Clicks63
uk.news

Кармелітки Аленсона на шляху до успіху

Коли після Другого Ватиканського Собору монастирі попросили переглянути свої правила та конституцію, монахині-кармелітки з Аленсона, Франція, виявили, що положення, написані Святою Терезою Авільською, були просто чудовими.

Вони продовжили своє життя так, ніби Другого Ватиканського Собору ніколи не було. Це було їхнє перше щасливе рішення. Їхнє друге щасливе рішення було прийнято, коли після Summorum Pontificum (2007) вони повернули традиційну латинську месу,

"Ми виявили, що жертовний характер меси мало виражався у месі, яку ми служили перед народом, тоді як традиційна латинська форма чудово відображає католицьку доктрину", - сказала черниця HommeNouveau.fr 5 лютого.

Монастир одноголосно проголосував за цю зміну. Єпископ Жак Габер, який був у той час у Сізі, не виступив проти. Він лише попросив сестер вносити зміни поступово.

Зараз кармеліти Аленсона - одни з небагатьох європейських кармелітів, котрі повністю прийняли Старий обряд: "Ми зрозуміли, що багато молодих людей шукали цього", - сказала одна з сестер.

Зображення: carmel-alencon.fr, #newsCukzlmuori