ona
Kiedyś przeczytałam komentarz „ ściągajcie Ukraińców dalej , za moment ci ludzie zasiada w radach miast, sadach i sejmie i będą was nie tylko leczyć , sadzić ale będą wami rządzić „ … brzmi jak proroctwo.
Nieszczypany-Nieżyd Roman
Niestety, ale to już się dzieje
olek19801
W partii PiS jest niejaka pani Semeniuk (Ukrainka), Jasina (Ukrainiec), Gowin również wschodnie nazwisko, Hołownia itd.
Nieszczypany-Nieżyd Roman
Jest ich duuuużo więcej
Magdalena Maria Kubiak
O Boże widzisz i nie grzmisz 🙏 😭 🥺
olek19801
Nim Bóg zagrzmi, Polacy są wzywani do przebudzenia.
Magdalena Maria Kubiak
Tak!!!
Polka z Podkarpacia
Nie wiem, czy zdajecie sobie sprawę, że cudzoziemcy są uprzywilejowani w polskich urzędach państwowych i samorządowych, starając się o pracę. Obok znaczka, że pierwszeństwo maja osoby niepełnosprawne, pojawia się znaczek "oferta dostępna dla cudzoziemców", co oznacza pierwszeństwo. Np Państwowy Urząd Górniczy, który ma placówki w całym kraju, do pracy w sekretariacie daje taką ofertę "dostępną …More
Nie wiem, czy zdajecie sobie sprawę, że cudzoziemcy są uprzywilejowani w polskich urzędach państwowych i samorządowych, starając się o pracę. Obok znaczka, że pierwszeństwo maja osoby niepełnosprawne, pojawia się znaczek "oferta dostępna dla cudzoziemców", co oznacza pierwszeństwo. Np Państwowy Urząd Górniczy, który ma placówki w całym kraju, do pracy w sekretariacie daje taką ofertę "dostępną dla cudzoziemców" bez znajomości języka i obywatelstwa. O co chodzi? o umożliwienie szpiegostwa gospodarczego? Ponoć brakuje rąk do pracy a było 60 ofert, praca za najniższą krajową.
MEDALIK ŚW. BENEDYKTA
Jak to dziadostwo się tu rozpanoszyło! Oni już w Polsce czują się pewniej niż u siebie! Paszoł won z Polski, jak nie umiecie się należycie zachowywać! Oni chcą nami rządzić i się szarogęsić na naszej Ziemi, a Polacy potulnie się na to godzą! Niepojęte !Tak wygląda wdzięczność za gościnę i pomoc, w wydaniu ukraińskim!
Nieszczypany-Nieżyd Roman
A to dopiero początek
Dziadek Jacek
Graj w żydowskie gry i wygrywaj żydowskie nagrody
modernistae prohibere
Czarne podniebienia za niedługo będą rugować Polaków. Cóż się dziwić, skoro większość knesejmu to przybłędy chazarsko banderowskie , które zostały przez nieświadome stado baranów postawione jako wybrańcy Narodu, więc mamy to co chcieliśmy.
Lucym1961
Bardzo dobre zamknal pusk ukraince pamietaj TO JEST POLSKA ZIEMIA I TYLKO DLA POLAKOWWWWW
Polka z Podkarpacia
W polskich szkołach będą zatrudniane ukrainki bez wykształcenia pedagogicznego i bez znajomości języka, bo idzie propaganda (w tv w sejmie), że brakuje nauczycieli. Od lat szukam pracy w szkole i zadzwoniłam do kuratorium i poprosiłam o wskazanie ofert dla nauczycieli w województwie, mam wykształcenie i doświadczenie. Kuratorium prowadzi jakąś stronę, od lat nie pojawiła się tam żądna sensowna …More
W polskich szkołach będą zatrudniane ukrainki bez wykształcenia pedagogicznego i bez znajomości języka, bo idzie propaganda (w tv w sejmie), że brakuje nauczycieli. Od lat szukam pracy w szkole i zadzwoniłam do kuratorium i poprosiłam o wskazanie ofert dla nauczycieli w województwie, mam wykształcenie i doświadczenie. Kuratorium prowadzi jakąś stronę, od lat nie pojawiła się tam żądna sensowna oferta, są jakieś specjalistyczne do uczenia osób niepełnosprawnych, albo praktycznej nauki zawodu, ew psychologów. Znam bardzo wielu nauczycieli, którzy nie pracują w zawodzie, bo nie ma pracy. W szkołach siedzą stare nauczycielki przed emeryturą, a młodych w ogóle, bo te w pierwszej kolejności idą do zwolnienia. Słyszałam już że zwolniona młodą przedszkolankę, żeby zatrudnić starą, bo zna język.
olek19801
@Polka z Podkarpacia
To wygląda na rozbiór Polski - ostatni etap. Wynarodowienie i multi-kulti.
Tony Swonny shares this
47
megur shares this
67