Christmas Campaign: Financial Insights
Clicks103
rokodisko

PRZESTEPSTWA PRZECIWKO LUDZKOŚCI – MIĘDZYNARODOWY POZEW ZBIOROWY – MECENAS REINER FUELLMICH

Niemieccy renomowani prawnicy przygotowali materiały dowodowe do międzynarodowego pozwu zbiorowego i pozwów indywidualnych, wobec osób odpowiedzialnych za wprowadzenie PLANDEMII KORONAWIRUSA o popełnienie przestępstw przeciwko ludzkości. W poniższych dwóch filmach, nieco różniących się tłumaczeniem na język polski, reprezentujący niemieckich prawników mecenas REINER FUELLMICH, przedstawia skrótowo fakty dowodowe i drogi prawne dochodzenia roszczeń, zależnie od systemów prawnych.

Sednem tego wystąpienia mecenasa Reinera Fuellmicha jest cytowana przez niego wypowiedź dr Marka Idena o treści następującej:

„KŁAMSTWA, PRZEKLĘTE KŁAMSTWA I STATYSTYKI ZDROWIA JAKO ŚMIERTELNE NIEBEZPIECZEŃSTWO FAŁSZYWYCH POZYTYWNYCH WYNIKÓW (chodzi o testy PCR – przyp. red. kip) TEN TEST JEST ŚMIERTELNIE WĄTPLIWY I POWINIEN BYĆ NATYCHMIAST WYCOFANY I NIGDY UŻYWANY PONOWNIE W TAKICH OKOLICZNOŚCIACH, DOPÓKI NIE ZOSTANIE UDOWODNIONY, ŻE JAKKOLWIEK ON DZIAŁA. TEN TEST NIE JEST DO DIAGNOZOWANIA CHOROBY, LECZ WZBUDZANIA STRACHU”

( z tłumaczenia Andrzeja Bazgiera z drugiego filmu).

W związku z tym apelujemy do:

Polskich prawników – o podjęcie się drogi prawnej, przy wykorzystaniu materiałów dowodowych prawników niemieckich, wobec osób odpowiedzialnych w Polsce za: wprowadzenie FAŁSZYWEJ PANDEMII i konsekwencje zdrowotne, gospodarcze i społeczne dla obywateli polskich, poszkodowanych przez to MONSTRUALNE OSZUSTWO.

Polskich lekarzy – o wzięcie przykładu z organizujących się lekarzy niemieckich i zorganizowanie powszechnego oporu wobec tych praktyk, ponieważ narażeni będziecie nie tylko na cywilną odpowiedzialność deliktową, ale także na udział w działalności przestępczej na szkodę zdrowia i życia Polaków, w zbliżających się pozwach indywidualnych i zbiorowych.

Rządu i opozycji – to jest dla was „kamizelka ratunkowa” przed rozliczeniem przez społeczeństwo w różnoraki sposób, a jest to tylko kwestia czasu.


Redakcja KIP

Pierwsze tłumaczenie: Przestępstwa przeciwko ludzkości – międzynarodowy pozew zbiorowy – mecenas Reiner Fuellmich
cda.pl/video/5942252be ( należy skopiować i wkleić w przeglądarkę, bo jest blokowane bezpośrednie wyświetlenie )

Drugie tłumaczenie: Uszy Duszy #37 REINER FUELLMICH – OŚWIADCZENIE
bitchute.com/video/y69CT0xXDRIo/