Clicks315
pl.news
4

Schönborn: Watykan uznał Medziugorje za "sanktuarium"

Fałszywe miejsce objawień w Medziugorje jest w Watykanie "uznane za sanktuarium", powiedział magazynowi "Oase des Friedens" antykatolicki kardynał z Wiednia, Christoph Schönborn.

Schönborn mówi o "uznaniu", które wyraża się również w tym, że Franciszek podczas majowego maratonu różańcowego Covid wybrał Medziugorje jako jedno z trzydziestu sanktuariów, w których odmawiano i transmitowano różaniec.

Według Schönborna Franciszek "podjął bardzo zdecydowane kroki na rzecz Medziugorje" i "wziął sobie ten temat osobiście do serca". Za to Schönborn "nie może mu wystarczająco podziękować" – powiedział. Podczas swoich wizyt w Medziugorju Schönborn sam "czuł" wewnętrzne przekonanie o osobistej obecności Matki Bożej.

Nie można polegać na "uczuciach" Schönborna, który w swojej katedrze organizuje pokazy homoseksualne, promuje nieważne święcenia kobiet i mówi o "naszym Marcinie Lutrze".

Grafika: Christoph Schönborn, © Mazur, CC BY-NC-SA, #newsChptbkypwc
CÓRKA MARYI
SERDECZNIE ZAPRASZAM: SERDECZNIE ZAPRASZAMY !!! 🤗
przeciwherezjom
Jeśli diabeł uważa, że coś jest złe, to znaczy, że jest dobre. Proste. Jednym słowem przewrotnie, ale koniec końców uznano Medjugorie za prawdziwe. Czasem nawet z ziemskich szatanów jest trochę pożytku.
A co do ataków na to święte miejsce, to jest tam budowana kaplica adoracji prawdopodobnie przez tego samego artystę-masona który sprofanował nasz polski Niepokalanów. Monstrancja (fałszywa z …More
Jeśli diabeł uważa, że coś jest złe, to znaczy, że jest dobre. Proste. Jednym słowem przewrotnie, ale koniec końców uznano Medjugorie za prawdziwe. Czasem nawet z ziemskich szatanów jest trochę pożytku.
A co do ataków na to święte miejsce, to jest tam budowana kaplica adoracji prawdopodobnie przez tego samego artystę-masona który sprofanował nasz polski Niepokalanów. Monstrancja (fałszywa z okultystycznymi znakami) objeżdża Polskę i jest adorowana. Monstrancja - nie Pan Jezus w Najświętszym Sakramencie:
wordpress.com/…a-w-kaplicy-gwiazda-niepokalanej-w-niepokalanowie/
Beatus 1
I wszystko wskoczyłoby na swoje miejsce. Pachamama, Medjugorje...tylko co na to wyznawcy gospy? Franciszek stałby się najświętszym papieżem? Odczucia Schoenborna też są nie do pogardzenia.