Coburg
31.4K

Vdp. Matúš Fuchs, správca farnosti Plaveč, má zrejme zákaz vysielať sv. omše

Kostol Plaveč - LIVE

1,43 tis. odberateľov
ODOBERAŤ
Live prenos z kostola je dočasne zrušený. Viac informácií na www.fanostplavec.sk alebo fara.plavec@gmail.com

Na stránke www.farnostplavec.sk je uvedené:

Prenos sv. omši: Po dlho dobejšom zvažovaní, hodnotení i porade bol zrušený prenos sv. omši z nášho kostola. O tejto veci som hovoril aj s našim otcom arcibiskupom Bernardom Boberom. V našej farnosti má každý možnosť osobne sa zúčastniť na sv. omši v rámci aktuálnych možností. Pre tých, ktorí sa z rôznych dôvodov nemôžu zúčastniť osobne na sv. omši je k dispozícii TV Lux, ktorá sa stará o duchovný program vrátane prenosov sv. omši. Ďakujeme vám za pochopenie.
Hiwea
Arcb Bober koná úplne ako za komunizmu. Som zvedavá čím odôvodní biskup Bober svoje rozhodnutie. Ak tým, že máme TV LUX, potom by musel zrušiť všetky TV omše v jeho dieceze.
Sv.Prokop
Nic není skrytého, co jednou nebude zjeveno, a nic utajeného, co by se nepoznalo a nevyšlo najevo. Dávejte tedy pozor, jak slyšíte: Neboť kdo má, tomu bude dáno, a kdo nemá, tomu bude odňato i to, co myslí, že má.“ (Lk 8,17-18)
Marieta Ria
TV Lux - vraj "katolícka" TV, sa ozaj stará o duchovný program... skôr o propagandu očkovania a podporuje také individuá, ako istý bioetik Glasa - ktorý nám novodobú "vakcínu" prirovnáva bohorúhačsky k príchodu J. Krista na zem! A žiadny o. biskup sa proti tomu nepostaví!! Na TV Lux často vystupuje p. hovorca KBS (aj v dvoch rúškach!) a presviedča nás o správnosti "očkovania", lebo je to morálne …More
TV Lux - vraj "katolícka" TV, sa ozaj stará o duchovný program... skôr o propagandu očkovania a podporuje také individuá, ako istý bioetik Glasa - ktorý nám novodobú "vakcínu" prirovnáva bohorúhačsky k príchodu J. Krista na zem! A žiadny o. biskup sa proti tomu nepostaví!! Na TV Lux často vystupuje p. hovorca KBS (aj v dvoch rúškach!) a presviedča nás o správnosti "očkovania", lebo je to morálne všetko OK - veď to bol "len nejakých vzdialený potrat, ktorý keď už sa stal, tak sa využil...!!!" Skúsite pod diskusiou vyjadriť názor a dať zdroje, ktoré vyvracajú jeho odobrovanie tohto experimentu a vzápätí ste mazaný... Tu sa ide len v jednej línií presadzovania týchto pokusov na ľuďoch! Je to smutné, že nás laikov, obyčajných veriacich sa nemá kto zastať, kto za nás bojovať! Otcovia biskupi preferujú a pretláčajú podmienečne schválenú vakcínu (Pfizeru dokonca skončila platnosť 21.12.2021!), za ktorú neberie zodpovednosť samotný výrobca a je vyvinutá a testovaná na báze bunk. línií premyslene potratených detí, ktoré boli mučené pri odoberaní buniek a orgánov, lebo im boli odoberané za živa! Na korešpodenciu k tejto téme ani hovorca, ani predseda KBS nereagujú! Dokonca nám p. hovorca povie, že nesmieme mať výhradu vo svedomí kvôli vakcíne Covid!
Keď sa nájde duch. pastier, ktorý má svedomie a upozorňuje na tieto veci, má odvahu hovoriť pravdu, tak je svojim o. biskupom umlčaný a veriaci sú odkázaní na ten "jediný, správny zdroj" TV Lux. Je mi z toho veľmi smutno a ťažko... To sa budeme klaňať novému zlatému teľaťu menom Covid vakcína??
Nedávno povedal v jednom rozhovore RNDr. Ján Baránek, že on chce vidieť Cirkev bojujúcu, nie kolaborujúcu... no zatiaľ môžeme len snívať... každý náznak boja za svoje ovečky sa trestá!
Kto nás ochráni pred vlkmi? Mnohí pastieri dovolia a podieľajú sa na segregácii vlastných veriacich... no beda pastierom, ktorých vlci chvália!
Ďakujem Bohu za tých statočných kňazov, ktorí odolávajú a sú verní PRAVDE, ktorí majú jeden košiar, v ktorom sa starajú o všetkých rovnako a nevyčleňujú niektoré ovce a nenechávajú ich napospas vlkom. Nech ich Najvyšší posilňuje v práci pre im zverené stádo!