Clicks1.5K

Otóż, mój wujek przebywał w PDPS w Ostrowinie i został zabity szczepiąką na covi?

Ogólnopolskie Stowarzyszenie Wiedzy o Szczepieniach STOP NOP

2 godz. ·

"Chciałabym podzielić się z państwem sytuacją jaka miała miejsce w styczniu bieżącego roku. Otóż, mój wujek przebywał w PDPS w Ostrowinie .Był niepełnosprawny, upośledzony w stopniu znacznym. 20stycznia po godz. 22 odebrałam telefon od pielęgniarki która poinformowała mnie o tym ze mój wujek zmarł. Że źle sie poczuł, było pogotowie, dostał kroplówkę i trochę poczuł się lepiej. Ale niestety po 20godz zmarł. Poinformowała mnie również o szczepionce przeciwko covid którą przyjął dzień wcześniej, ale mnie nikt o tym fakcie nie poinformował. Na drugi dzień zadzwoniłam z rana po 7 i nikt w dalszym ciągu nie udzielił żadnych szczegółów, co sie wydarzyło tłumacząc się tym że nie byli wtedy na tej zmianie. Tylko poinformowali mnie o tym że wujek został przewieziony do zakładu pogrzebowego w pobliskiej miejscowości, gdzie się udałam. Pani z zakładu pogrzebowego powiedziała że już jutro mogą wujka skremować. Byłam zakłopotana tą całą sytuacją i szybkim przebiegiem tych przykrych dla mnie wydarzeń. Nikt mi nie chciał powiedzieć dlaczego tak nagle zmarł i dlaczego w takim szybkim czasie po szczepieniu, przecież byłam w kontakcie z opiekunami i nikt nie zgłaszał nic niepokojącego. Przyjmował stałe leki na niewydolność kończyn dolnych i na anemię od lat. Nie dawało mi to spokoju dlatego postanowiłam poprosić o pomoc Panią Justynę Sochę która bardzo szybko zadziałała razem z Panem mecenasem Tetelą i tego samego dnia wstrzymane zostały procedury związane z kremacją i sprawa przekazana została do prokuratury. I wtedy dopiero PDPS zgłosił NOP wtedy i tylko dlatego, bo pewnie nie poznałabym nigdy prawdy, gdyby nie Pani Justyna Socha. Nagle w mediach dowiedziałam się że wujek miał problemy z cisnieniem, tachykardia, wysoka gorączka, trzy razy wzywana karetka. Co tam tak naprawdę się. działo. Dlaczego nie zabrali go do szpitala i pozwolili mu umrzeć. A ja dostałam informację tak późno. Mało tego, nie podpisywałam świadomej zgody na szczepienie. A teraz się okazuje że mój podpis opiekuna prawnego został sfałszowany na dokumencie udzielającym zgody. Czy wujek został prawidłowo przebadany przed szczepieniem przez lekarza,czy sięgnął do dokumentacji. Wujek był już zaszczepiony jako dziecko i przez to został sparaliżowany szczepionką na polio.Mógł być uczulony.

Chciałam dodać od siebie ze mój wujek był wartościowym człowiekiem, zawsze pogodnym i napewno nie zasługiwał na taki koniec. Może inni myślą, ze tacy ludzie w PDPS- ach nie są potrzebni, bo nikt sie nimi nie interesuje . Nie zgodzę sie z tym. Są kochani mają rodziny, tylko nie zawsze sytuacja pozwala żeby móc być razem.

Bardzo jestem wdzięczna Pani Justynie Socha i panu mecenasowi Arkadiuszowi Tetela za okazałą pomoc. Bez nich nie dałabym rady i apeluję również do innych gdy ktoś znajdzie się w podobnej sytuacji mógł zareagować i nagłaśniać bo słyszy sie coraz więcej o takich przypadkach w PDPS.

Małgorzata"

Konferencja prasowa facebook.com/…cetwoi-bliscy-zwłaszcza-seniorz/10225185271279190/
Wesprzyj nas darowizną! Dzięki Tobie możemy działać i pomagać w walce o prawdę i sprawiedliwość!
pomagam.pl/yghdww
wacula25wp.pl
Więc cały błąd polega na tym aby zrobić testy uczuleniowe przed pobraniem szczepionki na wszystko .Wtedy unikniemy tragedii
Izabela 1022
cały błąd polegał na tym, że przyjął szczepionkę, ci co szczepią powinni być pociągnięci do odpowiedzialności
wacula25wp.pl
Więc aby zrobić testy uczuleniowe należy poprosić lekarza rodzinnego o skierowanie i po problemie
TomUrb
Ostatnie zdanie: "(...) a ci, którzy pracują z nimi ramię w ramię każdego dnia, wiedzą, co robią..."
A ile ja się nasłucham wypowiedzi, nawet tych zdawałoby się ogarniętych ludzi, którzy cały czas się nie mogą nadziwić pozornemu brakowi logiki w działaniach zarządców...
służebnica Pańska
Zostaną też wprowadzone powszechne szczepienia, które was zabiją, jeśli je przyjmiecie

