Gloria.tv Needs Your Help - An Urgent Appeal

Fale z Wi-Fi są bardzo szkodliwe. Zagrażają życiu i powoli nas zabiją

Bianka
W dzisiejszych czasach prawie wszyscy jesteśmy uzależnieni od Internetu, a rewolucja Wi-Fi umożliwiła nam korzystanie z Internetu, gdy tylko chcemy i gdziekolwiek pójdziemy. Nie wpływa to jednak w odpowiedni sposób na nasze zdrowie. I choć firmy produkujące telefony komórkowe i routery Wi-Fi muszą przestrzegać pewnych norm, aby te urządzenia nie były szkodliwe dla naszego zdrowia, nie jesteśmy pewni, czy jest to całkowicie bezpieczne. Sprawdź szczegóły wpływu urządzeń bezprzewodowych i routerów Wi-Fi na zdrowie.

Wi-Fi: cichy zabójca, który powoli nas niszczy?
Wszystko polega na tym, aby zadać sobie dość istotne pytanie – w jaki sposób jakiekolwiek urządzenie może być podłączone do routera bez żadnych kabli. Urządzenia bezprzewodowe, takie jak laptop, tablet, telefony komórkowe są podłączone do routera za sprawą sygnałów WLAN (fale elektromagnetyczne). I to właśnie te fale są szkodliwe dla naszego zdrowia. Organizm dziecka pochłania to promieniowanie znacznie bardziej niż dorosłego człowieka. Zgodnie z badaniami przeprowadzonymi przez brytyjską agencję zdrowia, routery mają negatywny wpływ na wzrost ludzi tak samo jak roślin.

Konsekwencje:
problemy z koncentracją
zaburzenia snu
częste i silne bóle głowy
ból w uszach
chroniczne zmęczenie
Nowa technologia stała się ważną częścią naszego życia, więc jeśli spróbujesz zaproponować komuś, aby przestał używać routerów Wi-Fi i komórek, najprawdopodobniej zostaniesz wyśmiany. Jesteśmy tak uzależnieni, że ciężko nam wyobrazić sobie życie bez tych elementów. Jednak ważne, aby przestrzegać pewnych środków ostrożności, aby zmniejszyć szkody, które wiążą się z użytkowaniem Wi-Fi.

Co zrobić?
nie umieszczaj routera w sypialni ani kuchni
wyłączaj Wi-Fi, gdy go nie używasz
gdy jesteś w domu, staraj się korzystać z Internetu za pomocą kabla
wyłączaj urządzenia przed snem
Drobne kroki, a znaczą tak wiele. Warto się tym zająć, bo zdrowie ma się tylko jedno.
megur shares this
7
xmireknowak
To prawda ,w ruterach jest przycisk do wyłączania wifi ale nie działa ktoś go zablokował, dziwne .
Andre Ob
Sam się nie zablokował użytkownik ignorant