Clicks506
CÓRKA MARYI

JEZUS: Wyświęceni słudzy, będziecie prowadzeni przez zwodziciela ku fałszywemu prorokowi

KSIĘGA PRAWDY

wtorek, 17 stycznia 2012 roku, godz. 14.00

Moja najdroższa, umiłowana córko, nadszedł czas, aby powiedzieć światu, by dusze przygotowały się na Mój Powrót na ziemię, jak to przepowiedziano.

Mój lud powstanie i powita Mnie, kiedy ponownie przybędę – tym razem, aby odzyskać Mój prawowity Tron, jako Król ludzkości.

Wy, którzy rozpoznajecie Mój Głos, musicie całkowicie Mi zaufać. Będę kierował was na drogę Prawdy, tak że każdy z was będzie godny, by wejść do Nowego Raju na ziemi.

Odrzućcie głos ciemności, który przy każdej okazji będzie was oślepiał i kusił do odwrócenia się ode Mnie. Ja Jestem waszym umiłowanym Zbawicielem, Który okrutnie umarł na Krzyżu. Jednak Moje cierpienie będzie wciąż trwać, dopóki nie ocalę Reszty Mojego Kościoła na ziemi. Przychodzę uratować was jeszcze raz. Pozwólcie Mi to uczynić bez przeszkód. Tak wielu z was zatkało już uszy na Moje błagania kierowane do ludzkości, aby przygotować swoje dusze do tej chwalebnej Ery Pokoju. Czyż nie wiecie, że was kocham?

To właśnie z powodu tej współczującej Miłości, którą mam dla każdego z was, przychodzę nie tylko, by was ostrzec, ale by pomóc wam przygotować się na ten wielki moment. Zdaję sobie sprawę, że ci z was, którzy Mnie kochają, a zwłaszcza Moi wyświęceni słudzy, ostrożnie wypatrują fałszywych proroków, którzy mogą się pojawić. Jest to bardzo ważne. Przyjdźcie teraz i poproście Mnie, abym napełnił was Duchem Świętym, tak aby Prawda mogła zostać i została wam objawiona. Jeśli nie zwrócicie się do Mnie, to nie dacie rady zrozumieć, czego od was oczekuję.

Przyjdźcie do Mnie. Wysłuchajcie Mnie teraz. Wasze cierpienie będzie trudne, ponieważ szatan nie da wam ani chwili odpoczynku. On wie, że staję się znany nie tylko dzięki Mojemu prorokowi końca czasów, Marii, lecz dzięki wielu duszom. Te Moje dusze, wybrane, aby być posłańcami końca czasów, będą tymi, które będą najbardziej powstrzymywane przez Moje wyświęcone sługi.

Będziecie, niestety, prowadzeni przez zwodziciela ku fałszywemu prorokowi i jego służalcom, którzy wszędzie rozrzucili kłamstwa i nieprawdy.

Wy, którzy szybko potępiacie Moich posłańców, bądźcie bardzo ostrożni. Wy, Moi wyświęceni słudzy, będziecie głównym celem zwodziciela. To wasze umysły w pierwszej kolejności będą kierowane w odwrotną stronę. A gdy odwrócicie się ode Mnie, waszego Boskiego Zbawiciela, będziecie prowadzić Mój lud w złym kierunku. Nieświadomie uniemożliwicie im wysłuchanie prawdy z Moich Boskich Ust. Zagłodzicie Moje dzieci, pozbawiając je pożywienia niezbędnego dla ich duchowego wzrostu.

Wiedzcie teraz, że koniec czasów jest nad wami. Nie zmarnujcie czasu, jaki wam pozostał, żyjąc w próżni kłamstw i zamieszania. Bitwa się rozpoczęła, a Reszta Mojego Kościoła będzie ocalona, gdy będzie maszerować ze Mną do Mojego Chwalebnego Nowego Panowania. Módlcie się, żeby ani jedna dusza nie pozostała w tyle. Módlcie się też, abyście wy, Moi święci słudzy, nie byli odpowiedzialni za odciągnięcie Moich dzieci od Prawdy, od Światła, od Zbawienia, do którego mają prawo.

Idźcie teraz za Mną i pomóżcie Mi ratować dusze.

Wasz umiłowany Zbawiciel,
Jezus Chrystus

* * *

za: jezusdoludzkosci.pl/…adzeni-ku-falszywemu-prorokowi
fatherofloveandmercy.wordpress.com/…led-towards-the-false-prophet/