Clicks878
Marieta Ria
8

Byly covidové vakcíny vyvinuté pomocí tkání ze zabitých živých novorozenců?

22. 10. 2021

Po uvedení vakcín proti Covid-19 na trh a jejich následném povinném vyžadování v některých zemích, jsme byli svědky snah mnoha lidí o získání výjimek z náboženských důvodů.

Většina pokusů o získání takové výjimky se soustředila na argumentaci, že při jejich vývoji byly použity tkáně z potracených plodů. Proč ale nadpis článku hovoří o “živých novorozencích”? Ne, není to překlep, čtěte dál a dozvíte se.


Výbušné odhalení o skutečném pozadí vývoje vakcín

Dne 19. ledna 2021 publikovala Annamária Cardinalliová explozivní článek v Crisis Magazine (Krizový magazín) pod názvem ” katolického svědomí vakcíny proti Covid-19 “.

Paní Cardinalliová ve svém článku vysvětluje způsob získávání buněčné kultury označené jako HEK293, která byla použita na “testování” (ne samotnou výrobu) vakcín od firem Moderna a Pfizer.

Jak uvádí:

“Víme, že vakcíny Moderna a Pfizer nepoužívají buňky z potracených plodů v samotném výrobním procesu. To znamená, že při očkování nejsou do nás tyto buňky, respektive jejich naklonované potomstvo, přímo vstřikované. (U ostatních výrobců může být situace jiná.)

Slyšeli jsme, že tyto buňky z potracených plodů byly použity pouze k testování již hotové vakcíny. To nás má jakože uklidnit. Stále to však znamená, že vakcíny, které si máme do sebe nechat vstříknout, vznikly za pomoci potratů.

Říkají nám, že buněčná kultura použita při testování vakcíny pochází pouze z jednoho potratu, k němuž došlo před desetiletími.

To je vše lze pravda, ale neříkají nám celou pravdu.“


Celá pravda o buněčných liniích

Takže, pojďme se podívat, jak se uvedené buněčné kultury opravdu získávaly.

Paní Cardinalliová pokračuje ve vysvětlování:

“Ta konkrétní buněčná linie nazývaná HEK293 pochází z potratu, který se provedl někdy v 70. letech 20. století.

V názvu má číslo “293”, protože výzkumníci potřebovali 293 pokusů, aby získali použitelnou buněčnou linii. Takže nešlo o jeden potrat, ale o stovky potratů provedených v rámci projektu na získání použitelné vzorky.

Písmena HEK znamenají “human embryonic kidney” (lidská embryonální ledvina).

Avšak k získání životaschopné buněčné kultury pro tento účel je třeba dostatečně zdravé a staré dítě, které už má řádně vyvinuté ledviny. A tyto ledviny musí být odebrány ze živého dítěte, obvykle po císařském řezu.

Navíc toto vše musí proběhnout bez anestézie, protože anestezie by snížila kvalitu odebíraného orgánu.

Takže, místo toho, aby bylo živě narozené dítě přituleny, pohlazeny a uklidněné, tak se mu zaživa odeberou orgány . “


Jak dále doplňuje paní Cardinalliová:

“Neexistuje, aby spontánní potrat mohl vést k buněčné kultuře, nakolik ledviny umírají rychle po biologické smrti, což nabízí jen velmi úzké časové okno, kdy mohou být odebrány.

Také nepředpokládám, že se tehdy najednou zjevil nějaký geniální výzkumník, který objevil způsob, jak využít vzácnou tragédii (spontánní potrat) na následné darování tělíčka vědě a jeho zužitkování pro dobro lidstva.

Úmyslná vražda nechtěného dítěte (malého děvčátka v případě buněčné kultury HEK293) se odehrála mučivým způsobem za účelem odebrání orgánů zaživa pro další výzkum.


Odebrání orgánů bylo přímou příčinou její smrti. Šlo o živé, dýchající dítě mimo dělohu. Pokud by nebylo zavražděny, mohly dále normálně samostatně žít.“

Věděl papež František o skutečném pozadí vakcíny dříve než se naočkoval?

Paní Cardinalliová se zamýšlí:

“Obávám se, že papež František ani emeritní Benedikt neměly tuto informaci dříve, než se dali očkovat.”

“Pokud se podíváme na postoj Vatikánu, že je morálně akceptovatelné dát se očkovat vakcínami proti Covid-19, které byly vyvinuty za pomoci potracených plodů, tak si uvědomíme, že v tomto případě to neplatí.

