Clicks13
NewsLetters

Франциск Бергольйо пропагує гріх проти Святого Духа

Над письмовим столом в особистій канцелярії недійсного папи Франциска висить зображення, на якому намальований нагий Ісус, що обіймає і гладить по обличчі лежачого мертвого Юду, частково прикритого червоною тканиною. Це зображення було оприлюднено 1 квітня, на Великий четвер, на титульній сторінці «L’Osservatore Romano» під назвою «Юда та скандал милосердя». Це не скандал милосердя, це скандал апостазії! Папський престол узурпував сатаніст!

Той, хто малював це зображення, і той, у кого воно висить на стіні, навмисно ігнорують те, що прийняти Боже милосердя може лише той, хто кається. Надмірна надія на Боже милосердя ‒ це гріх проти Святого Духа!

Ісус назвав Юду «сином погибелі» (Ів. 17,12), бо до Юди увійшов сатана (Ів. 13,27). Коли цей злам настав у Бергольйо? За його словами, це було тоді, коли в Аргентині його охопив страх після того, як він нелегально перевозив дітей, але не для їхнього порятунку… Потім він заглушував голос совісті і піврічним психіатричним лікуванням, як сам свідчить.

За цим зображенням ‒ швидше карикатурою ‒ є той самий дух, який увійшов до Юди, а крім того, дух нечистоти і бунту проти Бога. Бергольйо не тільки інтронізував нечистого демона Пачамаму (2019 р.), але також пропихає легалізацію співжиття содомітів (2020 р.). І за цю антиєвангелію на нього падає Божа анатема ‒ прокляття (Гал. 1,8-9). Отож Бергольйо є проклятий Богом ‒ виключений з Церкви! Якщо він залишиться у затверділості, то закінчить, як Юда, син погибелі ‒ у пеклі.

На жаль, цього духа має багато церковних прелатів. Якби ж то хоч деякі каялися і уникли пекла, доки є час!

+ Методій, ЧСВВр + Тимотей, ЧСВВр

єпископи-секретарі Візантійського Вселенського (Католицького) Патріархату


23.04.2021

Підписатися на розсилку нових публікацій від ВВП
list-manage.com/subscribe?u=bed9f40cf4da3e3582e1ecefc&id=c8496b93c