Rafał_Ovile shares this
147
Paszporty w nazistowskich Niemczech, są jak paszporty szczepionkowe wprowadzane przez agendę wielkiego resetu
CHWAŁA BOGU W TRÓJCY ŚWIĘTEJ JEDYNEMU
CHWAŁA BOGU W TRÓJCY ŚWIĘTEJ JEDYNEMU
.
.

Czy wiesz, że preparaty do wstrzykiwania mRNA wstrzykują grafen
, wysoce trujący płyn, który wytwarza pole elektromagnetyczne (EMF) w całym ciele, podatne na ultrakrótkie fale 5G, a wkrótce 6G, które w końcu będą w stanie manipulować Twoim mózgiem i wszystkimi informacjami? teraz stopniowo zapisywany w Twoim spersonalizowanym kodzie QR, przekształcając Ciebie, człowieka, w – słowami Klausa …More
.
.

Czy wiesz, że preparaty do wstrzykiwania mRNA wstrzykują grafen
, wysoce trujący płyn, który wytwarza pole elektromagnetyczne (EMF) w całym ciele, podatne na ultrakrótkie fale 5G, a wkrótce 6G, które w końcu będą w stanie manipulować Twoim mózgiem i wszystkimi informacjami? teraz stopniowo zapisywany w Twoim spersonalizowanym kodzie QR, przekształcając Ciebie, człowieka, w – słowami Klausa Schwaba, „transczłowieka” – nie będącego już w posiadaniu własnej woli lub konta bankowego.

Pieniądze nie będą już fizycznymi pieniędzmi
, które możesz dotknąć i przekazać bankomatowi lub sprzedawcy, ale będą w całości elektronicznymi, cyfrowymi pieniędzmi, nad którymi nadal będziesz mieć kontrolę, ponieważ „oni” na to pozwalają. Czy zauważyłeś, jak szybko znikają bankomaty? Jak znikają bankomaty w bankach? Wkrótce nie będą już potrzebne, ponieważ nie masz już kontroli nad gotówką. W Europie Północnej są prawie całe kraje: Całkowita cyfryzacja. W Szwecji niektórzy już dobrowolnie zezwolili na wszczepienie nanoczipa pod skórę nadgarstka. Chip działa jak zintegrowane konto bankowe. Młodzi ludzie to uwielbiają.
.
.
starski
Dwie (na razie) uczelnie faszystowskich niemiec wprowadziły "identyfikację" zaszczepionych przy pomocy obowiązkowych opasek.