Clicks1.7K
Chloroform, jako každá jiná chemikálie, se rozkládá. A když přijde do kontaktu s kyslíkem, rozloží se na plyn fosgen. Plyn fosgen je smrtelný pro lidi už v koncentracích sedm částí na milion (7ppm). …More
Chloroform, jako každá jiná chemikálie, se rozkládá. A když přijde do kontaktu s kyslíkem, rozloží se na plyn fosgen. Plyn fosgen je smrtelný pro lidi už v koncentracích sedm částí na milion (7ppm). Takže lidé, kteří se nechávají očkovat, mohou dostávat chloroform, který při tom, jak obíhá v jejich těle, se může rozložit do plynu fosgen.

Podle unikátních funkcích různých lidí, někteří – možná mnoho z nich – možná dosáhnou smrtelné hranice fosgenu ve svém systému a zemřou na něj; pravděpodobně během 180 dní po druhé dávce.

Ale počkejte, to také není vše.

Fosgen je vysoce toxická látka, která existuje jako plyn při pokojové teplotě. Kvůli tomu, že se moc dobře nerozpouští ve vodě, jeden ze znaků toxicity fosgenu je nepředvídatelná bezpříznaková latentní fáze před rozvojem ne-kardiogenního edému plic. Ano, plíce se naplní tekutinou a pacient nemůže dýchat. Tak jako při příznacích čeho? „Covidu”.

Pokud tito lidé začnou padat jako mouchy, tak ti stejní lidé, kteří nám připravili vakcínu, z toho mohou jednoduše obvinit novou mutaci Covidu. „Jé, to je škoda, že zemřeli na mutaci Covidu, před kterou je vakcína nemohla ochránit”.

Nebylo by to vyhýbání se zodpovědnosti za hromadný zločin? Posuďte sami.

viac na:

otevrisvoumysl.cz/…-je-tato-toxicka-latka-v-covid-injekci-od-moderny/
Martin - Patrón Svätý Malachiáš and one more user link to this post