Edward7
113.1K

„Pójście do szpitala to wyrok śmierci” — Rzeczywistość epoki covid

„Widziałem, jak 32 starsze osoby zmarły natychmiast po przyjęciu szczepionki Moderna..."
Amerykańska pielęgniarka oskarża szpitale i rządy o morderstwo, odmawiając skutecznego leczenia, jednocześnie nalegając na eksperymentalną „szczepionkę” podczas pandemii, w której nikt nie umiera na ulicach. Następnie potępia plany CDC (Centrum Kontroli Chorób USA) łapania ludzi i wywiezienia ich do obozów koncentracyjnych jak w Czwartej Rzeszy .

Ostrzega swoje dzieci, aby uciekały, jeśli ktoś zapuka do drzwi, mówiąc: „Jestem z rządu i jestem tutaj, aby pomóc”.
To jest koszmarna przyszłość, która nas czeka, jeśli ludzie nie wstaną teraz i nie zapobiegną temu.

Czy szpitale zabijają pacjentów na respiratorach, zwłaszcza jeśli nie są oni zaszczepieni eksperymentalną surowicą depopulacyjną zmieniającą DNA, która jest popychana przez rząd i FEMA? Od miesięcy widzieliśmy, jak pielęgniarki mówią, że szpitale zabijają pacjentów za pomocą respiratorów. Jest to mechaniczne urządzenie do ddychania, które oddycha za pacjenta, gdy pacjent nie może samodzielnie oddychać. Pacjent zostaje uśpiony, a w płucach umieszcza się rurkę, która napełnia płuca tlenem, aby naśladować oddychanie.

Pacjenci korzystający z respiratora mają 14% przeżywalność (nawet mniej dopow.) Respiratory są niebezpieczne, ponieważ są systemem zamkniętym i generują bakterie.
Lekarze i pielęgniarki często nie dostosowują aparatu do odpowiedniej ilości tlenu, jakiej potrzebuje pacjent, co często powoduje wpompowanie zbyt dużej ilości tlenu do krwi. Bez odpowiedniej mieszanki tlenu i dwutlenku węgla tlen we krwi nie jest właściwie wykorzystywany, co powoduje więcej szkody niż pożytku dla pacjenta.

Szpital zabił mojego kuzyna wentylatorem
To osobista opowieść o tym, co szpital (Centegra) zrobił naszemu kuzynowi respiratorem. Mój kuzyn był zdrowy i miał około 40 lat. Ostatni raz widzieliśmy go i jego narzeczoną 4 lipca 2021 r. i wszyscy byli zdrowi 2 tygodnie po ich obejrzeniu wyjechali na tydzień na Florydę 2 dni po powrocie naszego kuzyna i jego narzeczonej z Florydy wszyscy mieli objawy grypy. Nasz kuzyn poczuł się trochę gorzej trzeciego dnia i poszedł do szpitala na badanie. Szpital przyjął go na noc i zasugerował, aby został, ponieważ poziom tlenu był niższy

Zadzwonił do swojej narzeczonej, aby powiedzieć „wyciągnij mnie z tego szpitala, próbują mnie zabić” Osoba posiadająca pełnomocnictwo nie wpuściła swojej narzeczonej do szpitala Nasz kuzyn próbował wyjść tej nocy, usuwając welfrony z jego ramion. Zatrzymali go i uśpili W noc jego próby ucieczki nasz kuzyn został podłączony do respiratora. Tydzień po wejściu na respirator usunięto środek uspokajający - próbował wyciągnąć rurkę z gardła, aby wyjść ponownie

Uśpili go i trzymali pod respiratorem przez kolejny tydzień
Zakrzepy krwi pojawiły się w jego płucach po tygodniu korzystania z respiratora
Szpital ciągle prosił rodzinę o DNR (nie reanimuj go - 4 razy w tygodniu), a rodzina odpowiedziała NIE

Szpitale NIE Pytają o DNR, mają zapytać rodzinę, co sądzą o DNR!

Jak ktoś jest w stanie „NIE WSTAWAĆ” może spróbować uciec po raz drugi? Po ostatniej prośbie DNR ze szpitala powiedziano nam, że mój kuzyn, jego stan jest „zaplanowany”.
30 minut później mój kuzyn zmarł na „zawał serca”. Cały ten dramat wydarzył się w ciągu 2 tygodni. Nasz kuzyn przeszedł od zdrowego do objawów grypy i umierania w mniej niż 3 tygodnie. Czy szpitale ZABIJAJĄ nieszczepionych pacjentów? Respiratory zabijają pacjentów w szpitalach. Respiratory mają wskaźnik przeżycia 14%.

Nasz kuzyn nie jest typem, który wariuje lub ucieka ze szpitala, chyba że zobaczy lub usłyszy coś niepokojącego. Ostatnie słowa, które powiedział do narzeczonej: „wyciągnij mnie stąd, chcą mnie zabić” nie wychodzą mi z głowy. Czy podczas pobytu w szpitalu widziałeś lub słyszałeś coś, co skłoniło cię do wyjścia? Mój kuzyn nie był typem buntownika wobec lekarzy i zostałby, gdyby czuł się komfortowo i bezpiecznie.

