Clicks832
Modlitby vyslyšeny - Blatný dal bít lidi za nenošení náhubku a byl vyhozen jako pes! Boží mlýny ho semlely, protože ČR je od svého vzniku r.1993 zasvěcena pod ochranu PMarie a zasvěcení zopakováno r.…More
Modlitby vyslyšeny - Blatný dal bít lidi za nenošení náhubku a byl vyhozen jako pes! Boží mlýny ho semlely, protože ČR je od svého vzniku r.1993 zasvěcena pod ochranu PMarie a zasvěcení zopakováno r. 2017. Též byl znovu postaven po 102 letech sloup PMarie Neposkvrněné na Staroměstském náměstí r.2020. Natočeno 7.4.2021 večer živě.
didimos
OK, prostě globální sionistické zápolení sem tam obětuje i své servilní loutky...revoluce požírá své děti..Zatím jde chválabohu jen o jednotlivce. Celý Covid time" je především politickou, pak ekonomickou, a až pak medicínskou záležitostí!!
apredsasatoci
S medicínou to nemá nič spoločné!
0,23% úmrtnosť na C19!!!
Libor Halik
Dle VK: Novým ministrem zdravotnictví se stal MUDr. Petr Arenberger, dosavadní ředitel Fakultní nemocnice Královské Vinohrady, ale rovněž jednatel Purkyňova nadačního fondu [2], Dermatologického univerzitního nadačního fondu, jednatel Sanatoria Docenta Arenbergera s.r.o a spolumajitel firmy ALTAMEDICA s.r.o. Nový ministr zdravotnictví má židovský původ a aktivně se účastní akcí pořádaných …More
Dle VK: Novým ministrem zdravotnictví se stal MUDr. Petr Arenberger, dosavadní ředitel Fakultní nemocnice Královské Vinohrady, ale rovněž jednatel Purkyňova nadačního fondu [2], Dermatologického univerzitního nadačního fondu, jednatel Sanatoria Docenta Arenbergera s.r.o a spolumajitel firmy ALTAMEDICA s.r.o. Nový ministr zdravotnictví má židovský původ a aktivně se účastní akcí pořádaných Pražskou židovskou obcí......Nový ministr zdravotnictví pojede samozřejmě procesy Halachim, které budou vyhovovat Ruskému a potažmo Evropskému židovskému kongresu, budou nastaveny procesy pro zahájení očkování Sputnikem a později i čínským Sinopharm, přičemž se dá očekávat, že Pražský hrad tytéž procesy použije i při pověřování při sestavování nové vlády na podzim po volbách ohledně Dukovan, čehož se bojí americké velvyslanectví už v předstihu.....Všechno, co se v Praze nyní odehrává, je válka mezi ž a Ž. Sionistické procesy na křídlech amerických neoconů za pomoci českých chazarských marionet neuspěly v blokádě ruských a čínských vakcín, pozici ministra zdravotnictví převzal uznávaný židovský lékař a kádr s orientací na Rusko, Izrael a Čínu. A to je samozřejmě halachistický proces řízení. Dosavadní vakcinačně-mocenská orientace Prahy na Londýn (Astra Zeneca) a Washington (Pfizer, Moderna a Johnson) byla potlačena. Není a nebude dovoleno, aby nad Mah’ralem trvale vládly trans-atlantické procesy. Mohou se o to pokusit, nějakou dobu to může fungovat, ale nikdy nebude dovoleno trvalé trans-atlantické pouto. Praha je totiž Jeruzalém, Praha je jejich a vždy byla! A tím je to dané! Američané zase nic nepochopili.
-VK-
Šéfredaktor AE News aeronet.cz/…lekare-ktery-je-otevreny-ruskym-i-cinskym-vakcina/