38:36
CÓRKA MARYI
11.9K
CBDC pierwsze oznaki końca wolności - czy Polska naprawdę się zgodzi na to!? Widzimy na naszych oczach iż rzady w tym największe korporacje tego świata chcą nas zniszczyć poprzez inflację oraz niszczenie …More
CBDC pierwsze oznaki końca wolności - czy Polska naprawdę się zgodzi na to!?

Widzimy na naszych oczach iż rzady w tym największe korporacje tego świata chcą nas zniszczyć poprzez inflację oraz niszczenie wartości pieniadza w każdym kraju. Myślicie iż Bóg bedzie spokojnie na to patrzyć i nie pokrzyżuje ich planów?
Na szczęście na czasy ostateczne dostaliśmy ostatniego siódmego posłańca Marię z Irlandii zwaną Marię od Bożego Miłosierdzia (siódmy posłaniec jest wymieniony w apokalipsie św.Jana), która dostała w przeciągu 5 lat 1330 orędzi od Trójcy Swiętej. Ta kobieta wydała za poleceniem Boga 5 tomów Księgi Prawdy w kilkunastu językach i przepowiada w nich iż Przed czasami ostatecznymi - Bitwa Apokalipsy - bedziemy miec szansę na nawrócenie swojego życia do Boga i żbliżenie się do Niego! Oświetlenie sumień ma dotknąć wszystkich ludzi w wieku powyżej 7 roku życia i zobaczą oni swoje życie po raz kolejny oraz grzechy, którymi obrazili Boga. Dla niektórych będzie ono takim szokiem iż umrą z przerazenia! Jednak grupa zła będzie tak omamiona przez szatana iż będą oni wciąż niszczyć chrześcijan! Warto już w tej chwili szukać grup modlitewnych i razem czekać na nadejście tych okropnych czasów gdzie kościoły będą palone przez komunistów i przesladowań ludzi, księży nie bedzie końca!

@Jesus TO MANKIND
@Jesus SecondComing