Nasz kuzyn nie została zaszczepiona i wszyscy zgodziliśmy się, że nie będziemy. Wszyscy jesteśmy po tej samej stronie, jeśli chodzi o rządową eksperymentalną surowicę zmieniającą DNA i nikt z nas nie chce być jej częścią. Możesz pomyśleć, że Covid go zabił – wątpliwe. Nasz kuzyn był na tyle zdrowy, że sam próbował uciec ze szpitala.
Czy szpitalowi kazano zamordować nieszczepionych, czy po prostu starali się zebrać kolejne 2000 dolarów od rządu za każdy zgon, który oznaczyli jako nosicielstwo? Dlaczego nasz kuzyn został podłączony pod wentylator, kiedy nie był u progu śmierci?

Nowojorska pielęgniarka mówi: szpitale zabijają pacjentów
Pielęgniarka pracująca na pierwszej linii frontu koronawirusa w Nowym Jorku mówi, że miasto „zabija” pacjentów z COVID-19, umieszczając ich na respiratorach i powodując uraz płuc. Ten film pochodzi z 2020 roku i uważa się, że maski są używane, do wcześniejszego zakończenia życia .


Czy do zabijania pacjentów używa się respiratorów?
Normalny poziom tlenu we krwi wynosi około 97% i staje się niepokojący, gdy liczba ta spada poniżej 90%. Na poziomie poniżej 90% mózg może nie otrzymywać wystarczającej ilości tlenu, a pacjenci mogą zacząć odczuwać dezorientację, letarg lub inne zaburzenia psychiczne. Gdy poziomy spadają do 80., lub mniej, wzrasta niebezpieczeństwo uszkodzenia ważnych narządów. religionlavozlibre.blogspot.com/2021/08/estan-los-hospitales-matando-los-no.html

Niestety, w dzisiejszych czasach pójście do szpitala jest wyrokiem śmierci, kryminalna elita desperacko dąży do zwiększenia liczby zgonów. i oczywiście wstrzymuje leczenie, dlatego trzymało z dala od szpitala: Ivermectin i HydroxyChloroQuine . Gdyby ludzie otrzymali je to od razu, NIE BYLIBY nawet w szpitalu!!! Ivermectin i Hydroxycholoquine WYGASZA wszelkie przeziębienie lub grypę w ciągu pierwszych 4 dni... chyba że ktoś jest SUPER zagrożony. Ale Ivermectin i HydroxyCholorQuine są ukrywane i z dala trzymane od WSZYSTKICH Pacjentów!!!! Tak więc fakt, że taka super zdrowa osoba nawet trafiła do szpitala, a tym bardziej na OIOM, oznacza, że NIE otrzymuje Iwermektyny ani HydroksyChloroquiny….i Wit C, Wit D3 i Cynku. Jeśli to nie wystarczy, dodajesz typowy antybiotyk Z-pack. Największe apteki NIE będą (nie mogą) wypełnić ŻADNEJ prośby o receptę na te 2 wysoce skuteczne produkty !!! Nie rozumiesz już TEGO??? Szpitalom ZABRONIONE jest podawanie ludziom Ivermectin i HydroxyChlorQuine!!! Kiedy już jesteś w szpitalu, w dzisiejszych czasach CHCĄ CIĘ ZABIĆ……są tak zdesperowani, aby liczba zgonów wzrosła, więc mogą uzasadnić potrzebę BLOKADY!!!! Czytałem relacje ludzi w szpitalu strasznie chorych i POPROSIŁEM o te recepty, ALE ONE ZOSTAŁY ZABRONIONE!!!Ci pacjenci (mądrzy) po prostu wstają i wychodzą ze SZPITALA…..a potem błagają o Pomoc online, by dostać Iwermektynę i Hydroksychlorochinę!!! WIEDZ TO: Jeśli zachorujesz na grypę lub silne przeziębienie NIGDY NIE IDZIEJ DO SZPITALA W TYCH DNIACH…..TO JEST OSTATNIE MIEJSCE, DO KTÓREGO POWINNAŚ SIĘ UDAĆ….ponieważ ich celem jest ZABICIE CIĘ, a nie uzdrowienie!!! Nie rozumiesz już TEGO??? TO znaczy, że byłem dziś głęboko obciążony, podzieliłem się tą historią i poprosiłem Boga o cud… mając nadzieję, że inni będą się tak samo modlić… W dzisiejszych czasach nikt nie powinien chodzić do żadnego szpitala, które są pod kontrolą satanistów! Poproś Boga, aby zainterweniował i stworzył cud.TO JEST OSTATNIE MIEJSCE, W KTÓRYM POWINNAŚ UDAĆ SIĘ….ponieważ ich celem jest ZABICIE CIĘ, a nie uzdrowienie!!! Przesłane przez Anonim stateofthenation.co

