Wiceminister rozwoju, pracy i turystyki Andrzej Gut-Mostowy ujawnił, że regulacje związane paszportem covidowym wejdą w życie 15 czerwca. Polityk zdradził kulisy unijnych negocjacji ws. tego dokumentu.
olek19801

Segregacja sanitarna w Polsce staje się faktem! Wiceminister turystyki podał datę - NCZAS.COM

Andrzej Gut-Mostowy. (Fot. PAP) Wiceminister rozwoju, pracy i turystyki Andrzej Gut-Mostowy ujawnił, że regulacje związane paszportem covidowym …
olek19801
Matematyk i ekspert od modelizowania procesów społecznych, Krzysztof Szczawiński, podsumował politykę covidową. Jak podkreśla naukowiec, pozorowane działania rządu nie miały wpływu na przebieg epidemii.
nczas.com/…-koszty-poniesione-zeby-nie-osiagnac-zupelnie-nic/
Tymoteusz
Matematyk Krzysztof Szczawiński :
„(...) pozorowane działania rządu nie miały wpływu na przebieg epidemii.”

To prawda, problem w tym, że tak naprawdę nie chodziło o epidemię, tylko o to, żeby zastraszyć ludzi, po to aby się zaszczepili niebezpiecznymi preparatami genetycznymi...
olek19801
Jan Zbigniew wojan
Zapomnieli dzięki komu tam siedzą i to za nasze pieniądze - DO ROBOTY !
Jan Zbigniew wojan
To unijne prawo już nie obowiązuje ? Robita co chceta, ale tylko do wyborów, bo noga wasza nie przekroczy progu Sejmu !
Rada Europy wydała rezolucje: Szczepienie NIE jest Obowiązkowe!! Nikt NIE może być dyskryminowany!!:
Rada Europy wydała rezolucję, w której są następujące zapisy:
7.3.1 dopilnować, aby obywatele zostali poinformowani, że szczepienie NIE jest obowiązkowe i że nikt nie jest polity…More
To unijne prawo już nie obowiązuje ? Robita co chceta, ale tylko do wyborów, bo noga wasza nie przekroczy progu Sejmu !
Rada Europy wydała rezolucje: Szczepienie NIE jest Obowiązkowe!! Nikt NIE może być dyskryminowany!!:
Rada Europy wydała rezolucję, w której są następujące zapisy:
7.3.1 dopilnować, aby obywatele zostali poinformowani, że szczepienie NIE jest obowiązkowe i że nikt nie jest politycznie, społecznie lub w inny sposób naciskany, aby się zaszczepić, jeśli sami nie chcą tego zrobić;
7.3.2 zadbać o to, aby nikt nie był dyskryminowany z powodu braku szczepienia, z powodu możliwego zagrożenia dla zdrowia lub braku chęci szczepienia".
8 Odnosząc się do rezolucji 2337 (2020) w sprawie demokracji w obliczu pandemii Covid-19, Zgromadzenie potwierdza, że jako podstawowe instytucje demokracji parlamenty muszą nadal odgrywać potrójną rolę reprezentacji, prawodawstwa i nadzoru w warunkach pandemii. Zgromadzenie wzywa zatem parlamenty do wykonywania tych uprawnień, w stosownych przypadkach, również w odniesieniu do opracowywania, przydziału i dystrybucji szczepionek Covid-19.
źródła:
coe.int/en/files/29004/html
bitchute.com/video/V1JD9VKPFjhB/
Szczepionki Covid-19 względy etyczne, prawne i praktyczne - Rezolucja 2361( 2021)
youtube.com/watch?v=YMeFV6e4ScM
A zaszczepiony może w każdej chwili się zarazić, bo jak zarządzający tłumaczą - jedyny raz mówiąc prawdę, że szczepienia NIE CHRONIĄ w pełni przed zakażeniem, ale POWINNY CHRONIĆ przed zgonem i przed ciężkim przebiegiem COVID-19 ! Więc po co te "paszporty" - inwigilacja jakiej nie było nawet w PRL-u !
