Clicks1K
csk.news
5

František Hraje Assisi 3.0: Hlášky a Nesmyslná Prohlášení

František vedl 20. října ekumenickou modlitbu za "mír" v Santa Maria v Aracoelské bazilice (Řím) a poprvé měl na veřejnosti masku.

Zakladatel komunity Sant’Egidio, Andrea Riccardi měla na sobě masku s nekrytým nosem, což dělá masky ještě víc zbytečné.

Podle VaticanNews.va, se budhistická modlitba konala zároveň v katolickém kostele a Sikhská modlitba ve františkánském klášteře.

Předseda Rady Protestanské Církve v Německu, Heinrich Bedford-Strohm, který se spolu s kardinálem Mnichova, Marxem v Jerusalému 2016, proslavil odstraněním pektorálního kříze, využil setkání k prosazení Protestantského Přijímání. Nadužíváním "Já", trval na tom, že "jednota u stolu Páně v mém životě je můj vlastní osobní sen." K tomu, aby se jeho údajná touha splnila, by mu stačilo aby se stal katolíkem.

Po citaci Benedikta XVI, František řekl, že "Kříž z nás dělá bratry a sestrami." Na konci udělil mrzácké požehnání, kterým požehnal pouze sebe (video níže).

Po ekumenické části následovala, pod širým nebem, mezi-náboženská modlitba na jevišti. Zástupce Sikhů odporoval Františkovu tvrzení o Kříži slovy, že "nejvyšším náboženstvím je pěstovat univerzální bratrství."

Františkův proslov obsahoval jeho obvyklé hlášky a obsahoval nesmyslná prohlášení jako "problémy jednoho jsou problémy všech" nebo "nikdo není spasen sám; můžeme být spaseni pouze společně."

#newsPwuokxjotr

agnesino
Výstižne🤣
Zuz S
Svätý Malachiáš(prorok)
Falošná cirkev a falošná ekumenická a synkreticka svetská,pozemská sekta na čele Františka bergolia všetko v jednom heretické a jedovaté pre zničenie ľudí hlavné čo sa týka duchovného hľadiska aj života.
Marian7
Ničiteľ Bergólio, sa zohavuje na príkaz svojich zamestnávateľov !
agnesino