„Widziałem, jak 32 starsze osoby zmarły natychmiast po przyjęciu szczepionki Moderna

Pracownik służby zdrowia informujący o nieprawidłowościach, który pracował na oddziałach Covid podczas rzekomej pandemii Covid-19, powiedział, że widział więcej osób umierających z powodu zastrzyków Covid-19 niż (rzekomego) Covid-19. Abrien Aguirre jest terapeutą zajęciowym z certyfikatem zarządu na Hawajach i stwierdził to w wywiadzie dla Hawaii Free Speech News. wideo - brighteon.com/887ac7cd-236f-41e0-bd73-6fb3fae1e408

„Widziałem, jak 32 starsze osoby zmarły natychmiast po przyjęciu szczepionki Moderna. Nic z tego nie jest omawiane w wiadomościach. To nie pasuje do ich narracji. „ Widziałem więcej pacjentów umierających z powodu szczepionki niż Covid ” – powiedział. Pracownik opieki zdrowotnej pracuje dla największej wykwalifikowanej placówki pielęgniarskiej w Oahu na Hawajach i pracował na trzech oddzielnych oddziałach Covid-19 z pacjentami w podeszłym wieku.

„Ludzie przenieśli się do oddziału Covid, nie mieli Covid. Wyniki testu PCR dały wynik pozytywny, ale większość z nich była bezobjawowa i cierpiała tylko z powodu wcześniejszych warunków. Osoby z innymi chorobami terminalnymi zostały wymienione jako zgony z powodu Covid, dział rozliczeniowy w zakładzie opiekuńczym zlecił terapeutom zmianę kodów diagnozy medycznej z chorób takich jak choroba płuc na Covid, aby uzyskać wyższe zwroty kosztów .

Aguirre twierdził również, że w niektórych przypadkach wymieniono osoby mające Covid-19, u których nawet wynik testu na domniemany wirus nie był pozytywny. „ To tylko oszustwo na każdym poziomie . Moja rada dla ludzi – jeśli chorują twoi starsi ludzie, twoja babcia, twoja prababcia, twoja mama, nie wysyłaj ich do wykwalifikowanej placówki pielęgniarskiej, nie otrzymają odpowiedniej opieki. Odmówi się im leczenia, będą zmuszeni nosić maskę przez cały dzień i zachować dystans społeczny.
Oświadczenie pod przysięgą od laureata Nagrody Nobla, Luca A. Montagniera, złożone przed Międzynarodowym Trybunałem Karnym, zarzucające rządom współudział w ludobójstwie i zbrodniach przeciwko ludzkości . Źródła: DailyExpose.co.uk humansarefree.com

Śmierć i zniszczenie nadal podążają za szczepionkami Pfizer COVID-19 – teraz zatwierdzonymi przez FDA

autor: Brian Shilhavy Redaktor, Health Impact News
Wczoraj poinformowaliśmy, że przy 1517211 urazach i 9027 zgonach po szczepionkach Pfizer COVID-19 zarejestrowanych w amerykańskim rządowym systemie zgłaszania zdarzeń niepożądanych szczepionek (VAERS),. Dzisiaj na niektórych z tych zgonów i obrażeń po strzałach Pfizera przypisujemy kilka twarzy.

Wydaje się, że w związku z wczorajszym ogłoszeniem FDA pojawiło się pewne zamieszanie, ponieważ kilka osób otrzymało e-mail z informacją, że FDA nie zatwierdziła strzałów Pfizera, ale po prostu rozszerzyła ich autoryzację na użycie awaryjne (USA). FDA zatwierdziła zastrzyki Pfizer / BioNTech, ale najwyraźniej rozszerzyła również EUA na istniejące dawki zastrzyku. Tak więc teraz najwyraźniej istnieją dwie różne „szczepionki” produkowane przez Pfizer / BioNTech, jedna pod EUA, a druga zatwierdzona wczoraj przez FDA.

Nazwa tego, który zatwierdził FDA, to „Comirnaty”. Komunikat prasowy FDA można przeczytać tutaj . FDA wysłała do firmy Pfizer pismo rozszerzające EUA na istniejące dawki, które można przeczytać tutaj . List został wysłany przez FDA do BioNTech zatwierdzający „szczepionkę Comirnaty” i możesz przeczytać ten list tutaj . Zagmatwane? Obstawiasz!

