Clicks660
Spiknutí ČT s pedofilními sodomity sílí, ale nepoddali jsme se 13.5.2021 21.30 (1.část) Je to Program Protokolů sionských mudrců - zkrácená verze Mladík Bako: 00:31:13.795 "protože každý třetí kněz,…More
Spiknutí ČT s pedofilními sodomity sílí, ale nepoddali jsme se 13.5.2021 21.30 (1.část) Je to Program Protokolů sionských mudrců - zkrácená verze Mladík Bako: 00:31:13.795 "protože každý třetí kněz, jsem se dočetl, že zneužívá malé děti a já teda mám s tím taky. 00:31:18.169 Libor Halík: To jsou lži, to jsou normální pomluvy, to si vymýšlíte. Bako: To nejsou pomluvy a já Vám něco řeknu, jestli můžu. Já když jsem byl malej, já jsem chodil do náboženství. A můžu Vám říci, že se mě taky pokusil farář znásilnit a já rozhodně mluvím pravdu. Libor Halík: Tak to byl nějaký Jidáš. Bako: Vy jste říkal, že nejsou u Vás, ale teďka říkáte, že jsou. Tak já tomu nerozumím. Libor Halík: Já neříkám, že jsou nebo nejsou. Prostě, když někdo se nechová podle křesťanské víry, tak je to zrádce, zradil. Bako: 00:31:47.903 Ale to je každý třetí podle statistik. Libor Halík: Ale to není už křesťan, on zradil, je to zrádce, je to člověk, který se zaprodal. 00:32:00.441 Jiří H.: Já bych pana Baka požádal, pokud tato, tento jeho příspěvek nemá být brán objektivně jako pomluva, nebo jako snůška pomluv, aby uvedl konkrétní jména a pak se můžeme bavit o tom, jestli někdo skutečně byl, jo, v této roli zneužívatele. Jílková: Pane (přeřekla se a řekla Jirkovi H. omylem pane Bako), já bych Vás tady zastavila. Ne. A to už myslím vážně. Jiří H.: Paní Jílková, Vy tady nadržujete jedné straně proti druhé. Já to celou dobu sleduji. Jílková: Není to pravda. Jiří H.: Neukřičíte mě. 00:32:31.791 Neukřičíte mě. Jílková: Tak Vám vypnu mikrofon. Vypněte mikrofon pánovi. 00:32:38.734 Jílková: A není to slyšet. Protože Vám řeknu jednu věc: Nikdo tady nebude zlehčovat pokusy, nebo dokonce zneužívání malých chlapců. Je to absolutní trauma pro ně na celý život. A mějte k tomu úctu. Libor Halík: Když se to děje v homosexuální rodině, tak Vám to nevadí?! 00:33:00.968 Tak Vám to nevadí?!
L: Doplňuji mimo televizní záznam. Znám osobně v České republice 40 katolických kněží. Z nich jen 1 je pedofil. To NENÍ každý třetí, to není 1/3. Tento velký hříšník byl proto správně vyloučen z jezuitské řehole a bylo mu proto správně zakázáno a znemožněno pokračovat v kněžské službě. Pracuje místo toho v autoservisu, jak mi řekl. Pro @Ježíš je uzkou Cestou
Libor Halik
Tak pracují satanisti. Nejdříve tajně nastrkají procento satanistů mezi křesťanské duchovenstvo. Až když se praktikovaná zvrácenost jejich tajných agentů uvnitř církve prozradí, tak nabídnou satanské řešení - zaútočí na církev a řeknou, že ta za to může a pryč proto s křesťanstvím a s křesťanskou, zejména s největší Katolickou církví.
Pravda bude skryta
Vyšlo to na pekný Fatimský dátum. S dôverou sa modlime, nezúfajme..
Stylita shares this
660
Dokumenty.

...
výběr dokumentů o víře , svatých z české a slovanské sekce
MILOSLAV
Dobrá práce Libore.
Libor Halik
díky Mílo.
Josef Arimati
Děkuji otče za obhajobu křesťanství. Byl jsem odhodlán pořad na ČT1 sledovat přes internet, ale krátce po začátku jsem to musel vypnout, protože se mi tak zvedal žaludek z obhájců těch perverzností. Děkuji, že jste to tam vydržel.