02:27
Slepá lékárnice! Z ní osleplá matka. Kristus pravil, že když slepý povede slepého, oba do jámy padnou!Dnes se autoritám nedá věřit. Bůh odňal svou ochranu od dnešních národů, chrání jen nejvěrnější …More
Slepá lékárnice! Z ní osleplá matka. Kristus pravil, že když slepý povede slepého, oba do jámy padnou!Dnes se autoritám nedá věřit. Bůh odňal svou ochranu od dnešních národů, chrání jen nejvěrnější jednotlivce. Zdroj:
Co neMÁTE vědět
dyk
Zarobiť aj za cenu podvodu, klamstva, porušovania zákonov. To je dnešný svet.
Jana V
dyk : zarobiť aj za cenu zabití . Vždyť to jsou masoví vrazi .To se nám to pěkně odkrylo , odděluje se zrno od plev v přímém přenosu . Nikdy před kokovidem by mě nenapadlo , že mezi lékaři , kteří jsou pod přísahou , jsou takové nelidské zrůdy.
dominikguzman
Ale no tak, nájde sa plno lekárov, ktorí si zarábajú na potratoch, a napríklad v štátoch, kde je už aj eutanázia povolená, robia aj to. Prečo by im malo záležať ešte na tom, že zabijú niekoho nejakou vakcínou? Najmä na západe, kde medicína je už skôr výlučne o biznise, než nejakom zachraňovaní ľudských životov. Väčšina ľudí sa dnes stotožňuje s myšlienkou, že Zem je preľudnená. Samozrejme, že …More
Ale no tak, nájde sa plno lekárov, ktorí si zarábajú na potratoch, a napríklad v štátoch, kde je už aj eutanázia povolená, robia aj to. Prečo by im malo záležať ešte na tom, že zabijú niekoho nejakou vakcínou? Najmä na západe, kde medicína je už skôr výlučne o biznise, než nejakom zachraňovaní ľudských životov. Väčšina ľudí sa dnes stotožňuje s myšlienkou, že Zem je preľudnená. Samozrejme, že existuje len jediný spôsob ako ju odľudniť, a to doslova celú kopu ľudí povraždiť.
dominikguzman
O päť rokov tu budeme mať celú kopu ľudí menej...
Michal Bil
Řekni mi co potom s těma kopama? 🤐
dominikguzman
To ja neviem.
Michal Bil
Když si představím jestli bych měl mezi tou kopou ležet, nebo ji sklízet tak fakt nevím co bych si vybral.
. ARMATA .
My vám ožobračíme dieťa,možno zabijeme,ale nechceme vás vystrašiť.Toto presne vystihuje tú diabolskú "dobrotu" a neskutočné pokrytectvo dnešnej doby. ...v tom logiku nehľadajme.
Jana V
Lukas Siman : samozřejmě máte pravdu . Ale ti co se dívají pouze na mainstreamové média to neví .Jsou zhypnotizováni , mají strach a ten je vždy špatný rádce . Mají takový strach ze smrti , že stojí frontu , aby se nechali zabít a ještě to ztvrdí svým podpisem.
Silvia Ivanová shares this
132