Wiele pytań pozostaje bez odpowiedzi i będziemy nadal aktualizować tę historię, gdy informacje będą dostępne. Ale wygląda na to, że "strzały", które są obecnie używane, to wszystkie "strzały" amerykańskie, mimo że obie wersje mają być „identyczne”. Niektóre z pytań w tym momencie to:

Jeśli zatwierdzony produkt nie obejmuje dzieci w wieku od 12 do 15 lat, dlaczego nadal wstrzykują one dzieciom w tym wieku wersję amerykańską? Czy to tylko legalne manewry, aby firma Pfizer pozostała prawnie odporna na obrażenia i zgony spowodowane przez ich produkt? Wiele osób, które przyjrzały się temu, co robią FDA i Pfizer przy zatwierdzaniu tych zastrzyków, twierdzi, że jest to niezgodne z prawem. I rzeczywiście, nawet USA przekazane firmie Pfizer i innym firmom farmaceutycznym nie były legalne, ponieważ na rynku są już bezpieczne i skuteczne metody leczenia osób z objawami COVID, co sprawia, że szczepionki są całkowicie niepotrzebne.

Kobieta w Arabii Saudyjskiej cierpi na okropne obrażenia skóry po strzale Pfizera
Recenzowane studium przypadku opublikowane w Arabii Saudyjskiej opisuje kobietę, która doznała bardzo ciężkiej, zagrażającej życiu reakcji skórnej po wstrzyknięciu Pfizera COVID-19. Zdiagnozowano u niej zespół Stevensa-Johnsona/martwicę toksyczno-rozpływną naskórka (SJS/TEN).

49-letnia kobieta bez wcześniejszej historii medycznej zgłosiła się na izbę przyjęć z historią gorączki i wykwitów skórnych. Otrzymała szczepionkę COVID-19 Pfizer (BNT162b1) w dawce 0,3 ml podawaną domięśniowo na tydzień przed wystąpieniem jej objawów. U pacjentki pojawiła się gorączka, zmęczenie i ból głowy, a następnie zmiany skórne obejmujące tułów, które zaczęły rozprzestrzeniać się na twarz i kończyny górne z owrzodzeniem jamy ustnej.... Przeczytaj całe studium tutaj .

Junbin Zeng, Husand i Ojciec ZMARLI po Pfizer Shot
Junbin Zeng dostał obie dawki zastrzyku Pfizera i wylądował w szpitalu z ogromnymi rachunkami, więc założył stronę GoFundMe, aby pomóc w wydatkach.

Nazywam się Zeng. Byłem szefem kuchni z Bamboo. Aby pomóc zakończyć pandemię, zrobiłem swoją część, przyjmując dwie dawki szczepionki Pfizer. Po drugim strzale 6 czerwca nie mogłem chodzić po 2 tygodniach, a po nieco ponad miesiącu zdiagnozowano bardzo rzadkiego raka o nazwie „gruczolakorak pęcherzykowaty”. Od 14 do 26 lipca w moim mózgu narosło 7 guzów, 1 w prawym oku i liczne w moim ciele, narządach i naczyniach. Moja hemoglobina spadła z 14 do 7,5. Moja nerka całkowicie zawiodła. Płyn wypełnił moje płuca. UPenn zalecił przeniesienie mnie do hospicjum i ogłosił koniec mojego życia.

Moja ukochana żona przyleciała z Syczuanu w Chinach, aby towarzyszyć mi w ostatniej podróży mojego życia. Zawsze myślałem, że zaopiekuję się żoną, dopóki nie będzie za stara, by chodzić. Zdałem sobie sprawę, że zostawię ją tylko z rachunkami, długami i bólami serca. Doceniam modlitwy wspaniałych przyjaciół i klientów. Proszę pomóż mojej żonie i mnie z rachunkami medycznymi, kosztami podróży i utrzymania oraz możliwymi kosztami pogrzebu. Twoja hojność jest bardzo doceniana.


Wkrótce po opublikowaniu tego zmarł. Jego żona napisała:
Mój mąż Zeng opuścił świat zaledwie kilka godzin po tym, jak opublikowaliśmy na GoFundMe. Jego serce na zawsze przestało bić o 4:20 rano 19 sierpnia. Jestem wdzięczna, że spędziłam z nim 3 dni i byłam u jego boku, kiedy wziął ostatni oddech na tym świecie. Mój syn w Chinach i ja jesteśmy w głębokim smutku i żalu. Mój mąż był żywicielem rodziny. Jego nieobecność to dla nas ogromna strata, emocjonalnie i finansowo. Muszę zająć się jego pogrzebem i sprowadzić jego prochy z powrotem do Chin po odpowiedniej dokumentacji. Rozpaczliwie potrzebuję pomocy finansowej, aby pokryć rachunki za leczenie, koszty utrzymania i pogrzebu. Modlitwa i darowizna są jednakowo cenione... Oto kilka historii o reakcjach na strzały firmy Pfizer z translate.goog/covid_vaccine_injuries?_x_tr_sl=es&_x_tr_tl=pl&_x_ . więcej - CC - healthimpactnews.com/…-pfizer-covid-19-vaccines-now-approved-by-the-fda/

