Clicks16
lt.news

Kardinolas vadovauja „Drag Queen“ eucharistijai (vaizdo įrašas)

Tikėtina norint įtikti oligarchams, San Salvadoro da Bahijos kardinolas Sérgio da Rocha, Brazilija, pirmininkavo gegužės 21-osios eucharistijai dėl įtariamų nužudytų „LGBTphobia“ aukų.

Spektaklyje dalyvavo „Drag Queen“, skanduojantis „Ave Maria“. Savo homilijoje Rocha apgailestavo dėl „daug smurtinių mirčių“ tarp homoseksualų. Jis paliko Komunijos dalinimą savo pirmininkams, tikėdamasis išvengti gėdingų nuotraukų.

Kaip rašo CruxNow.com (birželio 11 d.), Rocha „greitai“ atsakė į dviejų vietinių homosekso propagandos organizacijų prašymą - taip greitai, kad net propagandininkai nustebo. Vienas organizatorius Cris Serra sakė, kad nieko panašaus nesitikėjo.

Álvaro Mendesas iš „Dom Bosco“ centro pristatytus transvestitų nužudymo duomenis pavadino „nepatikimais“, paaiškindamas, kad jie dažnai žudo vienas kitą arba žudomi nusikaltimuose, nesusijusiuose su seksualumu. Salvadoras yra vienas iš smurtinių Brazilijos miestų, kuriame įvykdyta 51 žmogžudystė / 100 000 žmonių (San Paulas: 15). Viena iš to priežasčių yra auganti narkotikų rinka, kurioje dalyvauja homoseksualai.

FratresInUnum.com Rocha pasirodymą pavadino pretekstu reklamuoti tos pačios lyties atstovų seksą.

#newsGhlgmbqmvh