Komentarz Tygodnia Afera na całą Europę
youtube.com/watch?v=EGasNolB2zg
/skopiuj i poślij dalej w Internet/
One more comment from Jan Zbigniew wojan
Jan Zbigniew wojan
Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań będzie podstawą do wprowadzenia podatku katastralnego, a wysokość podatku katastralnego w Polsce miałaby wynosić 1% wartości nieruchomości, lecz dopiero po przeprowadzonym spisie zadecydują o jego wysokości.
Biorąc pod uwagę wartość mieszkań w centrach większych miast, dla niektórych wartość podatku może zwiększyć się dziesięcio- albo nawet dwudziesto…More
Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań będzie podstawą do wprowadzenia podatku katastralnego, a wysokość podatku katastralnego w Polsce miałaby wynosić 1% wartości nieruchomości, lecz dopiero po przeprowadzonym spisie zadecydują o jego wysokości.
Biorąc pod uwagę wartość mieszkań w centrach większych miast, dla niektórych wartość podatku może zwiększyć się dziesięcio- albo nawet dwudziestokrotnie. Przykładowo dla mieszkania o powierzchni 70 m2 w centrum Warszawy, którego wartość wynosi ok. 1 mln zł, wysokość podatku katastralnego będzie sięgać około 10 tys. złotych rocznie. Poza finansowymi komplikacjami, jakie wywoła podatek katastralny, przysparza on korzyści zwiększając dochody gmin. Bandyci sprawdzają jak daleko mogą się posunąć ! Obecnie płacimy podatek od nieruchomości: W 2020 roku podatek od budynków lub ich części mieszkalnych od 1 m2 powierzchni użytkowej wynosił 0,81 zł, a teraz procent od wartości. Korzyści jak zawsze nie dla normalnego człowieka tylko dla SYSTEMU i bogaczy, takie to nowości nam przygotowują i teraz dopiero wychodzi na jaw to całe dobrodziejstwo PiS-u sprzed kilku lat - obdarowywanie ludzi mieszkaniami spółdzielczymi - właściciel musi płacić podatek, a lokator jest tylko najemcą, no ale mają jak głosowali - byle ładnie mówił i dobrze się prezentował !
20 marca przedstawione mają zostać szczegóły nowego planu PiS-u - programu Nowy Ład. Wskazano, wokół jakich zagadnień będzie koncentrował się nowy program Prawa i Sprawiedliwości. Wyliczono następujące punkty:
- Uczciwa praca, godna płaca,
- Dekada rozwoju,
- Rodzina i dom w centrum życia,
- Polska - nasza ziemia,
- Przyjazna szkoła i kultura na nowy wiek,
- Dobry klimat dla firm,
- Czysta energia, czyste powietrze,
- CyberPoland 2025,
- Złota jesień życia,
- Plan na zdrowie.
"Przygotowaliśmy kompleksowy program, który pozwoli Polsce rozwijać się jeszcze szybciej, a Polakom zapewni dobrze płatne miejsca pracy. To nasz plan powrotu do normalności" - mówią w spocie wicepremier, szef PiS J. Kaczyński oraz premier M. Morawiecki.
Panele słoneczne i stare wiatraki kupią od Niemców i innych, bo oni przechodzą na węgiel i zapewne kupią nasze kopalnie za grosze ! Włączą 5G i dokończą dzieła po szczepionkach! Taki Nowy Ład - realizacja NWO, a chwalą się, że to oni wymyślili ! Wszystko zgodnie z planem, stopniowo, by nie przestraszyć wprowadzaniem totalitaryzmu, prawdziwej komuny ! Przecież ONI tylko chcą naszego dobra… naturalnego - ziemi, wody, lasów, bogactw naturalnych !
