UWAGA-Eksperymentują nad 6-miesiecz. dziećmi przeciw COVID19 w Polsce, a badania kończą się dopiero. 01.09.2023r
Prosimy podpiszm wesprzyj Nasze działania: zrzutka.pl/gc97mb
1. Ukryj swoje dane opcja Nr 2
2. Trzeba potwierdzić - link na swoim e-mail -u
Stowarzyszenie RPP

Szanowni Państwo, - zjednoczeni, możemy więcej, potrzebujemy drobnego wsparcia

Szanowni Państwo, prosimy o podpisanie tej petycji Ukryj swoje dane opcja Nr 2 Trzeba potwierdzić - link na swoim e-mail -u WALCZYMY - WYSTARCZY…
CHWAŁA BOGU W TRÓJCY ŚWIĘTEJ JEDYNEMU
Medyczny rząd światowy

Państwo to nasz właściciel

Ciało ludzkie jest własnością państwa. System zdrowotny jest wymyślony przez polityków, zorganizowany przez urzędników i finansowany z podatków. Kształceniem lekarzy zajmują się państwowe uczelnie albo uczelnie prywatne koncesjonowane i finansowane przez państwo. Służba zdrowia to służba państwa – tak jak wojsko czy policja. Medycyna, obok …More
Medyczny rząd światowy

Państwo to nasz właściciel

Ciało ludzkie jest własnością państwa. System zdrowotny jest wymyślony przez polityków, zorganizowany przez urzędników i finansowany z podatków. Kształceniem lekarzy zajmują się państwowe uczelnie albo uczelnie prywatne koncesjonowane i finansowane przez państwo. Służba zdrowia to służba państwa – tak jak wojsko czy policja. Medycyna, obok bankowości i edukacji, to najbardziej upolityczniona dziedzina ludzkiej działalności.

Służba zdrowia to system hierarchiczny wykonujący rozkazy, dedykowane rozporządzenia i ustawy lub podlegający władzy centralnej poprzez różne inne mechanizmy zarządcze i regulacyjne. Na czele stoi premier. Jesteśmy leczeni tak, jak zarządzą podrzędni mu urzędnicy. Boimy się tych chorób, które ogłaszają rządowe, oraz koncesjonowane przez rząd, media. Wszelkie zalecenia zdrowotne pochodzą od państwowych urzędników albo urzędników międzynarodowych organizacji utrzymywanych przez państwa. Walką z epidemią zajmuje się rząd wraz z politycznymi organizacjami zdrowotnymi utworzonymi przez wiele państw.

Rządy państw traktują ludzi jak bydło hodowlane i leczą nas po to, by na tym zarabiać. W tym celu działają w symbiozie z wielkimi koncernami farmaceutycznymi. Właściciel ludzi, czyli państwo, w pewnych aspektach dzierżawi nas prywatnym koncernom, które na nas żerują.

Koncerny farmaceutyczne

Koncerny i rządy są zainteresowane maksymalną medykalizacją, tym, byśmy się ciągle leczyli, ciągle brali jakieś lekarstwa, ciągle się szczepili, byśmy ciągle byli testowani i kontrolowani przez funkcjonariuszy medycznych. A wszystko to na nasz koszt, który od nas nie zależy, bo musimy na to płacić przymusowo.

Biznes farmaceutyczny stał się jedną z najbardziej zyskownych gałęzi przemysłu. Mimo że biologicznie ciągle jesteśmy takimi samymi ludźmi, jakimi byliśmy setki tysięcy lat temu, to leczyć się musimy coraz bardziej, na coraz więcej chorób i dolegliwości. No i coraz więcej za leczenie płacimy – jak nie swoje, to innych.

Pandemia jakiegokolwiek wirusa to złota żyła dla koncernów farmaceutycznych – produkują nowe testy, nowe leki i nowe szczepionki. Bez pomocy rządów większości państw, koncerny te nie byłyby w stanie sprzedać tych wszystkich swoich produktów w tak horrendalnych ilościach po tak dużych cenach. Mając tak ogromne zyski, mogą sobie kupować ekspertów, doradców czy lekarzy, tak, by na wiele sposobów sterować działaniami rządów. A rządom to nawet odpowiada, bo dając zarobić na swoich niewolnikach, przy okazji czynią tych niewolników jeszcze bardziej potulnymi. Zastraszanie chorobami to najlepszy sposób, by ludzi temperować, zniewalać i otumaniać, co pozwala ściągać z nas coraz większe haracze.

Kto rządzi: koncerny czy państwa?

Tak samo, jak mamy problem z określeniem tego, czy to system bankowy rządzi państwami, czy na odwrót – państwa rządzą systemem bankowym, tak samo mamy spory na temat tego, co stoi wyżej w hierarchii władzy: rządy państw, czy zarządy koncernów farmaceutycznych.