Według oficjalnego raportu medialnego ponad 32 000 osób zmarło w Brazylii po szczepionkach przeciw COVID-19
healthimpactnews.com/…id-19-vaccines-according-to-official-media-report/
ľubica shares this
999
„Isť do nemocnice je trest smrti“ - Realita éry covid
„Videl som 32 starších ľudí zomrieť bezprostredne po očkovaní vakcínou Moderna ...“ Americká sestra obviňuje nemocnice a vlády z vraždy tým, že odmietla účinnú liečbu, pričom trvala na experimentálnej „vakcíne“ počas pandémie, pri ktorej nikto na ulici neumiera. Potom odsúdi plány CDC (amerického centra pre kontrolu chorôb) chytať ľudí …More
„Isť do nemocnice je trest smrti“ - Realita éry covid

„Videl som 32 starších ľudí zomrieť bezprostredne po očkovaní vakcínou Moderna ...“ Americká sestra obviňuje nemocnice a vlády z vraždy tým, že odmietla účinnú liečbu, pričom trvala na experimentálnej „vakcíne“ počas pandémie, pri ktorej nikto na ulici neumiera. Potom odsúdi plány CDC (amerického centra pre kontrolu chorôb) chytať ľudí a odvážať ich do koncentračných táborov ako vo štvrtej ríši.

Varuje svoje deti, aby utiekli, ak niekto klope na dvere a povie: „Som vo vláde a som tu, aby som pomohol“. Je to strašná budúcnosť, ktorá nás čaká, ak ľudia teraz nevstanú a nezabránia tomu.

Zabíjajú nemocnice pacientov na ventilátoroch, najmä ak nie sú očkovaní experimentálnym depopulačným sérom meniacim DNA, ktoré tlačí vláda a FEMA? Celé mesiace sme videli, ako sestry hovoria, že nemocnice zabíjajú pacientov respirátormi.

Ide o mechanické dýchacie zariadenie, ktoré dýcha za pacienta, keď pacient nemôže dýchať sám. Pacient je uspatý a do pľúc je vložená trubica, ktorá naplní pľúca kyslíkom na napodobnenie dýchania. Pacienti používajúci ventilátor majú 14% -nú mieru prežitia (ešte nižšiu). Respirátory sú nebezpečné, pretože sú uzavretým systémom a vytvárajú baktérie. Lekári a sestry často neupravujú zariadenie na správne množstvo kyslíka, ktoré pacient potrebuje, čo má za následok často to, že sa do krvi pumpuje príliš veľa kyslíka.

Bez správnej zmesi kyslíka a oxidu uhličitého nie je kyslík v krvi správne použitý, čo spôsobuje pacientovi viac škody ako úžitku. V nemocnici zabil môjho bratranca ventilátor Toto je osobný príbeh o tom, čo nemocnica (Centegra) urobila nášmu bratrancovi s ventilátorom. Môj bratranec bol zdravý a mal asi 40 rokov. Naposledy sme ho a jeho snúbenicu videli 4. júla 2021 a všetci boli zdraví 2 týždne po tom, ako sme ich videli, išli na týždeň na Floridu, 2 dni po tom, ako sa náš bratranec a jeho snúbenica vrátili z Floridy, všetci mali príznaky chrípky. Náš bratranec sa tretí deň cítil trochu horšie a išiel na kontrolu do nemocnice.

Nemocnica ho prijala na noc a navrhla mu, aby zostal, pretože jeho hladina kyslíka bola nižšia Zavolal svojej snúbenici, že „dostaň ma z tejto nemocnice, pokúšajú sa ma zabiť.“ Plná moc odmietla pustiť svoju snúbenicu do nemocnice. Náš bratranec sa v tú noc pokúsil odísť odstránením welfronov z náručia. Zastavili ho a uložili ho spať.V noci, keď sa pokúšal o útek, náš bratranec nasadil respirátor. Týždeň po nasadení respirátora bol sedatív odstránený - pokúsil sa vytiahnuť trubicu z krku, aby opäť vyšiel. Uspali ho a ďalší týždeň ho držali v respirátore Po týždni používania ventilátora sa mu v pľúcach objavili krvné zrazeniny Nemocnica stále žiadala rodinu o DNR (neoživujte ju - 4 krát do týždňa) a rodina odpovedala NIE Nemocnice sa NIE pýtajú na DNR, majú sa pýtať rodiny, čo si o DNR myslia! Ako sa môže niekto, kto je schopný „NEVSTÁVAŤ“, pokúsiť druhýkrát uniknúť?

