Clicks6.4K
Libor Halik
4
"Krásná" samopalová demokracie v nové Ukrajině. 5.5.2014 Poslanci v městské radě města Vasilkov se 40 000 obyvateli navštíveni Pravým sektorem. Vůdce Pravého sektoru Jaroš chce být šéfem tajné polici…More
"Krásná" samopalová demokracie v nové Ukrajině.

5.5.2014 Poslanci v městské radě města Vasilkov se 40 000 obyvateli navštíveni Pravým sektorem.
Vůdce Pravého sektoru Jaroš chce být šéfem tajné policie Ukrajiny a klame Ťagniboka
(viz transcript Ukrajinský krvavý scénář Majdanu pokračuje ), protože: "Členy Pravého sektoru jsou ukrajinští Židé, kteří kdysi odjeli do Izraele a pak se vrátili na Ukrajinu. Jsou vycvičeni v armádě Cahal (pozn.: Oficiální hebrejský název armády je Cva Hagana LeJisrael – zkr. Cahal, v překladu „Izraelská obranná armáda“) a jsou členy Pravého sektoru." ČT přinesla rozhovor s Valentinou Lyulyou - ukrajinská expertka z Asociace pro mezinárodní otázky toto sdělila. Viz video ČT: Co se skutečně odehrálo v minulých dnech na Ukrajině? Prozatím 3.3.2014 v 16.27 Aleksandr Turčinov, který je dočasně pověřen Nejvyšší radou Ukrajiny funkcemi prezidenta, jmenoval Valerie Kondraťjuka šéfem oddělení kontrarozvědky Bezpečnostní služby Ukrajiny. Další vyhláškou Turčinov jmenoval Jurije Pavlova šéfem Hlavního řízení rozvědky ministerstva obrany. Jih a východ Ukrajiny to neuznává, neboť uznává za prezidenta Janukoviče. news.mail.ru/politics/17220731/
evelina
Tak je ako píše zlatník, je to 🤦
zlatnik
Je to smutné, kam dali naši představitelé oči. Myslím, že demokracie jako taková neexistuje, je to utopie, možná větší než komunismus. Současné dění na Ukrajině to potvrzuje.
Naprosto nezákonné a brutální převzetí moci je podporováno takzvanými demokratickými státy. 🤮
Samson1
mirael
Neviem,nakoľko je dôveryhodná tá Asociácia pre medzinárodné otázky,keď si človek pozrie aké "bohumilé" organizácie to sponzorujú,tak sa mu zatočí hlava.

www.amo.cz/partneri/donori.htm

Na druhej strane,je úplne jasné aké živly tam prebrali moc.Ten Alexander Muzyčko (alias Saško Bilyj),ktorého tí dvaja spomínajú v tom rozhovore je pekný kvietok.Toto kriminálne indivíduum bojovalo pred …More
Neviem,nakoľko je dôveryhodná tá Asociácia pre medzinárodné otázky,keď si človek pozrie aké "bohumilé" organizácie to sponzorujú,tak sa mu zatočí hlava.

www.amo.cz/partneri/donori.htm

Na druhej strane,je úplne jasné aké živly tam prebrali moc.Ten Alexander Muzyčko (alias Saško Bilyj),ktorého tí dvaja spomínajú v tom rozhovore je pekný kvietok.Toto kriminálne indivíduum bojovalo pred dvadsiatimi rokmi s čečenskými teroristami.

www.youtube.com/watch

A na Ukrajine teraz "demokratickými" spôsobmi pomáhal preberať vládu.Mávanie kalašnikovom na pódiu a terorizovanie štátneho úradníka sú teda novými demokratickými metódami ukrajinského vedenia.

www.youtube.com/watch

www.youtube.com/watch

www.youtube.com/watch