Clicks2.3K
pl.news
8

Eurowizja: nagłe zniknięcie krzyża

Duży przydrożny krzyż, który kilka razy pojawiał się w teledysku "Fire of Love" polskiej grupy wokalistek Tulia, nagle zniknął.

Tule utworem "Fire of Love" reprezentuje Polskę na Eurowizji 2019 w Tel Avivie.

Grupa zaprzeczyła, jakoby miała cokolwiek wspólnego z usunięciem krzyża, a także okazała wysoki szacunek dla symboli religijnych.

Ostatecznie okazało się, że producent, firma Universal stworzyła wersję klipu bez krzyża, żeby teledysk spełniał wymogi postawione przez organizatorów Eurowizji.

Jacek Kurski, rządzący z ramienia partii narodową telewizją TVP, zażądał przywrócenia krzyża, ponieważ telewizja nie pozwoliła na jego usunięcie.

#newsZmsrxqlsse
Nemo potest duobus dominis servire !
.
TUTAJ JEST MUZYKA I TELEDYSK NA EUROWIZJĘ:

Przepowiednia – Jacek Kowalski

ŻEBY NIE BYŁO WĄTPLIWOŚCI KTO ZWYCIĘŻY !
Nemo potest duobus dominis servire !
KRZYŻ ZAWSZE PRZESZKADZAŁ DIABŁU I SŁUGOM JEGO...

Komu przeszkadzał krzyż?!

ps. SŁOWA i MUZYKA, A TAKŻE TELEDYSK - BARDZO SŁABE.

ps2. NO i CHYBA NIE SĄDZICIE, ŻE POKAŻECIE W IZRAELU NA KONKURSIE KRZYŻ PANA NASZEGO JEZUSA CHRYSTUSA ?

„Nauka bowiem krzyża głupstwem jest dla tych, co idą na zatracenie, mocą Bożą zaś dla nas, którzy dostępujemy zbawienia” (1 Kor 1, 18)
jowaśka
zniknął i tyle. Wielka mi afera, naprawdę. A jak ktoś ma pretensje do wytwórni to chyba nie wie od czego ona jest, bo oni tylko wydają. Nie są producentem
SzaryCzłowiek
To nie pierwsze zniknięcie krzyża.
SzaryCzłowiek
kowalczyk
Każdy jest mądry, a jak przychodzi do konkretów to nikt nie zna prawdy. A oczerniać wszystkich dookoła do każdy pierwszy. Szkoda mi wydawcy że jemu się obrywa, ale dobrze że wydali oświadczenie. W końcu ludzie zrozumieją że wydawca wydaje
piruet
Ale bzdury wypisujecie ! Macie nie sprawdzone informacje i wprowadzacie ludzi w błąd. Universal jest wydawcą a nie producentem. Nie ma wplywu na całokształt utworu ani przed ani po zmianie
domcia
Dokładnie, widzę że w końcu ktoś mądrze napisał. Potwierdzam że wytwórnia tylko wydaje i nic im do treści