Peter(skala)
51.8K

Uzdravená z rakoviny na príhovor sr.Emmanuely

Ivona bola v roku 2006 piatačka na vysokej škole, keď do jej života vstúpila rakovina. Prežila si svoj Veľký týždeň a prišlo aj vzkriesenie. Jej kríž si na svoje plecia dobrovoľne vzala rehoľná sestra …More
Ivona bola v roku 2006 piatačka na vysokej škole, keď do jej života vstúpila rakovina. Prežila si svoj Veľký týždeň a prišlo aj vzkriesenie. Jej kríž si na svoje plecia dobrovoľne vzala rehoľná sestra Emanuela. O svojom príbehu, no predovšetkým o Božej láske a milosrdenstve rozpráva Ivona Škvorcová (32).
V roku 2006 si nosila ešte priezvisko Klimentová. Akým dievčaťom si vtedy bola?
Bola som radostná mladá vysokoškoláčka plná života. Mala som veľa kamarátov, svoje sny a plány. A tešila som sa na život, ktorý mám pred sebou.
Uvedomovalo si toto radostné dievča, že každý z nás je smrteľný?
Áno, v období puberty som sa bála, či sa zobudím, keď idem večer spať, či počas spánku nezomriem. V tomto období dozrievania som zažila aj pochybnosti vo viere. Veľmi mi vtedy pomohol otec Pavol Hudák, ktorému som sa ako jedinému dokázala zdôveriť so svojimi pochybnosťami. Povedal, že je to normálne, lebo viera pochybnosťami rastie. Veľmi ma to oslobodilo a moja viera sa naozaj posunula a prehĺbila.
Rok …More
Peter(skala)
..podľa všetkého je 😇
Maria Dubovska
na príhovor ??? a čo je emanuela svatá?
Peter(skala)
Vieš, prečo Pater Pio radšej podstupil operaciu bez narkozy? 😲
Peter(skala)
Ano, človek oceni uzdravenie najviac, ked už bol uzdravený
Ja som mal podobný problem ako ona a Boh ma uzdravil ešte skôr ...
dyk
Ja viem, čo je to byť uzdravený. Chápem ju a velebím Trojjediného Boha aj za ňu.