To nie jest żaden Nowy Ład, ale NWO zaplanowany już dawno, a wyśmiewane jako teoria spiskowa, która właśnie się sprawdza. Konsultacje "społeczne" jak zwykle odbędą się w tylko wśród partii politycznych, a o opinię Narodu nikt nie będzie pytał ! Ale lemingi wybrały swych panów i teraz będą wyć z zadowolenia ! Jakim prawem ci zarządcy chcą układać nam życie - życie wolnych Polaków - Słowian ? Robita co chceta, bo po następnych wyborach już nie przekroczycie progu Sejmu ! Zobaczcie jakie umowy podpisali - kto o tym informował ?:
UMOWA między Rzecząpospolitą Polską a Państwem Izrael o zabezpieczeniu społecznym, podpisana w Jerozolimie dnia 22 listopada 2016 r.
Dziennik Ustaw rok 2021 poz. 508
Dziennik Ustaw rok 2021 poz. 507
Dziennik Ustaw rok 2021 poz. 506
Dziennik Ustaw rok 2021 poz. 505
dziennik ustaw
infor.pl/dziennik-ustaw/r2021/nr78/
To właśnie 25 września 1985 podczas wizyty generała Wojciecha Jaruzelskiego u Davida Rockefellera rozpoczęła się systematyczna aneksja polskiej gospodarki przez kapitał powiązany z aktywami rodziny Rockefellerów. Okrągły stół to część druga, a teraz mamy część trzecią !
Czy wiecie, że partie polityczne; PiS, PO, PSL, SLD i inne są zarejestrowane jako firmy, dziwne, bo firma to albo coś wytwarza, albo zajmuje się handlem ? Dlaczego Prezydent, Premier, Sejm, Senat, ZUS, GUS, Skarbówka, Policja zarejestrowane są jako firmy?
Wszystkie te „firmy” znajdziesz na: Bisnode Polska - wpisz firmę i szukaj !
bisnode.pl/produkty/bisnode-baza-danych/
Czy tak odpowiesz, gdy wnuk zapyta:
- Dziadku, gdzie byłeś i co zrobiłeś jak wprowadzali niewolnictwo ? -
- Wnusiu, nic nie zrobiłem, zakryłem szmatą twarz... -
Tak postępuje się z Polakami w ich własnym kraju i za ich podatki tłumacząc, że to dla ich dobra
Przecież to jest wojna i jak śpiewała Pani Agnieszka Fatyga: "...tylko nie pękać i żadnych tam subtelności, tylko w pysk i w łeb i łamać kości..." wroga trzeba likwidować, aż zupełnie zniknie z pola i nękać nieustannie, aby się zaczął bać ! To ONI mają ginąć nie my ! A Baba na targu mówiła, że najlepszym sposobem na pozbycie się wroga jest Rytuał Voodoo, a zdjęcia wrogów są dostępne i Baba mówiła, że to działa, a Baba wie co mówi ! Wystawiać obywatelskie listy gończe za tymi co nas gnębią - z wypisaną dużą nagrodą !
Jedyny polski narodowy tygodnik ma tak opisaną pierwszą stronę:
"Nie lewica, nie prawica Tylko Polska" - kup, przeczytaj prawdę !
/skopiuj i poślij dalej w Internet/
Augustyn z Hippony
Niech podadza wzor gwiazdy covida na opske naraminna. Nie zaszczepie sie teraz i zawsze i na wieki, wiekow, amen!
Lech42
New World Order w natarciu. Broń się kto może. 😡
Weronika....S
Szczepienia to metoda depopulacji. Ludzie chorują i umierają po tych dawkach szczepionek. Czy to nie ciekawe, że całe lata mówiło się o depopulacji, a teraz się o tym nie mówi, bo się realizuje.
olek19801
– Tzw. paszport covidowy – dokument elektroniczny dla osób zaszczepionych lub ozdrowieńców – bardzo pomoże polskiej turystyce, w tym Krakowowi, gdzie turystyka opiera się na przyjazdach zagranicznych – twierdził w poniedziałek na antenie Radia Kraków wiceminister ds. turystki Andrzej Gut-Mostowy.

===============

Omijajcie łukiem takie miasta, będą siedliskiem zarazy !