Te spory są jałowe, bo wszyscy oni się nawzajem potrzebują, samodzielnie nie mieliby takich osiągnięć, więc żyją w symbiozie. Idea suwerenności państw już dawno przestała obowiązywać, bo światem rządzą w dużym stopniu wzajemne powiązania polityków, bankowców i zarządców firmami farmaceutycznymi. Te powiązania są tak silne, że w zasadzie można to nazwać rządem światowym, można uznać, że główni decydenci tych trzech sektorów to monopolistyczna władza. Prawie wszystkie państwa są silnie zależne od międzynarodowych organizacji finansowych i farmaceutycznych.

Pandemia koronawirusa to bardzo dobitny dowód tej „teorii spiskowej”. To już nie jest teoria, to się realizuje na naszych oczach, to staje się już tak jasne, że każdy głupi to widzi.

Medycyna już przestała być dziedziną zajmującą się tylko leczeniem ludzi – to teraz dziedzina polityczna, która zajmuje się manipulowaniem ludźmi, tak by leczenie wykorzystywać do zniewolenia i ograbienia nas. Zanim dacie sobie wstrzyknąć eksperymentalny preparat genetyczny nazywany „szczepionką” pomyślcie o tym wszystkim w aspekcie politycznym. Przestudiujcie najpierw politykę, a nie wirusologię.

Grzegorz GPS Świderski

PS. Notki powiązane:

Nadchodzi farmakratyczna tyrania

Państwo hipochondryczne

Badania naukowe związane z COVID-19

Czy warto poddawać się masowo eksperymentom medycznym?

Transszczepionkizm

Modelowanie pandemii

Noszenie masek jest przyczyną wielu groźnych chorób!

Maseczki nie działają!
CHWAŁA BOGU W TRÓJCY ŚWIĘTEJ JEDYNEMU
Taczka czekała na ministra Niedzielskiego- Mengele .
Poseł Braun nazwał Niedzielskiego "syntezatorem mowy".

Minister zdrowia Adam Niedzielski wybrał się w Polskę, by zachęcać do szczepień. Podczas wizyty w Jeżowem na Podkarpaciu towarzyszył mu poseł Konfederacji Grzegorz Braun i jego zwolennicy. Podczas konferencji prasowej było bardzo gorąco.

Zanim jednak do konferencji doszło, Niedzielski…More
Taczka czekała na ministra Niedzielskiego- Mengele .
Poseł Braun nazwał Niedzielskiego "syntezatorem mowy".

Minister zdrowia Adam Niedzielski wybrał się w Polskę, by zachęcać do szczepień. Podczas wizyty w Jeżowem na Podkarpaciu towarzyszył mu poseł Konfederacji Grzegorz Braun i jego zwolennicy. Podczas konferencji prasowej było bardzo gorąco.

Zanim jednak do konferencji doszło, Niedzielski wziął w dyskusji z lokalnymi politykami i przedstawicielami medyków.

Na spotkanie wszedł Braun, który przekonywał, że jako poseł ma prawo wziąć udział w dyskusji. Niedzielski wówczas odmówił kontynuowania posiedzenia.

Braun zrobił zdjęcie. Wszyscy byli bez masek. Gdy minister później wyszedł na zewnątrz, do dziennikarzy, to maskę miał już założoną.

Ponieważ maski to dla was, ludożerki, dla plebsu, dla tresowanych podludzi. A tam wszyscy zachowują się jak dorośli, normalni ludzie – mówił Braun, odnosząc się do spotkania Niedzielskiego wewnątrz budynku.

Poseł Konfederacji zaznaczył, że minister Niedzielski wyszedł z tego spotkania i nie chciał kontynuować swojej wypowiedzi w jego obecności. Braun powiedział, że było to spotkanie w urzędzie, w godzinach pracy i miał, jako poseł, prawo w nim uczestniczyć.

Albo urządzili sobie prywatną konwersację przy kawie i ciasteczku w godzinach pracy, albo w sposób bezprawny usiłowali wyłączyć posła ziemi podkarpackiej z dostępu do informacji publicznej – stwierdził.

Zdaniem Brauna Niedzielski przybył do Jeżowego, żeby jako „minister choroby, syntezator mowy, piętnować mieszkańców, krnąbrnych, zapóźnionych w rozwoju, którzy krytycznie, sceptycznie i bez entuzjazmu podchodzą do operacji tzw. wyszczepiania”.

A tak naprawdę chodzi o masowej skali eksperyment medyczny na ludziach. A jeżowianie, z czego jestem dumny, przejawiają zdrowy sceptycyzm i rezerwę – mówił.

Braun przytoczył dane, z których wynika, że w Holandii na 100 tys. szczepień zanotowano 700 tzw. NOP-ów (niepożądanych odczynów poszczepiennych).

