Sw.Joanna
Jesteśmy już w fazie ocyszczenia.
jac505
Przejadą po nas jak walcem, czołgiem. Kościół śpi, kapłani zajadają się ciasteczkami i dobrą kawą a hierarchowie ścigają kapłanów, którzy biją na alarm. To musi skończyć się dla nas źle. Bardzo źle. Jak to przyjdzie to nasze modlitwy już nie cofną tego i oczyszczenie będzie musiało się dokonać. Panie Jezu przyjdź !
old school
Pis, kila i mogila
przeciwherezjom
No, oczywiście czeka nas zapowiedziany krach giełdowy. Ciekawe, co kochani katolicy zrobicie ze swoimi emeryturkami od jarka i 500+? Takie jedno 500 może starczy na pół rolki papieru do kibelka... Daliście się kupić - taka jest prawda. pisoduda się podobał nie tylko za śliczne kłamstwa. Dobrze smarował srebrnikami, dobrze. A kasa dla pobożnych Polaków najważniejsza. Służycie mamonie? Dobrze - …More
No, oczywiście czeka nas zapowiedziany krach giełdowy. Ciekawe, co kochani katolicy zrobicie ze swoimi emeryturkami od jarka i 500+? Takie jedno 500 może starczy na pół rolki papieru do kibelka... Daliście się kupić - taka jest prawda. pisoduda się podobał nie tylko za śliczne kłamstwa. Dobrze smarował srebrnikami, dobrze. A kasa dla pobożnych Polaków najważniejsza. Służycie mamonie? Dobrze - mamona już czeka ze szczepionką!