CÓRKA MARYI
12K

JEZUS: Kiedy umierałem na Krzyżu, w pobliżu było dwóch złodziei, którzy też w tym samym czasie …

JESUS: When I was dying on the Cross, two thieves were close by, they too being crucified at the same time KSIĘGA PRAWDY czwartek, 10 listopada 2011 roku, godz. 15.30 Moja szczerze umiłowana córko, …More
JESUS: When I was dying on the Cross, two thieves were close by, they too being crucified at the same time
KSIĘGA PRAWDY
czwartek, 10 listopada 2011 roku, godz. 15.30
Moja szczerze umiłowana córko, kiedy umierałem na Krzyżu, w pobliżu było dwóch złodziei, którzy też w tym samym czasie zostali ukrzyżowani.
Jeden poprosił Mnie o przebaczenie mu jego grzechów i został zbawiony. Drugi tego nie uczynił. Zamiast tego nie chciał słuchać. Jego upór i odmowa, aby poprosić o Moje Miłosierdzie, sprawiły, że nie mógł zostać uratowany.
To samo będzie się dziać podczas Ostrzeżenia. Niektóre z Moich dzieci przyznają się do grzechów i uznają, że Mnie obraziły. Z pełną pokorą przyjmą swoją pokutę i zostaną zbawione. Wejdą do Nowego Raju w nadchodzącej Erze Pokoju.
Będą też tacy, którzy nie uznają, że ich grzechy są tym, czym są – odrazą w Oczach Boga, Ojca Przedwiecznego. Dam tym duszom wiele czasu na okazanie skruchy, tak wielka jest głębia Mojego Miłosierdzia. Módlcie się, aby szukały odkupienia, …More