Po poslednej žiadosti DNR z nemocnice nám bolo povedané, že môj bratranec, jeho stav, je „plánovaný“. O 30 minút neskôr môj bratranec zomrel na „infarkt“. Celá táto dráma sa odohrala za 2 týždne. Náš bratranec prešiel od zdravých k symptómom chrípky a zomrel za menej ako 3 týždne. Zabíjajú nemocnice neočkovaných pacientov? Respirátory zabíjajú pacientov v nemocniciach. Respirátory majú mieru prežitia 14%. Náš bratranec nie je typ, ktorý by sa zbláznil alebo utiekol z nemocnice, pokiaľ neuvidí alebo nepočuje niečo znepokojujúce. Posledné slová, ktoré povedal svojej snúbenici: „dostaň ma odtiaľto, chcú ma zabiť“, mi nejdú z hlavy. Videli ste alebo počuli ste počas pobytu v nemocnici niečo, čo vás viedlo k odchodu? Môj bratranec nebol typom rebela proti lekárom a zostal by, keby sa cítil pohodlne a bezpečne. Náš bratranec nebol očkovaný a všetci sme súhlasili, že nebudeme. Všetci sme na jednej strane s vládnym experimentálnym sérom meniacim DNA a nikto z nás nechce byť jeho súčasťou.

Môžete si myslieť, že ho Covid zabil - pochybné. Náš bratranec bol dostatočne zdravý, aby sa pokúsil utiecť z nemocnice sám. Mala nemocnica nariadiť vraždu neočkovaných, alebo sa len pokúšali vyzbierať od vlády ďalších 2 000 dolárov za každú smrť, ktorú označili ako nositeľa? Prečo bol náš bratranec napojený na fanúšika, keď nebol na pokraji smrti? Newyorská sestra tvrdí, že nemocnice zabíjajú pacientov Sestra v prvej línii ohľadom newyorského koronavírusu tvrdí, že mesto „zabíja“ pacientov s COVID-19 tým, že ich nasadzuje na respirátory a spôsobuje zranenia pľúc. Toto video pochádza z roku 2020 a verí sa, že masky sa používajú na predčasné ukončenie života. Používajú sa respirátory na zabíjanie pacientov?

Newyorská sestra tvrdí, že nemocnice zabíjajú pacientov Sestra v prvej línii ohľadom newyorského koronavírusu tvrdí, že mesto „zabíja“ pacientov s COVID-19 tým, že ich nasadzuje na respirátory a spôsobuje zranenia pľúc. Toto video pochádza z roku 2020 a verí sa, že masky sa používajú na predčasné ukončenie života. Používajú sa respirátory na zabíjanie pacientov? Normálna hladina kyslíka v krvi sa pohybuje okolo 97%a začína byť alarmujúce, keď toto číslo klesne pod 90%. Pri hladinách pod 90%mozog nemusí dostávať dostatok kyslíka a pacienti môžu začať pociťovať zmätok, letargiu alebo iné duševné poruchy.

Keď hladiny klesnú na 80. alebo nižšie, zvyšuje sa nebezpečenstvo poškodenia životne dôležitých orgánov. religionlavozlibre.blogspot.com/2021/08/estan-los-hospitales-matando-los-no.html V dnešnej dobe je hospitalizácia bohužiaľ rozsudkom smrti a zločinecká elita sa snaží zvýšiť počet úmrtí. a samozrejme drží liečbu, a preto sa držal mimo nemocnice: Ivermectin a HydroxyChloroQuine.

Keby to ľudia dostali hneď, NEBOLI by ani v nemocnici !!! Ivermektín a hydroxycholochín zabíja prvé prechladnutie alebo chrípku počas prvých 4 dní ... pokiaľ nie je niekto SUPER v ohrození. Ale Ivermectin a HydroxyCholorQuine sú skryté a ďaleko od VŠETKÝCH pacientov !!!! Takže skutočnosť, že taký super zdravý človek bol dokonca hospitalizovaný, nieto ešte na JIS, znamená, že NEDÁVA Ivermektín ani HydroxyChlorochin .... a Vit C, Vit D3 a Zinok. Ak to nestačí, pridáte obvyklé antibiotikum zo Z-balenia. Veľké lekárne NEBUDÚ (nemôžu) vyplniť ŽIADNU žiadosť o recept na tieto 2 vysoko účinné výrobky !!! Už tomu nerozumieš ??? Podávanie Ivermectinu a HydroxyChlorQuine do nemocníc je ZAKÁZANÉ !!! Raz v nemocnici, V dnešnej dobe CHCÚ VÁS ZABIŤ …… sú tak zúfalí, aby sa zvýšil počet obetí, aby mohli odôvodniť potrebu ZÁMKU !!!! Čítal som správy od ľudí v nemocnici, ktorí boli strašne chorí, a PÝTAL som sa na tieto recepty,

ALE BOLI ZAKÁZANÍ !!! Títo pacienti (múdri) jednoducho vstanú a odídu z NEMOCNICE ... .. a potom prosia o online pomoc pri získavaní Ivermektínu a Hydroxychlorochinu !!! POZNAJTE TO: Ak máte chrípku alebo silnú nádchu, NIKDY V TÉTO DNI NECHODTE DO NEMOCNICE ... .. TOTO JE POSLEDNÉ MIESTO, NA KTORÉ BY STE MALI ísť ... pretože ich cieľom je VÁS ZABIŤ, nie vyliečiť !!! Už tomu nerozumieš ??? To znamená, že som dnes bol pod veľkým bremenom, zdieľal som tento príbeh a prosil Boha o zázrak ... dúfajúc, že sa ostatní budú modliť rovnako ... Nikto by nemal v týchto dňoch ísť do žiadnej nemocnice, ktorá je pod satanistickou kontrolou! Poproste Boha, aby zasiahol a vytvoril zázrak.TOTO JE POSLEDNÉ MIESTO, NA KTORÉ BY STE MALI ísť ... pretože ich cieľom je VÁS ZABIŤ, nie liečiť !!! Vložil Anonymous stateofthenation.co

