Co jeszcze jest w tych szczepionkach? #4

Kontynuacja artykułu: Co jeszcze jest w tych szczepionkach? #3

W najnowszym wywiadzie jaki przeprowadził Mike Adams z naturalnews.com z Karen Kingston opublikowano nowe informacje na temat tego co jeszcze znajduje się w szczepionkach mRNA przeciw Covid-19. Jak zaznaczyła Pani Kingston, która spędziła swoje zawodowe życie w korporacjach medycznych główny patent firmy Moderna nr US 10703789, B2 (zawierający kolejne 90 patentów) w sekcji 219 opisuje zawierające się w szczepionce polimerowe, samoaranżujące się, w pełni programowalne nanocząstki i hydrożele. „Geometria, wielkość i stechiometria nanocząstek może być precyzyjnie kontrolowana by stworzyć optymalną nanocząstkę dla dostarczenia ładunku” m.in. mRNA, choć mogą to też być leki czy jakiekolwiek inne elementy - podano w patencie.

Z kolei w patencie US 20120228565A1 będącym częścią głównego patentu Moderny opisano technologię rozpuszczanych w wodzie nanocząstek co jest niezbędne aby podać je do krwiobiegu. W sekcji 0003 patentu określono, iż odnosi się to do półprzewodnikowych nanokryształów znanych jako „quantum dots” QDOT. Tego typu półprzewodnikowe nanokryształy są specyficznie wykorzystywane do tworzenia znakowania zwierząt i ludzi oraz komunikacji z sercem, wątrobą, nerkami, rdzeniem kręgowym i mózgiem.


Patent ten jest teraz w rękach firmy ThermoFisher, która sprzedaje produkt Qdot naznaczający tkanki i komórki i która posiada 15 letni kontrakt z Moderną by współtworzyć szczepionkę na Covid-19.

Hydrożele są substancjami częściowo organicznymi a częściowo nie, a składają się na nie miliardy nanokryształów typu QDOT. Te nanokryształy zamykane są z kolei w półprzewodnikowych węglowych nanotubach i dostarczane do ciała. Patent na zamykanie w nano-tubach o numerze US 2013/0251618 A1 posiadają Chiny. Co interesujące to rozwój tej technologii opisany został w artykule gazety breakingdefense.com pt. „Carbon Nanotubes & Quantum Dots: Army Thinks VERY Small” z 2020 r. gdzie podano, że amerykańska i chińska armia współpracowały, by opracować te bojowe programowalne nano-rozwiązania. Stąd obie armie mają kontrolę nad tego typu technologiami, mającymi oczywiste zastosowania bojowe.

Ich możliwości oprócz wyżej opisanych są zaskakująco szerokie. Jeden z patentów 2016/0178652 Al dla inteligentnej platformy sensorów wskazuje, że te systemy mają zdolności kognitywne i podejmowania autonomicznych działań. „Wynalazek w odpowiednich przykładach wykonania jest ukierunkowany na samodostosowujące się, skalowalne i komunikujące się platformy czujnikowe, które są ponadto zdolne do autonomicznego i/lub poznawczego działania. W jednym aspekcie wynalazek dotyczy wielofunkcyjnej platformy czujnikowej, takiej jak biomedyczna platforma czujnikowa, biomolekularna platforma czujnikowa, elektroniczna platforma czujnikowa, komunikacyjna platforma czujnikowa, platforma czujnikowa przetwarzania informacji i tym podobne. W innym przykładzie wykonania wynalazku, jeden lub więcej czujników poprawia skuteczność elementu opieki zdrowotnej i/lub jego zastosowanie w leczeniu i/lub zapobieganiu chorobie, stanowi lub zaburzeniu.” czytamy w opisie patentu. „W jednym przykładzie wykonania, niniejszy wynalazek przedstawia jeden lub więcej elementów, które w całości lub w części wykonują jeden lub więcej rodzajów działań w celu tworzenia, namnażania, komponowania, modyfikowania, naprawy, regeneracji, ponownego składania i/lub kontroli i regulacji jednego lub więcej komórek, elementów komórkowych, organelli komórkowych, w tym podobnych działań i zachowań związanych z procesami komórkowymi, takimi jak endocytoza, egzocytoza, mitoza, transport i sygnalizacja, komunikacja między komórkami, regulacja w górę i w dół receptora, i inne zachowania i tym podobne.” czytamy w sekcji 0020 wniosku patentowego. Takie „platformy” mogą być wprowadzone poprzez dosłownie każdy nośnik co opisuje sekcja 0523.


Jak zaznaczyła w wywiadzie Pani Kingston te nanocząstki wyglądają identycznie jak Covid-19 co oznacza, że jej zdaniem sam wirus jest dokładnie tym samym co wyżej wymieniona technologia - programowalnym nano-systemem modyfikującym człowieka.
Jego funkcją nie jest wywoływanie choroby ale instalowanie w człowieku opisanych w patentach rozwiązań nanotechnologicznych i kontroli populacji. Te ostatnie odnoszą się do patentu US 2021/0082583 A1, który opisaliśmy w artykule „Covid-19 - trening posłuszeństwa i mobilna kontrola populacji”, który obejmuje instalowanie w ludziach systemów, które oprócz zastrzyków mogą być wprowadzone do nosiciela poprzez żywność, leki, witaminy, systemy diagnostyczne, czy jakiekolwiek inne zewnętrzne obiekty z jakimi człowiek ma bliski kontakt (patrz paragrafy 353-356, 523). Łączy się to z niedawnymi planami wysycenia żywności takimi nano-technologiami.

Więcej na temat tego typu technologii w zakładce NBIC:

Aktywacja tej technologii następuje poprzez światło LED jak również fale 28 GHz i wyższe. Tego typu fale są rozwijane na bazie obecnie wprowadzanej technologii 5G, która do 2030 ma osiągnąć 30 THz. Te nano-rozwiązania czy też nano-urządzenia są w pełni programowalne i wymagają jedynie zewnętrznej aktywacji operatora.

Podsumowując Kingston stwierdziła, że badania skuteczności instalacji tych systemów u ludzi prowadzone są za granty z Fundacji A. de Rothschild idące na pobieranie tkanek czy płynu mózgowo-rdzeniowego od zaszczepionych.

Więcej na ten temat na stronie K. Kingston: Part 7: Dismantling COVID-19 Deceptions: The mRNA COVID-19 Vaccines Can’t Edit the Human Genome is a Lie. That's Exactly What the COVID-19 Injections are Doing

kula Lis 70
kula Lis 70 - Zagorzały Antybolszewik herbu Jastrzębiec