Clicks17
uk.news

Реформа Папи Франциска: "лякають" і "небезпечні" особистості

13 вересня MarcoTosatti.com повідомив, що кардинал Брас-ді-Авіс і архієпископ Карбальо, які визначають порядок в Конгрегації у справах релігійних спільнот, є "страшними і небезпечними особами".

Уже сьогодні всі спільноти Старого Обряду виявилися під їхнім командуванням, мета якого - створити "священні гільйотини" для них. Авіс пишається тим, що є незаконнонародженим послідовником королів Португалії, був пов'язаний з рухом фоколярів і комуністичною теологією визволення, що дозволило йому стати архієпископом за часів Іоанна Павла II .

Його підвищення в 2011 році, рішення про яке прийняв Бенедикт XVI, здивувало нунціатуру Бразилії, представники якої добре знали про його прихильність до політики лівого спрямування. Крім того, він особисто визнавав, що покривав священиків, у яких є діти, включаючи власного брата, якому він передав один з приходів в Бразилії.

Карбальо прославився на посаді керівника Ордена францисканців, коли став відповідальним за найбільший скандал серед усіх релігійних спільнот (втрати склали більше 50 млн євро). Очевидно, що "ліберали" не стали розслідувати злочин, який вчинили.

Скандал був пов'язаний з вкладенням коштів у зброю і наркотики. Карбальо не проживає серед францисканців, а в розкішній квартирі на території Ватикану (Specola: "про всяк випадок").

Нещодавно він показав, що не розуміє кордонів пристойності, опублікувавши документ про правила належного управління релігійними спільнотами...

Зображення: João Braz de Aviz, José Carballo © wikicommons, CC BY-SA, #newsUoxcdwixxp