Vatikán chce naďalej dodržiavať sanitárne obmedzenia, aj keď ich Taliansko ruší

Vatikán chce naďalej dodržiavať sanitárne obmedzenia, aj keď ich Taliansko ruší Kardinál Pietro Parolin, štátny sekretár Svätej stolice, v stredu …
ľubica
Zrejme b gates stihol mať prednášku aj vo VAT...... k nám príde táto odporná líška v tento piatok poúčať o vtáčej chrípke, ktorú plánujú rozbaliť koncom augusta 2022
29. apríla 2022. Nová pandemická zmluva. Návšteva Billa Gatesa a WHO už tento piatok na Slovensku! …
Ester J B H
Tieto líšky môže zastaviť už len Ježišova Matka! Boh ochraňuj Slovensko!
Vladislav Vojčák
Nielen Vatikán, ale bohužiaľ nájdu sa aj horlivci u nás doma.
veritas18
Po ovoci poznate..... Vsechno zkoumejte, dobreho se drzte....
Marieta Ria
To sa aj náš Mikas môže schovať... a to sme mali rúška do včera, snáď ako poslední...
NEUVERITEĽNÉ... viac sa báť vírusu, ako P. Boha...
Nina Rajtíková
Väzni podvyživenej mysle a ducha, získajú tým elixír večnosti
Jana V
Ano , církev nás měla bránit .Před těmi nesmyslnými testy , stanným právem jako z války , který přejmenovali na Lockdown, aby zmátli lidi. Doporučování šplíchání desinfekcí , která vesměs obsahuje čtyři prvky čpavku ,ničí imunitu. Očkování vakcínami , které nemají ukončené klinické studie .Kolik lidí už kvůli tomu zemřelo , a ubozí lidé , kteří z toho mají šílené zdravotní následky a nikdo jim …More
Ano , církev nás měla bránit .Před těmi nesmyslnými testy , stanným právem jako z války , který přejmenovali na Lockdown, aby zmátli lidi. Doporučování šplíchání desinfekcí , která vesměs obsahuje čtyři prvky čpavku ,ničí imunitu. Očkování vakcínami , které nemají ukončené klinické studie .Kolik lidí už kvůli tomu zemřelo , a ubozí lidé , kteří z toho mají šílené zdravotní následky a nikdo jim neumí a nebo nechce pomoci.
ŘKC církev mě velmi velmi zklamala .V dřívějších dobách kněží pokládali životy za pravdu , bojovali proti zlu. Teď při " covidu " se to ukázalo , podle ovoce poznáte je . Církev pro nás neudělala vůbec nic , aby nás ochránila , dala nám jistotu , že je s námi .Byla jsem z toho opravdu smutná a přemýšlela jsem o tom , jak je to možné ! ŘKC není bezmocná , mohla to udělat . Proč to neudělala ? Je spřažená s nimi , s NWO. Jiný smysl mi to nedává.
A ještě také ty náhubky , symbol podvolení . Vždyť náš nebeský otec řekl , že nás zbavil otroctví .
Už se neztotožňuji s církví , absolutně nemá moji důvěru . Moji důvěru má kněz , který se nebojí a hájí ty pravé křesťanské hodnoty.
apredsasatoci
Tu treba rozlišovať rkc - cirkev ako organizácia a Cirkev ako Magisterium cirkvi.
TERRACOTTA
chorí pastieri!
apredsasatoci
Cirkev je horšia ako svet!
Hermenegild
Cirkev sú aj ovce, nielen presbyteri. Kto nemá Boha, nemá svetlo a slúži kniežaťu tohto sveta. Preto tak vypadáme.
Hermenegild
Otče náš, poznáš Zjavenie sv. Jána? My sa môžeme len modliť, pôstiť a prinášať obety a prosiť Nebeského Otca, aby zachránil duše. Či máš nejaký lepší návod, ako zachrániť pre nebeské kráľovstvo duše?
One more comment from Hermenegild
Hermenegild
Ak nasleduješ Krista, ideš v Jeho šľapajách s krížom na pleci. A ktorí kresťania to dnes robia? Je ich pramálo. Do neba sa vchádza len skrze kríž-Kristov kríž.