"Videl som 32 starších ľudí zomrieť bezprostredne po očkovaní vakcínou Moderna." Informátor z oblasti zdravotníctva, ktorý pracoval na oddeleniach Covid počas údajnej pandémie Covid-19, uviedol, že videl viac ľudí zomierajúcich na injekcie Covid-19 ako (údajného) Covid-19. Abrien Aguirre je palubný certifikovaný terapeut na Havaji a uviedol to v rozhovore pre Hawaii Free Speech News. video-brighteon.com/887ac7cd-236f-41e0-bd73-6fb3fae1e408 "Videl som 32 starších ľudí zomrieť bezprostredne po očkovaní vakcínou Moderna." Nič z toho sa v správach nerozoberá. To sa nehodí k ich príbehu. „Videl som viac pacientov, ktorí zomreli na očkovaciu látku ako Covid,“ povedal.

Zdravotnícky pracovník pracuje pre najväčšie kvalifikované ošetrovateľské zariadenie na Oahu na Havaji a pracoval v troch oddelených oddeleniach Covid-19 so staršími pacientmi. "Ľudia sa presťahovali do Covidu, nemali Covida." Výsledky testu PCR boli pozitívne, ale väčšina z nich bola asymptomatická a trpela iba predchádzajúcimi stavmi. Ľudia s inými smrteľnými ochoreniami boli zaradení medzi úmrtia na Covid a fakturačné oddelenie v opatrovateľskom dome inštruovalo terapeutov, aby kvôli vyššej úhrade zmenili kódy lekárskej diagnózy z chorôb, ako je pľúcna choroba na Covid. Aguirre tiež uviedol, že v niektorých prípadoch boli uvedení ľudia, ktorí mali Covid-19, a dokonca mali negatívny test na podozrivý vírus. "Je to len podvod na všetkých úrovniach." Moja rada ľuďom - ak sú vaši starší ľudia chorí, stará mama, prababka, mama, neposielajte ich do kvalifikovaného ošetrovateľského ústavu, nedostane sa im náležitej starostlivosti. Bude im odoprené liečenie, celý deň budú musieť nosiť masku a budú si musieť udržiavať sociálny odstup. Čestné vyhlásenie laureáta Nobelovej ceny Luca A. Montagniera pred Medzinárodným trestným súdom, obvinenie vlád zo spoluúčasti na genocíde a zločinov proti ľudskosti. Zdroje: DailyExpose.co.uk peoplearefree.com

Smrť a ničenie sú aj naďalej nasledované vakcínami Pfizer COVID -19 - teraz schválenými FDA autor: Brian Shilhavy Editor, News Impact News

Včera sme informovali, že s 1 517 211 zraneniami a 9 027 úmrtiami sú vakcíny Pfizer COVID-19 registrované v americkom vládnom systéme na hlásenie nežiaducich účinkov vakcín (VAERS). Dnes niektorým z týchto úmrtí a zranení zo záberov spoločnosti Pfizer pripisujeme niekoľko tvárí. Zdá sa, že po včerajšom oznámení FDA došlo k určitému zmätku, pretože niekoľko ľudí dostalo e -mail s oznámením, že FDA neschválil výstrely spoločnosti Pfizer, ale jednoducho predĺžil svoje oprávnenie na núdzové (USA) použitie. FDA schválil injekcie Pfizer / BioNTech, ale zrejme tiež rozšíril EUA na existujúce injekčné dávky. Teraz teda zrejme existujú dve rôzne „vakcíny“ vyrobené spoločnosťou Pfizer / BioNTech, jedna v rámci EUA a druhá včera schválená FDA. Názov tej, ktorá schválila FDA, je „Comirnaty“. Tlačovú správu FDA si môžete prečítať tu. FDA poslal spoločnosti Pfizer list s rozšírením EUA na existujúce dávky, ktorý si môžete prečítať tu. List poslal FDA spoločnosti BioNTech so schválením „očkovacej látky Comirnata“ a list si môžete prečítať tu. Mätúce? Stavíte sa! Mnoho otázok zostáva nezodpovedaných a tento príbeh budeme naďalej aktualizovať, keď budú informácie k dispozícii. Zdá sa však, že v súčasnosti používané „šípy“ sú všetky americké „šípy“, aj keď oba sú zamýšľané ako „identické“. Niektoré z otázok v tomto bode zahŕňajú: Ak schválený výrobok nepokrýva deti vo veku 12 až 15 rokov, prečo stále injekčne podávajú deťom v tomto veku americkú verziu? Ide iba o legálne manévre, ktorými sa má spoločnosť Pfizer udržať právne odolná voči zraneniam a úmrtiam spôsobeným ich výrobkom? Mnoho ľudí, ktorí sa pozreli na to, čo robia FDA a Pfizer pri schvaľovaní týchto injekcií, tvrdí, že je to v rozpore so zákonom. Skutočne, ani USA darované spoločnosti Pfizer a iným farmaceutickým spoločnostiam neboli legálne, pretože na trhu s ľuďmi s príznakmi COVID už existujú bezpečné a účinné liečebné postupy, vďaka ktorým sú vakcíny úplne zbytočné.

