Peter(skala) and one more user link to this post
Peter(skala)
ahrp.org/…ry/s5-children/vaccine-safety/
TU maju web.stranku, kde píšu aj o vakcinach
Peter(skala)
ahrp.org/…ontroversies/vaccine-mandates/
tu su aktualnejšie správy o kontroverzných vakcínach
Frog
Tak to velmi brzy přijde z Izraele i k nám. Když celá ta koronahysterie přesně před rokem vypukla, tak jsme byli jediní v Evropě, kde byly povinně zavedeny psí náhubky i na ulicích. Stačilo tehdy sledovat izraelské zprávy, a co tam bylo obyvatelům rozkázáno, naše masmédia to rozkazovala v přesné kopii u nás s dvouhodinovým zpožděním za Izraelem. A tak se děje dodnes. Minulý týden si naše vláda …More
Tak to velmi brzy přijde z Izraele i k nám. Když celá ta koronahysterie přesně před rokem vypukla, tak jsme byli jediní v Evropě, kde byly povinně zavedeny psí náhubky i na ulicích. Stačilo tehdy sledovat izraelské zprávy, a co tam bylo obyvatelům rozkázáno, naše masmédia to rozkazovala v přesné kopii u nás s dvouhodinovým zpožděním za Izraelem. A tak se děje dodnes. Minulý týden si naše vláda nevěděla rady, jak dál, jestli nařídit místo jednoho psího náhubku dva, protože dva psí náhubky prý nosí Joe Biden, anebo změnit formu psích náhubků z roušek na respirátory. Kam telefonoval Babiš pro radu? Do Bruselu nebo do Washingtonu? Do Moskvy nebo do Berlína, Paříže či Londýna? Ani jedno z toho. Už to i náš server Seznam.cz přiznal, že pro radu telefonoval do Tel Avivu.
ekans
naše masmédia? vzdyť to vlastní chazaři
ekans
já to vím, toto zase platí pro tebe a tvého děkanaProtože tedy zchytralost modernistů (tak jsou totiž právem nazýváni) spočívá v tom, že své nauky nep… kterého štědře sponzoruješ z neštěstí druhých
Martin - Patrón Svätý Malachiáš
Kallistratosovi - mirekovi už mu tie testy a očkovanie totálne vymylo mozog,rozum a myseľ. Už jeho duša je prohnilá. 😇
Trepifajksl
Jedinej, kdo je tady posera, je Kali. Vždy a za všech okolností se přidá k vládnoucímu zločinu. Pálit si prsty pro pravdu ho nikdy neuvidíte. Není to ani křesťan a ani charakterní člověk. Byl jsem nucen toho nabubřelého hlupáka zablokovat. Popovídejte si s ním někde jinde.
b8111
Trepifajksl: Kallistratos u mě už zablokován je ode dneška taky. Pokud je Řád rytířů Věčného světla stejně PROLHANÝ jak on, tak potěš!!!
Trepifajksl
Ani se ti nedivím. Je to vážně lump. Kdysi jsem si myslel, že je jen naivní, i když si ostatní kolem mysleli, že je škodná. Dneska si myslím, že je škodná taky. Nemá charakter, Boha se nebojí, lže a překrucuje, tváří v tvář důkazům se kroutí jako had, po prokázané lži se ani nedokáže omluvit. Co mě překvapilo, že se zná s falešným letničním knězem, estébákem, který u nás působil a udával. Prý …More
Ani se ti nedivím. Je to vážně lump. Kdysi jsem si myslel, že je jen naivní, i když si ostatní kolem mysleli, že je škodná. Dneska si myslím, že je škodná taky. Nemá charakter, Boha se nebojí, lže a překrucuje, tváří v tvář důkazům se kroutí jako had, po prokázané lži se ani nedokáže omluvit. Co mě překvapilo, že se zná s falešným letničním knězem, estébákem, který u nás působil a udával. Prý také vsoupil do nějakého řádu.
----
Pokud můžu radit, nikdy mu nesdělujte jakékoliv informace, použije je překroucené vůči vám v úplně jiném kotextu. Neštítí se ničeho. Špína chlap. Teda chlap ne, jen špína.
Anna Horváthová
Tu pomôže len zásah Zhora, odovzdať úplne všetko Panne Márii, Ona sa postará, dôverujem Jej, nikdy nesklamala 🙏💒
Trepifajksl
Statečná odhodlaná paní, až mi vehnala slzy do očí. Je to vůbec možné, že svině z vlády jsou úplně bez svědomí a všehoschopné? Jsou to ještě vůbec lidské bytosti? Demokracie vskutku rodí psychopaty. Ti vždy vyšplhají na nejvyšší místa. Jako nejde reformovat komunismus, tak demokracie už tuplem ne.
U.S.C.A.E.
komunizmus je demokracia bez pretvárky a sám karči mordechaj ju vyhlásil za nástroj