by Szymon
Luty 28, 2020


sobota, 13 października 2012 roku, godz. 16.10

Moja szczerze umiłowana córko, proroctwa przepowiedziane w Fatimie zaczynają się teraz ujawniać na świecie. Jeden światowy rząd, utworzony w tych narodach, które niestrudzenie pracują razem, prawie zakończył swoją pracę, która wkrótce …More
Zostaną też wprowadzone powszechne szczepienia, które was zabiją, jeśli je przyjmiecie

by Szymon
Luty 28, 2020


sobota, 13 października 2012 roku, godz. 16.10

Moja szczerze umiłowana córko, proroctwa przepowiedziane w Fatimie zaczynają się teraz ujawniać na świecie. Jeden światowy rząd, utworzony w tych narodach, które niestrudzenie pracują razem, prawie zakończył swoją pracę, która wkrótce ma zostać przedstawiona światu. Jej wynikiem będzie jedna nowa światowa religia, obrzydliwość w Oczach Mojego Ojca.

Mój Kościół został opanowany przez wrogów z jego wnętrza, którzy są wilkami w owczej skórze. Oszukują wszystkich, z którymi się zetkną.

Zostaną też wprowadzone powszechne szczepienia, które was zabiją, jeśli je przyjmiecie.

To czas, kiedy tylko modlitwa, wiele modlitwy, może złagodzić skutki tej straszliwej nikczemności wytworzonej przez elitarną grupę ludzi u władzy. Pracują w każdej części waszych rządów; a ci, którzy pracują z nimi ramię w ramię każdego dnia, wiedzą, co robią. Są tak przebiegli, że przedstawią każdy zły uczynek jako rzecz wspaniałą, znakomicie służącą ludzkości. Zrobią wszystko, co mogą, aby zbezcześcić wszystko to, co ma związek z Bogiem. Będą szerzyć i promować pogaństwo. Dzieci Boże, które zaakceptują ich prawa i ich nauki, zostaną skażone za pomocą ich niegodziwych metod.

Musicie się modlić o ochronę, ale przede wszystkim musicie się modlić za te dusze. Bo Mój Ojciec zamierza je ukarać. On wybierze każdego z nich z osobna i wyniszczy. Bez waszych modlitw będą zgubieni i zostaną wrzuceni do jeziora ognia.

Wasz Jezus

Modlitwa Krucjaty 84

O oświecenie dusz elit, które rządzą światem


O drogi Jezu, błagam Cię o oświecenie dusz elit, które rządzą światem.

Ukaż im dowód Twojego Miłosierdzia.

Pomóż im mieć otwarte serca i okazać prawdziwą pokorę dla uczczenia Twojej wielkiej Ofiary przez Twoją śmierć na Krzyżu, gdy umarłeś za ich grzechy.

Pomóż im rozpoznać, Kto jest ich prawdziwym Twórcą, Kto jest ich Stworzycielem, i napełnij ich Łaskami, by zobaczyli Prawdę.

Proszę, powstrzymaj ich plany krzywdzenia milionów ludzi poprzez szczepienia, niedobory żywności, przymusowe adopcje niewinnych dzieci i rozbijanie rodzin, aby to nie nastąpiło.

Uzdrów ich.

Okryj ich Twoim Światłem i zabierz ich do Wnętrza Twojego Serca, aby uchronić ich od sideł złego ducha.

Amen.

orędzie audio
służebnica Pańska
Poinformowała mnie również o szczepionce przeciwko covid którą przyjął dzień wcześniej, ale mnie nikt o tym fakcie nie poinformował. Na drugi dzień zadzwoniłam z rana po 7 i nikt w dalszym ciągu nie udzielił żadnych szczegółów, co sie wydarzyło tłumacząc się tym że nie byli wtedy na tej zmianie. Tylko poinformowali mnie o tym że wujek został przewieziony do zakładu pogrzebowego w pobliskiej …More
Poinformowała mnie również o szczepionce przeciwko covid którą przyjął dzień wcześniej, ale mnie nikt o tym fakcie nie poinformował. Na drugi dzień zadzwoniłam z rana po 7 i nikt w dalszym ciągu nie udzielił żadnych szczegółów, co sie wydarzyło tłumacząc się tym że nie byli wtedy na tej zmianie. Tylko poinformowali mnie o tym że wujek został przewieziony do zakładu pogrzebowego w pobliskiej miejscowości,
wacula25wp.pl
PRZYKRE Toooooo-🥺🥺🥺😭
Izabela 1022
Przykre, dlatego każdy powinien się bronić rękami i nogami przed jakimikolwiek szczepionkami na kowid