Weronika....S
Pytanie, czy wirus, który wywołał takie zamieszanie to sprawa naturalna, niezależna od człowieka?
Rozmiary zainteresowania tymże koronawirusem i odwrócenie świata ,,do góry nogami,, świadczy o planowanym sprowadzeniu klęski na ludzkość poprzez ,,twór,, laboratoryjny. Na szczęcie ,,nie udał się,, im tenże wirus opracowany w Karolinie czy Wuhan. Chcieli wyprodukować coś bardziej groźnego. …More
Pytanie, czy wirus, który wywołał takie zamieszanie to sprawa naturalna, niezależna od człowieka?
Rozmiary zainteresowania tymże koronawirusem i odwrócenie świata ,,do góry nogami,, świadczy o planowanym sprowadzeniu klęski na ludzkość poprzez ,,twór,, laboratoryjny. Na szczęcie ,,nie udał się,, im tenże wirus opracowany w Karolinie czy Wuhan. Chcieli wyprodukować coś bardziej groźnego. Moglibyśmy funkcjonować jak dotychczas, gdyby nie zaplanowane restrykcje. Wydawanie leków w aptece za numerkami bez bezpośredniego kontaktu z pacjentem było zaplanowane, a obecnie realizowane. Aby mogli globaliści zaserwować nam taką rzeczywistość, potrzebne były lata przygotowań. podejrzewam. Wierzę, w Bożą interwencję, bo gdyby globaliści zrealizowali zamierzony plan, prawdopodobnie umieralibyśmy masowo.
Bos016
Weronika....S
,,nie możesz się opalać, bo...,, Co za złowieszcza rada witamina D3 niszczy wirusy, w tym cowid.
Weronika....S
Nasze szczęcie od Boga, a może i bezpośrednia Boża interwencja, że nie udało się draniom wyprodukować w Karolinie czy też umownie w Wuhan, koronawirusa (jak pięknie nazwali), który rzeczywiście zagrażałby życiu ludzi na ziemi, jak to latami planowano i mówiono o depopulacji i że nas za dużo jest. Gdyby im się taki wirus ludobójczy udał, będący w istocie bronią biologiczną, to co obecnie …More
Nasze szczęcie od Boga, a może i bezpośrednia Boża interwencja, że nie udało się draniom wyprodukować w Karolinie czy też umownie w Wuhan, koronawirusa (jak pięknie nazwali), który rzeczywiście zagrażałby życiu ludzi na ziemi, jak to latami planowano i mówiono o depopulacji i że nas za dużo jest. Gdyby im się taki wirus ludobójczy udał, będący w istocie bronią biologiczną, to co obecnie przeżywamy można by było potraktować tylko jako niemiłą niespodzianką.
jac505
Jeżeli globaliści mają bezwzględny plan przeprowadzenia oczyszczenia planety z ludzi i ich działalności to żadne argumenty go nie zdruzgoczą. Opór ludzi może na chwilę zahamować go tylko na chwilę a na nich mają już przygotowane scenariusze. Jedynie Bóg Swoją interwencją może go zniszczyć. Ale kto się o to modli ? Dlatego piszę Panie Jezu przyjdź !