaciu.
Opozicia proti vyskumu vakcin neexistuje, lebo akykolvek hlas je potlacany a cenzurovany a drakonicky trestany (od fyzickej likvidacie po stratu zamestnania)
Vsetci sa teda mozu mylit a preto sa nemozno viazat na ziadneho cloveka. Iba Pan Boh je verny a neomylny!