Clicks1K
csk.news
4

Svoboda Zmizela: Biskup Vyloučen z Twitter.com, Za To Že Nepodporuje Sebevraždu

Twitter.com oligarchů zablokoval biskupa Elphina Kevina Dorana, 67, za kritizování plánu irské vlády na "legalizaci" eutanazie, píše Sunday Times novinář David Quinn (Twitter.com, 20. února).

Tohle je tweet, kvůli kterému byl Doran vykázán, "V umírání je důstojnost. Jako kněz jsem poctěn být tomu častým svědkem. Asistovaná sebevražda, kde je praktikována, není vyjádřením svobody nebo důstojnosti, ale selháním společnosti doprovázet lidi na jejich ‘křížové cestě’."

Za účelem eutanazie biskupa, Twitter.com přetočil Doranovo prohlášení v pravý opak, prohlašující, že porušil pravidla Twitter.com “propagací nebo podporováním sebevražd nebo sebepoškozování.” Ve skutečnosti, Doran porušil pravidla Twitter.com tím, že kritizoval eutanazii, kterou Twitter.com propaguje. Nacionálně-Socialistické Německo bylo silným propagátorem eutanazie.

Zablokování biskupa nebylo chybou. Twitter.com odvolání zamítl a rozhodnutí “nezmění”. Tento krok nastal, protože několik skupin úspěšně bojuje za veřejnou debatu proti eutanazii v Irsku.

Nejvyšším duchovním zatím vyloučeným z Twitter.com je pražský kardinál Dominik Duka.

#newsHuefkfivwx

forthetruth333
vykašlite sa na facebook a twister a ine koniny SU SATANOVE
dyk
NWO :)
NEBOJTE. BUDE HORŠIE. TREBA SA VZDELÁVAŤ, MODLIŤ, ČÍTAŤ BIBLIU, ABY STE VEDELI BRÁNIŤ VIERU SVOJU A VAM ZVERENYMCH OSÔB. VSETKO SA PRIPRAVUJE NA VYSTUPENIE ANTIKRISTA A BIEDU ZAŽIJÚ ĽUDIA, KTORÍ MAJÚ POVRCHNÉ VEDOMOSTI, ALEBO ŽIADNÉ, O SVOJEJ VIERE.
PRETO BDEJTE.

BUDE HLAD A SMÄD PO BOZOM SLOVE A TAK UŽ TERAZ NASÁVAJTE :)
Joske
Twiter vše převrací naprosto stejně, jako Kallistratos. Mají tedy společné zázemí. Slouží stejnému pánu.
Rosllynn
Určitě existují i jiné sociální sítě než Twitter, Ti, kdo mažou pravdivé příspěvky jsou dementi, tím totiž naopak ukazují, co je pravda.