Clicks4.1K

3.10.2020 Św. Michał Archanioł OSTRZEGA to zbuntowane pokolenie.

Ci zbuntowani ludzie zapomnieli o Bogu, cofnęli się i zaplątali w macki szatana i jego intrygi. Chętnie akceptują postęp jednego rządu światowego.To pokolenie obudzi się, kiedy będzie już głęboko pochłonięte najostrzejszym bólem i cierpieniem, wyśmiewane przez popleczników Antychrysta, karane z natury i pozbawione możliwości samodzielnego podejmowania decyzji.

Cale orędzie: PRZYCHODZĘ W IMIENIU ŚWIĘTEJ TRÓJCY, ABY WZYWAĆ WAS DO NAWRÓCENIA.
Z powodu braku duchowości, niezdecydowania, niepewności i zajmowania się doczesnymi i grzesznymi rzeczami, ludzie masowo stracili wiarę. Jedynym lekarstwem na to jest nawrócenie; pomaga ci być wytrwałym pomimo wszelkich przeciwności, nawet jeśli demon wylewa całą swoją nienawiść na ludzkość (por. Mk 1, 15; Dz 17, 30).

MUSISZ MÓDLIĆ SIĘ, DOKONAĆ OFIAR, ODPOWIEDZIALNOŚCI I CODZIENNIE PRACOWAĆ NA SWÓJ WZROST DUCHOWY (por. Ef 4,15; Kol 1, 10), aby każdy z was stał się Cyreńczykiem dla drugiego. Tylko w ten sposób lud Boży będzie mógł być zawsze obecny pomimo wszelkich prób i oczyszczenia (1 Tes 3:12). Nie liczbowo, ale bardzo, ponieważ wyróżnia się spośród innych swoją duchowością i oddaniem.

Karmcie się Ciałem i Krwią Naszego Króla i Pana Jezusa Chrystusa, ale czyńcie to odpowiednio przygotowani. Nakarmcie się w duchu i prawdzie, wzrastajcie; bo bez wzrostu stajesz się niedbały i nie możesz uratować swoich dusz. Tak wiele stworzeń ginie w mistycznym ciele, ponieważ przyjmują Eucharystię w stanie hańby i lekceważą prawa Boże.

Ci zbuntowani ludzie zapomnieli o Bogu, cofnęli się i zaplątali w macki szatana i jego intrygi. Chętnie akceptuje postęp jednego rządu światowego.

To pokolenie obudzi się, kiedy jest już głęboko pochłonięte najostrzejszym bólem i cierpieniem, wyśmiewane przez popleczników Antychrysta, karane z natury i pozbawione możliwości samodzielnego podejmowania decyzji.

Gniew Szatana ogarnął człowieka; choroba opanowała umysł człowieka i wywołuje w nim nieoczekiwane reakcje. Mieszkańcy ziemi izolują się od siebie, a Szatanowi udało się zamienić domy ludzi w centra indoktrynacji i uzależnić ludzi od technologii. (1) Miłość bliźniego ochłodziła się do tego stopnia, że ledwo można ją poczuć. Ludzie zachowują się jak roboty, chociaż wcale nimi nie są.

Wielkie klęski żywiołowe przerazią ludzkość.

Módlcie się, dzieci Boże; módlcie się, ponieważ ciała niebieskie boją się ludzkości.

Módlcie się, dzieci Boże; módlcie się, ponieważ wojna wkrótce stanie się rzeczywistością.

Módlcie się, dzieci Boże; módlcie się za Stany Zjednoczone, gdy stają się więźniami własnej nienawiści.

Módlcie się, dzieci Boże; módlcie się, bo ziemia drży z wielką i nieoczekiwaną przemocą. Ameryka drży; módlcie się za Kostarykę.

Ludu Boży, chodzisz po bagnistej ziemi. Światowa elita działa przeciwko ludzkości, powoduje masową imigrację z jednego kraju do drugiego. Gospodarka wpada w ręce tyranów, a ludzie zostają zastąpieni technologią.

Dzieci Boże muszą się zebrać, aby przygotować się duchowo i wzmocnić się nawzajem, aby nie zbłądzili. Są tarczą, która może chronić człowieka przed kontrolą tej złej technologii i dlatego nigdy nie wolno im wątpić w moc Boga nad złem.

PRZYGOTUJĘ, CO JUŻ JEST PRZY DRZWIACH.

Nie pozwól, aby strach cię pokonał. Zamiast tego bądźcie stworzeniami wiary, żyjącymi z pewnością, że zawsze jesteście pod Naszą ochroną.

NIE BÓJ SIĘ CO NADCHODZI. Zamiast tego upewnij się, że ci, którzy są lojalni Bogu, są zawsze pod Jego ochroną.

NIE OCENIUJ MOICH OSTRZEŻEŃ. Nie lękajcie się, bojaźń nie jest charakterystyczna dla dzieci Bożych.

SZUKAJ UCHYLENIA W RAMIONACH NASZEJ I SWOJEJ KRÓLOWEJ I MATKI NIEBA I ZIEMI. Bądźcie stworzeniami wiary, niewzruszonymi, silnymi i niezłomnymi; bądźcie miłością i przeciwstawiajcie się złu.

NIE RELAKSUJ; BĄDŹ MOCNY W WIARZE, BĄDŹCIE STWORZYCIAMI WIARY (por. Flp 4,19; 1 J 5,14).

CUDUJCIE ŚWIĘTEJ TRÓJCY, KOCHAJ SIĘ SIEBIE I SZUKAJ UCHODZENIA Z NASZĄ KRÓLOWĄ I MATKĄ. Zadzwoń do nas, a my pomożemy.

KTO JEST JAK BÓG?
Nikt nie jest podobny do Boga!

Święty Michał Archanioł

AVE MARIA, W PEŁNI CZYSTOŚĆ I OTRZYMANA BEZ GRZECHU
AVE MARIA, W PEŁNI CZYSTOŚĆ I OTRZYMANA BEZ GRZECHU
AVE MARIA, W PEŁNI CZYSTOŚĆ I OTRZYMANA BEZ GRZECHUl