Clicks1.6K
pl.news
4

Jedność z oligarchami: Watykan wbija nóż w plecy amerykańskim biskupom

Jak można było się spodziewać, Watykan, który jest na usługach oligarchów, wbił nóż w plecy tym amerykańskim biskupom katolickim, którzy opowiadają się za odmawianiem prezydentowi Bidenowi i innym "katolickim" politykom pro-death Komunii Świętej.

Aborcja jest świętą krową oligarchów i ich mediów. Kardynał Luis Ladaria, posłuszny prefekt Kongregacji Nauki Wiary, napisał 7 maja list, opublikowany przez CatholicNews.com, w którym wezwał biskupów do "ostrożnego" postępowania w krytyce "katolickich" polityków popierających aborcję, eutanazję i inne moralne zło.

Twierdził, że pojedynczy biskup nie może "uzurpować sobie" autorytetu w swojej diecezji dla polityki, która wymagałaby "niemal jednomyślności" – tak jakby decydowała o tym prawda.

Według Ladarii "mylące" jest przedstawianie aborcji i eutanazji jako "jedynych" poważnych spraw katolickiej moralności, które "wymagają najpełniejszego poziomu odpowiedzialności ze strony katolików", ale nikt tego nie zrobił.

Ostrzegł, że polityka narodowa byłaby przydatna "tylko […] jeśli pomogłoby to biskupom zachować jedność". Watykan jest zainteresowany taką "jednością" tylko w kontaktach z oligarchami i ich potężnymi mediami, których Watykan się boi.

Watykańska troska o "jedność" nagle znika, kiedy Franciszek i inni moderniści rozpoczynają swoje częste polemiki, jak w przypadku Amoris Laetita i ataków na byłego prezydenta USA, pro-lifersa Trumpa.

#newsNxgxmsuhxp

Augustyn z Hippony
Bogu dzieki za ksiezy, ktorzy jeszcze znaja domtryne i wbrew biskupo (tchorzom, modernistom spolegliwym wobec swiata) glosza prawdziwa nauke Chrystusa.
Jak mala jest gruoa prawowiernych biskupow jak x. Shnaider czy pralat Kneblewski.
Jan Zbigniew wojan
O czym ta mowa, wy gady wszyscy jesteście tacy sami dla ludzi ! A jeszcze chcecie więcej sQrwiele !!!
Jan Zbigniew wojan
Przecież to jest cymbał - jeden z wielu nasłanych od "starszych i sprytniejszych" tylko dla szekli !