Join Gloria’s Christmas Campaign. Donate now!
Clicks897

Ideálna dávka alkoholu je nula

dominikguzman
72
Aká je skutočná pravda ohľadom alkoholu? Veľmi zaujímavý rozhovor s MUDr. Karolom Nešporom, ktorý sa dlhé roky venoval liečeniu závislosti na alkohole. Vo videu sa vyjadruje nielen k účinkom …More
Aká je skutočná pravda ohľadom alkoholu? Veľmi zaujímavý rozhovor s MUDr. Karolom Nešporom, ktorý sa dlhé roky venoval liečeniu závislosti na alkohole. Vo videu sa vyjadruje nielen k účinkom alkoholu na človeka a dopadu na spoločnosť, a že by človek nemal piť vôbec žiadny alkohol ani len občas, ale aj k závislosti na hracích automatoch a k téme marihuany.
acer
Svatý Pavel: Nepij už jen vodu, ale užívej trochu vína kvůli žaludku a pro své časté choroby. (1 Tm 4,23) Také svatý Dominik pil víno, třebaže zředěné vodou.
Kallistratos likes this.
kudzbel likes this.
warez
blbosť - všetkého z mierou. Alkohol je v malej miere liek. Pravidelné pitie vína 2-3 deci. (nie demižón) mnohonásobne znižuje možnosť infarktu a pomáha cievam. Prispieva k dlhovekosti.
Mates5485 and one more user like this.
Mates5485 likes this.
snakee likes this.
Stylita
Hoki, Hitler nebyl žádný asketa, nevím, kde jsi to vzal? Hitler dostával až 70 různých "léčiv". Mezi nimi i opiáty a pervitin. Měl svého osobního doktora, který mu je píchal a vedl o tom pečlivý deník. Ten je historikům k dispozici.
www.youtube.com/watch
warez and one more user like this.
warez likes this.
Mates5485 likes this.
Zedad
No, o celibátu známe slovo Písma. Bůh sám je v řádu a v Církvi, kterou ustanovil pravý Bůh a pravý člověk Ježíš Kristus, se v lidské rovině o ten řád snažíme. V tomto řádu Církve platí a je stanoveno, na kterém místě v Církvi a kde se drží celibát. Ten, kdo se rozhoduje pro celibát, tak stojí před Bohem ve slově Písma a řádu Církve a své rozhodnutí bere vážně. On se nerozhoduje pro celibát kvůli …More
No, o celibátu známe slovo Písma. Bůh sám je v řádu a v Církvi, kterou ustanovil pravý Bůh a pravý člověk Ježíš Kristus, se v lidské rovině o ten řád snažíme. V tomto řádu Církve platí a je stanoveno, na kterém místě v Církvi a kde se drží celibát. Ten, kdo se rozhoduje pro celibát, tak stojí před Bohem ve slově Písma a řádu Církve a své rozhodnutí bere vážně. On se nerozhoduje pro celibát kvůli nám tady na GTV. Ten člověk stojí před Bohem.
aobubo
Závěr tvého komentáře by se Mike v pohodě dal vztahovat í k celibátu.
Stylita
Je to velký propagátor jogy.
Alkoholismus je problém v Čechách, lidi se vraždí často opilý, to jen na okraj. Přesto jeho tvrzení o nulové toleranci bych bral s rezervou. Je to pitomost, i mnoho klášterů vyrábí víno či pivo.
Kallistratos and 2 more users like this.
Kallistratos likes this.
warez likes this.
Mates5485 likes this.
Stylita
Caesar likes this.