Orędzia
729

Strzeżcie się, ludzie, strzeżcie się fałszywych proroków, fałszywych pozorów, które będą się objawiać w tym czasie na wielką skalę, za pomocą znaków i cudów ... są fałszywi, są znakami, które przyciągają masy. Carbonia, 14 kwietnia 2021

Ja Jestem! Wkrótce świat zda sobie sprawę, jak wiele oszustw istnieje na ziemi! To, co wydaje się majestatyczne, nie pochodzi ode Mnie, ale od diabła! Szatan ma w tej chwili ostateczne wyzwanie przeciwko Mnie, ale nie wygra.

Fałszywi prorocy udają, że są prawdomówni, tłumy ludzi pójdą za nimi, ale upadną jak puste worki, bo w nich ... Bóg nie mówi!

Powiedz mi, czy w tych notorycznych prorokach naprawdę jest Bóg! Frywolne rzeczy nie pochodzą od Boga! Życie bosko powołanego proroka nie jest życiem tego, kto odsłania stygmaty, aby uwierzyć. Rany są cierpieniami, które przyjmuje się i ofiarowuje Bogu, aby zjednoczyć się z Nim, a nie być lubianym przez świat: ... jak biedni są ci, którzy dają się słyszeć, będąc w wielkości znaków pokazanych.

Strzeżcie się, ludzie, strzeżcie się fałszywych proroków, fałszywych pozorów, które będą się objawiać w tym czasie na wielką skalę, za pomocą znaków i cudów ... są fałszywi, są znakami, które przyciągają masy. Szatan jest przebiegły, jego plan jest dobrze dopracowany, dopracowany w każdym szczególe.

Mogę zdenerwować każdą sytuację, która nie należy do Mnie i ukarać tych, którzy zaprzedali się wrogowi ... tych, którzy postępowali zgodnie z planem człowieka zamiast planu Bożego!

„Fałszywy kościół” opracował specjalny szatański plan, aby rzucić wyzwanie moim prawdziwym prorokom, tym, którzy są wezwani moim imieniem i naznaczeni znakiem krzyża.

Biedni ludzie, żyjecie w złudzeniu, że wszystko, co wymyśliliście, zwycięży, ale prawdę mówiąc, mówię wam, ja jestem, a nie wy! To, co pochodzi od człowieka, upadnie, podczas gdy to, co ukształtowane przez Boga, pozostaje wyprostowane i zatriumfuje w Nim, Stwórcy.

Jeszcze tylko trochę, wszystkie znaki są teraz widoczne. Przedstawiciel Szatana porusza swoimi pionkami zgodnie z jego instrukcjami. Wkrótce Antychryst pojawi się na świecie, aby być rozpoznanym, pokaże swoją twarz ... w oszustwie przyciągnie do siebie wielu ludzi.

Wy, ludzie, wyjdźcie ze swoich występków, wybierzcie drogę miłości, weźcie krzyż, wzywajcie się w imię Ojca, Syna i Ducha Świętego, abyście nie wpadli w sieć szatana.

Otwórz Świętą Ewangelię i żyj nią! Jezus zostawił ci swoje słowo, swoje instrukcje! Kto chce należeć do prawdziwego Kościoła Chrystusowego, musi żyć Jego świętym Słowem. Amen!

16 kwietnia 2021 r

Uwaga: w oparciu o przesłanie z 14 kwietnia 2021 r. Ponownie przedstawiamy przesłanie z 29 sierpnia 2010 r.

Carbonia, 29 sierpnia 2010 - Niebo nakazuje; Jego posłańcy piszą, co nakazuje Bóg Ojciec! Żaden prorok nie narzuca z własnej woli.

Myriam: Jezu, mój drogi Panie, przykro mi z powodu wielu ludzi, którzy wciąż nie wierzą w Twoje orędzia, w Twoje wezwania do pokuty. Ci ludzie stają się potężni za swoją ludzką nędzą i zniewagą oraz szydzą z tych, którzy pracują dla ciebie z miłością i lojalnością. Odrzucają je sarkastycznymi słowami. Są jak niewidomi, którzy ciągną za sobą innych niewidomych. Błagam Cię, ojcze, otwórz ich serca, tak jak zrobiłeś ze mną, wybacz im, nie rozumieją i nie wiedzą, co robią.

Jezus: Jezus jest z tobą, gwiazdo miłości. Chodź kobieto, nikt cię nie osądza, świat jest głupi, ale niebo jest z tobą! Moje słowo w tobie jest prawdą! Jestem Chrystusem Panem, który wkrótce powróci w Swojej chwale.

Zmiłujcie się nad sobą, ludzie, wierzcie tym Moim orędziom! Jestem Królem Chwały, ludzie! Kochaj mnie i przyjdź do mnie ze skruszonym sercem i proś o przebaczenie. Wszyscy przychodzicie do Mnie, ludzie, to Moje wezwanie jest dla was zbawieniem; słuchajcie mnie, ludzie, aby zbawienie przyszło do was! Niebo nakazuje swoim posłańcom pisać to, co nakazuje Bóg Ojciec. Żaden prorok nie narzuca z własnej woli. „Słowo” pochodzi od Boga Żywego, ludzie! Uwierz w to, bo to wszystko jest prawdą. Wkrótce zobaczysz to na własne oczy.

Troszczcie się o swoje dusze, mój ludu. Połóż się we mnie, bo to jest czas mojego przyjścia i tym przyjściem zamykam na zawsze historię zła. Szatan przestanie was dręczyć, ponieważ słońce będzie świecić wysoko nad waszymi sercami. Miłosierdzie i łaska zstąpią na mój lud, ponieważ Bóg nieskończonej miłości uzdrowi w nim ich życie.

Ruszajcie się, mój ludu, moje wołanie to miłość, to jest odkupienie! Nie zgubcie się w pochlebstwach diabła, który pracuje w waszych sercach i odwraca je od prawdy. Miej odwagę, przynajmniej przez chwilę, posłuchać głosu, który grzmi z nieba, wzywającego cię do pokuty.

Bóg istnieje, Bóg istnieje, istoty ludzkie, zmartwychwstał i wkrótce objawi się światu w swojej chwale. Nie czekaj na tę chwilę, aby zrozumieć, że On jest Jedynym, Jedynym i Prawdziwym Bogiem, bo to będzie moment sądu:

Kto by uwierzył, wejdzie do Raju, ale ktokolwiek zaparł się Jego Imienia, Jego Boskości aż do tego momentu, nie będzie dla niego miejsca w Raju.

Zostaliście ostrzeżeni, ludzie! Nadeszła godzina twojego nawrócenia, dokonaj wyboru: Jezus albo Szatan! Nie możesz podążać za Bogiem i Mamoną!

Pomimo waszej niewiary wciąż wzywam was do pokuty, do pokuty w Chrystusie Jezusie. Kocham was nieskończenie, moje stworzenia, wróćcie do waszego ojca, który czeka, aż ozdobicie was wszystkimi swoimi dobrami. Zostawiam was w waszej wolności, ale zawsze na nowo czekam we Mnie. Amen!

Bóg Ojciec, Bóg Syn, Bóg Duch Święty!