Clicks5
lv.news

Bīskapa varas ļaunprātīga izmantošana: priesteris pievienojas antikristīgai partijai

Tēvs Rodnijs Borneo (46 gadi), Lojolas vidusskolas direktors, Kalkutas arhidiecēzija, Indija, martā atstāja priesterību, lai pievienotos Indijas valdošajai Bharatiya Janata partijai (BJP).

Īzaks Gomess to vietnē AlmayaSabdam.com sauc par “šoku ticīgajiem”, raksturojot Borneo kā “jaunu”, “ļoti dinamisku” un “zinošu medijiem”.

Hinduistu BJP “specializējas valsts polarizācijā, pamatojoties uz reliģiju, kastu, krāsu, ticības apliecību un arī dzimumu diskrimināciju”, darot to “nacionālisma vārdā”, raksta Gomess: “Kādi bija draudi, kas lika Borneo spert šo galējo soli ? ”

Gomesa atbilde: Borneo tika nepatiesi apsūdzēts par homoseksuālām attiecībām ar kādu studentu, kurš, kā izrādījās, nekad nebija uzņemts Borneo skolā. Neskatoties uz to, trīs cilvēku arhibīskapijas komisija stundām ilgi grilēja līdz vietai, ka Borneo piedzīvoja sirdslēkmi un bija jā hospitalizē.

Pēc tam, kad viņš tika atbrīvots, Borneo lūdza Kalkutas arhibīskapam Tomam D'Souzam apstiprināt komisijas kopijas kopiju, bet D'Souza “nepieklājīgi atteicās”, raksta Īzaks: “Ne garīdznieki, ne laji no viņa nevar gaidīt nekādu taisnīgumu. ”

Borneo ģimenes loceklis komentēja: "Arhibīskapija ir zaudējusi labu priesteri, par kuru viņi ir atbildīgi." Tikmēr arhibīskaps D’Souza teica, ka viņš turpina lūgties par Borneo “tāpēc, ka viņš mums ir ļoti dārgs”.

#newsKhvxqrqtyw