Žena v Saudskej Arábii utrpela po výstrele spoločnosti Pfizer hrozné poranenia kože

Recenzovaná prípadová štúdia publikovaná v Saudskej Arábii opisuje ženu, ktorá po injekcii lieku Pfizer COVID-19 utrpela veľmi vážnu, život ohrozujúcu kožnú reakciu. Diagnostikovali jej Stevensov-Johnsonov syndróm / toxickú epidermálnu nekrolýzu (SJS / TEN). 49-ročná žena bez predchádzajúcej anamnézy bola predložená na pohotovosť s anamnézou horúčky a kožných erupcií. Týždeň pred nástupom jej symptómov dostala očkovaciu látku Pfizer COVID-19 (BNT162b1) v dávke 0,3 ml podanú intramuskulárne. U pacienta sa prejavila horúčka, únava a bolesť hlavy, potom kožné lézie postihujúce trup, ktoré sa začali šíriť do tváre a rúk s vredmi v ústach ....

Prečítajte si celú štúdiu tu. Junbin Zeng, Husand a otec ZMARLA od spoločnosti Pfizer Shot Junbin Zeng dostal obe dávky injekcie Pfizer a skončil v nemocnici s obrovskými účtami, a preto založil webovú stránku GoFundMe, ktorá pomôže s výdavkami. Volám sa Zeng. Bol som kuchár z Bamboo. Aby som pomohol ukončiť pandémiu, prispel som k tomu, že som si vzal dve dávky vakcíny Pfizer. Po druhom zábere 6. júna som po 2 týždňoch nemohol chodiť a po niečo viac ako mesiaci mi diagnostikovali veľmi zriedkavú rakovinu nazývanú „folikulárny adenokarcinóm“. Od 14. júla do 26. júla mi v mozgu narástlo 7 nádorov, 1 v pravom oku a mnoho v tele, orgánoch a cievach. Hemoglobín mi klesol zo 14 na 7,5. Moja oblička úplne zlyhala. Tekutina mi naplnila pľúca. UPenn odporučil, aby ma preložili do hospicu a oznámil mi koniec života. Moja milovaná manželka odletela z čínskeho S' -čchuanu, aby ma sprevádzala na poslednej ceste môjho života. Vždy som si myslel, že sa budem starať o svoju manželku, kým nebude príliš stará na to, aby chodila. Uvedomil som si, že by som ju nechal len so zmenkami a dlhmi a so zármutkom. Oceňujem modlitby veľkých priateľov a klientov. Pomôžte mojej manželke a mne s účtami za zdravotnú starostlivosť, cestovnými nákladmi a diétami a prípadnými výdavkami na pohreb. Vaša štedrosť je veľmi cenená.

Zomrel krátko po tom, ako to bolo zverejnené. Jeho manželka napísala: Môj manžel Zeng opustil svet len niekoľko hodín potom, čo sme uverejnili príspevok na serveri GoFundMe. Jeho srdce prestalo navždy biť 19. augusta o 4:20 ráno. Som vďačný, že som s ním strávil 3 dni a bol pri ňom, keď naposledy vydýchol v tomto svete. Môj syn v Číne sme v hlbokom zármutku a ľútosti. Môj manžel bol živiteľ rodiny. Jeho neprítomnosť je pre nás obrovskou stratou, emocionálne aj finančne. Musím sa zúčastniť jeho pohrebu a priniesť jeho popol späť do Číny na dokumentáciu.

Zúfalo potrebujem finančnú pomoc na pokrytie mojich zdravotných, životných a pohrebných účtov. Modlitba a darovanie sú rovnako hodnotné ... Tu je niekoľko príbehov o reakciách na šípky Pfizer z translate.goog/covid_vaccine_injuries?_x_tr_sl=es&_x_tr_tl=en&_x_. viac-CC-healthimpactnews.com/…-pfizer-covid-19-vaccines-now-approved-by-the-fda/

Podľa oficiálnej správy médií zahynulo v Brazílii po očkovaní proti COVID-19 viac ako 32 000 ľudí healthimpactnews.com/…id-19-vakcines-according-to-official-media-report/
nihil quicquam
Jezu Ufam Tobie!