Tymoteusz
Rycerz Niepokalanej :
„Czyż nie lepiej i wam, masonom polskim, okpionym przez garstkę Żydów i wam, kierownicy żydowscy, którzyście dali się zbałamucić nieprzyjacielowi ludzkości, szatanowi, zwrócić się szczerze do Boga, uznać Zbawiciela Jezusa Chrystusa, pokochać Niepokalaną i pod Jej sztandarami zdobywać dla Niej dusze?... Czyż wolicie należeć do tej głowy węża oplatającego świat, o którym …More
Rycerz Niepokalanej :
„Czyż nie lepiej i wam, masonom polskim, okpionym przez garstkę Żydów i wam, kierownicy żydowscy, którzyście dali się zbałamucić nieprzyjacielowi ludzkości, szatanowi, zwrócić się szczerze do Boga, uznać Zbawiciela Jezusa Chrystusa, pokochać Niepokalaną i pod Jej sztandarami zdobywać dla Niej dusze?... Czyż wolicie należeć do tej głowy węża oplatającego świat, o którym powiedziano: „Ona zetrze głowę twoją?” [Rz 3, 15].”

Troska godna porządnego katolickiego Ojca franciszkanina, niestety na swoim etapie działalności masońscy „mędrcy Syjonu” i masońscy goje nie są zainteresowani i gotowi na porzucenie złotego cielca i władzy, bo przecież właśnie po to wstąpili w szeregi tych diabelskich organizacji... Jedynym więc ratunkiem dla nich są nasze posty, modlitwy, Msze Święte w intencji ich nawrócenia.
Tymoteusz
Rycerz Niepokalanej :
Czyście panowie masoni słyszeli? Ci, którzy was zorganizowali i wami skrycie rządzą, Żydzi [2], uważają was za bydlęta (kłania się Talmud - przyp. mój), znęcone do lóż masońskich dla celów, których nawet nie podejrzewacie, dla mydlenia oczu gojom.”