1
2
Clicks1.6K
Na Nebi sa čoskoro prejaví veľký kríž, svetelný kríž.More
Na Nebi sa čoskoro prejaví veľký kríž, svetelný kríž.
forthetruth333
Milí mojí,,,,pomaly končí falošná pandémia ale sily zla planujú ešte horšiu vec VOJNU
preto sledujte lebo východný vietor prinesie smrť a bolestí,,,,
Mira393
pro Boha to bude čoskoro, ale pro nás lidi to může být za dlouhou dobu....
TerezaK
Frog -máš pravdu, avšak musíme být otevření a pozorní,že Boží propočty mohou být odlišné od našich(lidských).
TerezaK
Frog: tzn.,abychom se nedivili,když to bude kdykoli, třeba i dríve. Protože Panna Maria může modlitbami uspíšit.
Frog
Také bych si přál, aby to přišlo dříve. Ale v tomto případě se nejedná o nějaké lidské propočty, ale o pouhé konstatování na základě výpovědí vizionářů, pokud jejich zjevení byla pravá. A ta možná data jsou ověřena z několik nezávislých zdrojů od fundovaných garabandalistů, kteří měli nebo i mají na vizionáře nebo jejich nejbližší příbuzné nějaké kontakty. Opakuji, jedná se pouze o možná data, …More
Také bych si přál, aby to přišlo dříve. Ale v tomto případě se nejedná o nějaké lidské propočty, ale o pouhé konstatování na základě výpovědí vizionářů, pokud jejich zjevení byla pravá. A ta možná data jsou ověřena z několik nezávislých zdrojů od fundovaných garabandalistů, kteří měli nebo i mají na vizionáře nebo jejich nejbližší příbuzné nějaké kontakty. Opakuji, jedná se pouze o možná data, přesné datum je dané a bylo svěřeno pouze vizionářům, a toto datum bylo předáno kdysi Pavlu VI., takže postkoncilní Vatikán o tom ví, tedy i ďábel o tom ví, a tedy i to, kolik času k destrukci mu ještě zbývá. Pokud je datum Zázraku dané, nelze ho nijak uspíšit. Uspíšit lze jen Varování, o kterém nikdo neví dne ani hodinu, jen víme, že má přijít do jednoho roku před Varováním.
TerezaK
Nevíme nic, ale musíme být připraveni na pořádnou ťafku. Jen Boží děti budou vědět, co se děje, a tak budou moci být klidné!
Frog
Nejbližší možný termín pro Zázrak je 13. duben 2023 (15. duben t.r. je už pryč, a 14. duben příštího roku připadne na Zelený čtvrtek, tak ten se vylučuje). Tudíž Varování, které má přijít do jednoho roku před Zázrakem, se může uskutečnit nejdříve až za rok.