Aby bylo možné morálně akceptovat současné vakcíny od firem Pfizer a Moderna, tak by prohlášení Vatikánu muselo říkat, že je přijatelné naočkovat se vakcínami, které byly vyvinuty za pomoci buněčných kultur ze živých dětí, zavražděných kvůli odebrání jejich orgánů .

Morální zásady církve by se však nikdy nemohli ohnout až do takové míry. “


Jde v podstatě o stejný zločin, jakým je dnes Mezinárodním trestním tribunálem odhaleno odebírání orgánů politickým vězňům v Číně. Ti jsou podle výpovědí svědků často popravováni za účelem odebírání jejich orgánů pro zisk.

Malá holčička, jejíž buňky dnes posloužily na vývoj vakcín proti Covid-19, bylo kdysi brutálně obětované na tento účel. A nejen ona, spolu s ní další stovky živých dětí, jejichž buněčné linie se neujaly.


Každý, kdo se na těchto zločinech podílel, musí být souzen

Pokud má paní Cardinalliová pravdu ve své analýze, pak následkem by měly být nejen výjimky z náboženských důvodů či výhrady ve svědomí, ale celý výzkum založený na buněčných kulturách z “potracených plodů” by měl být souzen.

Souzeni by měli být lidé, kteří vraždili, lidé, kteří používali takto získané buňky a tkáně a také firmy, které na tom profitovali. Ti všichni musí být souzeni!

Snad mnoho dalších lékařů a zdravotníků si vezme článek paní Cardinalliovej k srdci a zamyslí se nad tím, co se v něm píše.

Zatím se k jejímu článku objevily dva protiargumenty:

První protiargument – že číslo “293” v názvu buněčné linie neznamená počet provedených “potratů”, ale pořadí odebraného vzorku z jednoho potratu.

Pokud by to i tak bylo, tak to není vůbec podstatné, říká paní Cardinalliová. Nejde o samotný počet zavražděných dětí, jak o samotný akt vraždy. Dnes se ve světě stále dějí takové vraždy za účelem získávání tkání pro výzkum.

Druhý protiargument – tvrzení, že ledviny z potracených dítěte se musí odebrat rychle, má být nepravdivé. Ledviny prý přežijí déle.

Ohledně tohoto argumentu paní Cardinalliová odkazuje na devastující video interview , které provedl Robert Kennedy, mladší. Jeho hostem byla prezidentka Sound Choice Pharmaceutical Institutu , Dr. Theresa Deisherová, PhD s více než 30 ročními farmaceutickými zkušenostmi.

Dr. Deisherová objevila buněčnou linii ze srdce dospělého člověka a její terapeutické vyžití jako náhrady za buňky z plodů, vedla tým vědců zkoumajících rakovinu, autoimunitě a chronická onemocnění. Na svém kontě má přes 47 patentů.

V uvedeném 15 minutovém interview se Dr. Deisherová jasně vyjádřila, že:

“Plody (děti) se z dělohy vybírají živé, s funkčním krevním oběhovým systémem, a že jsou zabíjeny vyřezáváním jejich srdcí či mozků. Toto je způsob, jak se získávají tkáně pro buněčné kultury. “

Jelikož jsou takové vraždy standardní praxí, je evidentní, že stejným způsobem se získala i buněčná linie HEK293 z ledvin živého dítěte a následně byla použita pro testování vakcín proti Covid-19.

Na konci interview Robert Kennedy říká, že původně nechtěl hovořit o morálních aspektech fetálních buněčných linií, ale po vyslechnutí si Dr. Deisherové zůstal otřesený a chce, aby se o morálních aspektech vakcín začalo mluvit celosvětově.

Zdroj: blog.nomorefakenews.com , Zpracoval: Badatel.net


infokuryr.cz/…inute-pomoci-tkani-ze-zabitych-zivych-novorozencu/
Rici Ricinko
každy kto prijal vakcinu a prišiel na to že je odvodená z detí, by to mal úprimne olutovať a vyspovedať sa
Samson1
Samson1
BABIŠ BYL V ROCE 2018 VELMI PODROBNĚ SEZNÁMEN s agendou, kterou nyní prosazuje zákony - nezákony, ústava - neústava. Co to je za agendu? A proč je tak katastrofická? Video má dvě části.
U.S.C.A.E.
Andrej Ďurove
Všetky podmienene schválené sračky ktoré sa aktuálne nachádzajú v repertoári zdrav. zariadení na aplikáciu génovej terapie sú vyvinuté a boli kultivované na základe abortovaných ľudských emryí. Zdroje si dohľadajte, nebuďte leniví 😲 Čo vie najviac rozhnevať Boha otca je práve tento hriech! Ja len dúfam že to dá patrične vyžrať všetkým tupcom ktorým to ešte nedochádza 🙏