Clicks670
CÓRKA MARYI

JEZUS: Moi chrześcijańscy żołnierze będą stanowili największą armię przeciwko antychrystowi

KSIĘGA PRAWDY

czwartek, 23 maja 2013 roku, godz. 22.30

Moja szczerze umiłowana córko, wkrótce Moi umiłowani wyznawcy na całym świecie odczują Moją Obecność, ponieważ dam się poznać w ich sercach w taki sposób, jakiego wcześniej nie doświadczyli. Oto jak przygotuję chrześcijan do walki w Moje Imię, aby ratować wszystkie dusze.

Moi chrześcijańscy żołnierze będą stanowili największą armię przeciwko antychrystowi. Dotyczy to tych wszystkich, którzy Mnie znają i którzy pozostają wierni Mojej Świętej Doktrynie zawartej w najświętszej Biblii. Odnosi się to również do tych, którzy praktykują swoją wiarę – do tych, którzy wierzą we Mnie, lecz którzy nie przychodzą do Mnie, i do tych wszystkich, którzy pozostają wierni Prawdzie. Będziecie się zbierać w każdym zakątku świata i chociaż dołączycie do Mojej Armii Reszty, mówiąc w wielu językach, złączycie się jako jedno we Mnie.

Ci, którzy idą za tymi Orędziami, będą stanowili jądro, z którego wyrosną pędy, a następnie gałęzie Mojej Armii Reszty na całym świecie. Dzięki Księdze Prawdy każdy kraj zostanie dotknięty przez Mojego Ducha Świętego. Księga Prawdy zjednoczy was, kiedy wasza wiara będzie poddawana próbie.

Kiedy ingeruje się w wierność wobec Mnie i kiedy jestem wyrzucany z waszych kościołów, deptany, a wreszcie zabrany z widoku – będziecie wzrastać i utrzymywać Moje Słowo przy życiu. Płomień Ducha Świętego będzie was prowadził na każdym kroku drogi. Poczujecie siłę i odwagę, która zaskoczy nawet najpotulniejszych spośród was. Słabi staną się silni. Bojaźliwi staną się odważni, a uciśnieni będą maszerować naprzód jako wojownicy Prawdy. I przez cały ten czas, gdy Moja Armia Reszty będzie rosnąć i powiększać się do milionów, będzie się pojawiało przed nią wiele przeszkód.

Jej udziałem będą obelgi, oskarżenia o herezję, kłamstwa, gniew i nienawiść. Zamieszanie będzie widoczne wszędzie wśród oszczerców, których argumentacja będzie usiana nieścisłościami, sprzecznościami i niezrozumiałymi wywodami. Wpływ szatana zawsze wywołuje zamieszanie, nieporządek, nielogiczną, choć przebiegłą argumentację, i zawsze się łączy z nienawiścią wobec dzieci Bożych.

Ci, którzy są pobłogosławieni Światłem Boga i Światłem Prawdy, będą przyciągać straszne i nienawistne ataki. Ponieważ możecie być pewni, że tam gdzie Ja jestem obecny, prześladowanie tych, którzy głoszą Moje święte Słowo, będzie wielkie. Im bardziej jakaś Boża misja jest prześladowana, tym bardziej możecie być pewni tego, że szatan jest wściekły.

Kiedy będziecie cierpieli, a będziecie, z powodu okazywanej wam nienawiści, gdy bierzecie Mój Krzyż, aby iść za Mną, tym bardziej bestia będzie się denerwował i tym więcej będzie działał przez dusze splamione grzechem pychy, aby was zniszczyć. Musicie ignorować te ataki. Pozostańcie w pokoju, bo gdy one będą się nasilać z intensywną nienawiścią wobec was, to będziecie mieli pewność, że jesteście w prawdziwej jedności ze Mną, waszym Jezusem.

Idźcie w Miłości i pokoju, i wiedzcie, że żyję w waszych sercach.

Wasz Jezus

* * *

za: jezusdoludzkosci.pl
fatherofloveandmercy.wordpress.com/…/my-christian-so…

_______________________________________________________________

PROSZĘ, PRZECZYTAJ:

MATKA ZBAWIENIA: Tak wielu nie słucha teraz tych Orędzi, Moje dziecko, ale po tym, jak będzie miało miejsce Ostrzeżenie, będą słuchać

_______________________________________________________________