Gloria.tv Needs Your Help - An Urgent Appeal
01:16:30
Coburg
2623
Démon revolúcie I. diel Októbrová revolúcia (iné názvy: boľševická revolúcia, červený október; komunistami používaný názov: Veľká októbrová socialistická revolúcia[1]) bol ozbrojený prevratMore
Démon revolúcie I. diel

Októbrová revolúcia
(iné názvy: boľševická revolúcia, červený október; komunistami používaný názov: Veľká októbrová socialistická revolúcia[1]) bol ozbrojený prevrat v Rusku, ktorý sa odohral 7. novembra 1917 (25. október podľa juliánskeho kalendára, ktorý vtedy v Rusku platil). (Vikipédia) Čo by sa dalo dodať? pripomíname si 105-te výročie tejto udalosti, ktorá nevznikla zo dňa a deň a bola podobne cielená ako Hitlerov útok na ZSSR, a terajšia snaha USA a EÚ zaútočiť na Rusko a zlikvidovať ho ako poslednú baštu odporu globalizácii. Ruský trojdielny dokument Démon revolúcie ale jasne dokumentuje, KTO vlastne októbrovú revolúciu vyvolal a s akým úmyslom i cieľom. USA ani EÚ nemôžu dnes zvaľovať vinu za boševický teror na nejakých "revolucionárov", pretože to boli nemeckí bankári a európski slobodomurári, ktorí sa snažili zaplatením, vyvolaním a spustením revolúcie v Rusku položiť ruský národ na kolená a už vtedy ho ovládnuť. To že im to napokon prekazil Stalin, s čím zrejme nepočítali - to je už iná kapitola. Tak ako sa im to dnes snaží prekaziť Putin, ktorý sa stal pre Západ obrovskou prekážkou v jeho storočia trvajúcej snahe.
... ... PROKOP
V dané době byl Leninův stav neléčitelný, protože Ehrlich vynalezl Salvarsan až roku 1907, nicméně i kdyby jej Lenin přijal, už by mu při pokročilé progresivitě nebyl nic platný.
Alexis Nor
Lenin nepochybně trpěl progresivní paralýzou, zasahující mozek, což se v této jeho začínající fázi projevovalo horečnou pracovitostí ve filozofii, která však prošla empiriokriticismem a jinými projevy senzitívnosti.