Agent0
Toto "požehnání k homosexuálnímu zivotu je NEPRIROZENE a ZVRACENE" !!! Náš BUH je ale KRASNY a NENI ZVRACENY!!! Bůh nemůže požehnat zvráceným svazkům !!! Bůh stvořil muže a ženu na svůj obraz a "přikázal" jim, aby se milovali, plodili a naplnili zemi (Genesis 1,26-28). "Kdo má uši k slyšení, slyš." (MT 4,9-12).
Agent0
Bůh nás chran od těchto knězů! Raději být bez nich! Měly by být exkomunikováni!
zaba
Jsou ale milosrdní, vstřícní a hodní a podle nich jen tento postup stačí, aby byl svět lepší. Čím jsou výše ve společenském žebříčku, tím se daří méně jim otevřít oči, že vstřícné dobré a milosrdné je to jen zdánlivě a to jen pro ně. Zkrátka láska bez Boží Pravdy Zjevení je paskvil, který ďábel vytáhl jako poslední trumf na zničení katolické církve. Víme, že se mu to celostně nepodaří, ale u …More
Jsou ale milosrdní, vstřícní a hodní a podle nich jen tento postup stačí, aby byl svět lepší. Čím jsou výše ve společenském žebříčku, tím se daří méně jim otevřít oči, že vstřícné dobré a milosrdné je to jen zdánlivě a to jen pro ně. Zkrátka láska bez Boží Pravdy Zjevení je paskvil, který ďábel vytáhl jako poslední trumf na zničení katolické církve. Víme, že se mu to celostně nepodaří, ale u některých jednotlivců bohužel ano.