W Polsce jest to [wg danych oficjalnych min. „zdrowia”. MD] kilkanaście NOP-ów na 100 tys. szczepień. Ktoś tu się mija z prawdą, ktoś oszukuje. To skłania do przypuszczeń, że władza kłamie – stwierdził.

Po konferencji ministra zdrowia, Braun wyszedł przed mikrofony i nazwał Niedzielskiego „naczelnym zbrodniarzem Rzeczypospolitej”.

Na szczęście Podkarpacie zachowuje zdrowy rozsądek, a Niedzielski i cała jego zorganizowana grupa przestępcza – pod sąd – dodał.

Przeciwnik eksperymentu medycznego popchnięty

Przed i po konferencji zwolennicy Konfederacji prowadzili gorące dyskusje m.in. z posłami PiS i z marszałkiem woj. podkarpackiego. Przekonywali m.in., że szczepienia to tak naprawdę eksperyment medyczny.

Po konferencji nerwy puściły jednemu z mieszkańców Jeżowego, który odepchnął sympatyka Brauna, który próbował przekonywać go, że szczepienia są szkodliwe. Szybko jednak interweniowali policjanci, którzy odgrodzili krewkich mężczyzn.

Wśród haseł, które mieli ze sobą przeciwnicy szczepień były „Stop segregacji sanitarnej”, „Wara od naszych dzieci” i „Niedzielski = Mengele”.

Mieli też ze sobą taczkę przygotowaną dla „ministra zdrowia”.
Więcej o wydarzeniach w Jeżowem przeczytasz w poniższym artykule.
GORĄCO na konferencji Niedzielskiego w Jeżowem. Policja, Braun i zwolennicy dobrowolności szczepień
Stowarzyszenie RPP
Eksperymenty na zdrowych dzieciach z Podkarpacia? Radny Kotula i mecenas Skurzak (VIDEO)
Stowarzyszenie RPP
Przymusowo chcą szprycować dzieci - w obronie Domu dziecka w Aleksandrowie K.
Placówka Socjalizacyjna
Dyrektor placówki/Prowadzący:
Typ pieczy zastępczej: socjalizacyjna domydziecka.org/placowka,1152.html
Adres:
Kujawsko-pomorskie
87-700, Aleksandrów Kujawski
ul. Gen. Sikorskiego 4A

Tel.: 54 282 41 42
Fax: 54 282 41 42
Email: dd_aleks_kuj@wp.pl
Liczba dzieci: 16
2 more comments from Stowarzyszenie RPP
Stowarzyszenie RPP
IN VIVO w Bydgoszczy gdzie eksperymentują na dzieciach w wieku 6m-cy do 12 lat
Stowarzyszenie RPP
STOWARZYSZENIE DEFINICJA: – organizacja społeczna (zrzeszenie) powoływana przez grupę osób mających wspólne cele !
Ustawa – Prawo o stowarzyszeniach reguluje podstawowe zasady i reguły tworzenia i prowadzenia działalności przez stowarzyszenia, czyli organizacje społeczne o określonych w przedmiotowej ustawie cechach. Ma ona zatem ogólny i bardzo szeroki zakres obowiązywania. Pozdrawiam i …
More
STOWARZYSZENIE DEFINICJA: – organizacja społeczna (zrzeszenie) powoływana przez grupę osób mających wspólne cele !
Ustawa – Prawo o stowarzyszeniach reguluje podstawowe zasady i reguły tworzenia i prowadzenia działalności przez stowarzyszenia, czyli organizacje społeczne o określonych w przedmiotowej ustawie cechach. Ma ona zatem ogólny i bardzo szeroki zakres obowiązywania. Pozdrawiam i zapraszam do najdrobniejszych wpłat oraz udostępniania !

Warto wiedzieć!!
Trybunał Sprawiedliwości Unii Europejskiej
Rok założenia: 1952
Siedziba: Luksemburg
UWAGA: KAŻDY OBYWATEL MA PRAWO – ZŁOŻYĆ WNIOSEK DO TRYBUNAŁU SPRAWIEDLIWOŚCI W LUKSEMBURGU !!
W SZCZEGÓLNOŚCI W PRZYPADKU ZAGROŻENIA SWOJEGO ŻYCIA - OMIJAJĄC
WSZELKĄ DROGĘ KRAJOWĄ.

P.S Dziękuję za każde wsparcie.
Możliwość wybrania opcji " dane ukryte.."
Wpłata darowizny jest dobrowolna.

Nie udostępniam danych osobowych podmiotom trzecim.
Nie rozsyłamy ofert marketingowych ani ofert handlowych.
zrzutka.pl/gc97mb

Poniżej placówki, które wykonują badania kliniczne na dzieciach od 6 miesiąca życia.