Tu jest prawdziwa odpowiedź, dlaczego hieny dziennikarskie napadły Ks. prof. T. Guza:
Ewelina Anna

Szatan historii w opałach – definicja judeoprotestantyzmu.

Ksiądz profesor doktor habilitowany Tadeusz Guz jako jedyny w Polsce jest nośnikiem idei zdefiniowania judeoprotestantyzmu. Definicja judeoprotestant…
Ewelina Anna
@VRS Może i tak ale mentalność jakby pasuje...
Ewelina Anna
@VRS, @Anieobecny proszę spojrzeć, Znalazłam w necie, czekam na informację, skąd to kobieta skopiowała. W końcu zaczyna się gra w otwarte karty.
Oto właśnie powód, dlaczego to plemię wyganiano z każdego narodu w którym osiedli. Łupili bezlitośnie i robią to z Polską. Przecież to widać gołym okiem, ale miło, że w końcu się gra w otwarte karty.
6 more comments from Ewelina Anna
Ewelina Anna
@VRS Dokładnie tak jest. To jest klucz!
Ewelina Anna
Cała Polska czyta o mordach rytualnych. Bezczelność żydostwa zawsze procentuje.... :)
Ewelina Anna
@Quas Primas Przegrywają. Popłoch. Nie sądzili, że się Polacy zabiorą po ataku na Księdza prof. Guza za jego obronę i zaczną grzebać i wydobywać historię mordów rytualnych. Kto nie wiedział, teraz wie, że to było. Kto nie wiedział, poznał zbrodniczość judaizmu talmudycznego i zakłamanie pisanych przez żydowskiego pochodzenia księży dokumentów.
Ewelina Anna
@VRS czekamy kiedy ostatni komentarz zniknie :) Zażydzona redakcja, zażydzona redakcja, zażydzona redakcja..... :P Zaczynam się niecierpliwić.
Ewelina Anna
@VRS Absolutnie nie zażydzonej redakcji, o nie.
Ewelina Anna
@VRS Zakładam archiwum Pana wpisów, przynajmniej tych które zauważę. Bo moje z dzisiaj dziwnym trafem prawie wszystkie znikły. Nawet spod moich mediów.