Clicks2.1K
pl.news
3

Papież Franciszek mianował "wielu" kardynałów i biskupów, którzy wspierają gejów

Kościół podjął wiele kroków faworyzujących homoseksualizm, ale można je podsumować dwoma słowami: "papież Franciszek", powiedział gejowski propagandysta, James Martin SJ, w czasie "homilii" na "mszy pre-pride".

"Msza pre-pride" to świętokradztwo mające na celu promocję cudzołóstwa homoseksualnego. Odbyła się w kościele pw. św. Franciszka z Asyżu w Nowym Jorku.

Martin wyjaśnił, że Franciszek jest pierwszym papieżem w historii, który użył słowa "gej", ma "homoseksualnych przyjaciół" i mianował "wielu wspierających LGBT kardynałów, arcybiskupów i biskupów".

#newsYhgssiqxrq
PiotrM
mały dodatek:
l.facebook.com/l.php
Jeanne19
No, ale przeciez sam papiez Franciszek nie dalej jak dwa miesiace temu przyjal u siebie na audiencji pewnego czarnoskorego komika z Londynu, przy blasku fleszy i kamer i oznajmil NIE WAZNE KIM JESTES, NIE WAZNE JAK ZYJESZ. Jezeli ktos po tym spotkaniu spodziewalby sie nawrocenia i przemiany zycia u tego pana, to nic z tych rzeczy. Pan komik Stephen Amos bardzo sie na te slowa papieza rozradowal, …More
No, ale przeciez sam papiez Franciszek nie dalej jak dwa miesiace temu przyjal u siebie na audiencji pewnego czarnoskorego komika z Londynu, przy blasku fleszy i kamer i oznajmil NIE WAZNE KIM JESTES, NIE WAZNE JAK ZYJESZ. Jezeli ktos po tym spotkaniu spodziewalby sie nawrocenia i przemiany zycia u tego pana, to nic z tych rzeczy. Pan komik Stephen Amos bardzo sie na te slowa papieza rozradowal, jako glowna reklame na swoim profilu fb zamiescil sobie zdjecia i filmik z papiezem, a pare dni temu wstawil zdjecia ze swoim partnerem i psem, oznajmiajac, ze tez sa rodzina tylka "inna", a maly piesek to ich "nowe dziecko" ma sie rozumiec. Caly czas promuje tez wszelkie wydarzenia, parady i dumy LGBT. Taki byl kolejny "efekt Franciszka".Wiec jezeli glowa KK tak osmiela i rozzuchwala tych ludzi, jezeli Watykan oficjalnie promuje ich styl zycia, to czego sie spodziewac po prezydencie Warszawy. Smutne to i tragiczne w skutkach bedzie niestety. Tylko goraca modlitwa pozostaje!
Radek33
NIE WAZNE KIM JESTES, NIE WAZNE JAK ZYJESZ
******************************************************
Chciałbym,żeby to nie była prawda,że papież tak nie powiedział.Jak się ma ,na chłopski rozum i zdrową logikę to przewrotne stwierdzenie,do tego co mówił Ojciec Święty np na spotkaniu młodych w Polsce-wstańcie z kanap,nie bądźcie duchowymi starcami.To ja mam jedno pytanie-po co?I dodaje-po co …More
NIE WAZNE KIM JESTES, NIE WAZNE JAK ZYJESZ
******************************************************
Chciałbym,żeby to nie była prawda,że papież tak nie powiedział.Jak się ma ,na chłopski rozum i zdrową logikę to przewrotne stwierdzenie,do tego co mówił Ojciec Święty np na spotkaniu młodych w Polsce-wstańcie z kanap,nie bądźcie duchowymi starcami.To ja mam jedno pytanie-po co?I dodaje-po co mam wstawać z kanapy,przestać chlać,oglądać pornografię,brać narkotyki,zdradzać żonę,chodzić do wróżek,po co mam chodzić do kościoła,do spowiedzi,skoro to jest nie ważne i nie ważne jest jak żyję?Wasza mowa ma być tak,tak,nie,nie.Pamiętam jedną pzrewrotność jednego duchownego ,kiedy mówił,że wszystkie religie są dobre i nie ważne do której należymy.Na to młody słuchacz zapytał go:Czyli jako katolik mogę zostawić kościół katolicki i przejść na islam?Na to zaskoczony ksiądz stwierdził:A tak,to nie można...I bądź tu mądry!