Clicks903

Dôkaz ako liberálni kresťania na webe Výveska, mútia vodu, špinia a podrážajú nohy. Predčili už liberálni kresťania aj nomenklatúrne komunistické kádre?

Dôkaz ako liberálni kresťania na webe Výveska, mútia vodu, špinia a podrážajú nohy. Predčili už liberálni kresťania aj nomenklatúrne komunistické kádre? Dnes do obeda som chcel využiť možnosť na …More
Dôkaz ako liberálni kresťania na webe Výveska, mútia vodu, špinia a podrážajú nohy. Predčili už liberálni kresťania aj nomenklatúrne komunistické kádre?
Dnes do obeda som chcel využiť možnosť na portáli Výveska, aby som tam spropagoval
Tlačovú správu AZN, v ktorej informujeme verejnosť že dnes je 13. Máj Slovenský deň za voľnú nedeľu.

Už včera po zverejnení tejto TS AZN sa na redakciu obrátilo niekoľko čitateľov, aby sme túto TS pre jej naliehavosť poslali aj naším pánom biskupom. A tak som sa rozhodol, že využijem možnosť ju zverejniť cez portál Výveska. Portál Výveska bol na tento účel založený a túto možnosť ponúka pre širokú verejnosť. Ale ako tento portál naozaj funguje v praxi?
Na portáli je uvedené: „Chcete spropagovať Vašu akciu? Ponúkame Vám naše tipy:

Asi tak okolo 9 hodiny a 30 minúte som začal nahrávať na portál Výveska TS AZN
– Pridajte svoju akciu na Vývesku. Výveska je najväčší portál kresťanských podujatí na Slovensku, pravidelne ju navštevujú tisícky kresťanov. O mnohých akciách na Výveske informuje TV LUX, Rádio Lumen a viac ako 50 ďalších kresťanských stránok. Pridaním podujatia na Vývesku zabezpečíte, že sa dostane k veľkému množstvu kresťanov.
Na Výveska.sk nájdete kresťanské podujatia, chvály, festivaly, plesy, duchovné cvičenia a obnovy a mnoho ďalších hodnotných podujatí“.

Čas 13. 5. 2020 o 9: 38 sa objavuje informácia, že podujatie ešte nie je odsúhlasené
Otec národa vdp. M. Kuffa o liberálnych kresťanoch napísal: „Tí sú ešte horší než liberáli. Liberáli sa aspoň priznávajú, že neveria v Boha“.
„A liberálnym kresťanom? Tí budú tvrdšie súdení, lebo oni veria v Boha. Liberálni kresťania, tak mútia vodu a tak špinia a podrážajú nám nohy.“


Ako vidno z fotografie ani v čase 23. 00 sa na portáli Výveska TS AZN : 13. máj – Slovenský deň za voľnú nedeľu neobjavila.

Predčili už liberálni kresťania aj nomenklatúrne komunistické kádre? Prečo sa občania a veriaci na Slovensku nemôžu dozvedieť s katolíckych médií ani slovo o činnosti AZN a ich zápase za prijatie zákona na ochranu voľnej nedele na Slovensku?

Kto je za portálom Výveska? To sa priamo na stránke nedozviete

Tomáš Kuzár- Business Intelligence Team Lead v slovenskej spoločnosti. Blogger a inovátor zaujímajúci sa o nové trendy v business intelligence, web technológiách a vo web marketingu.


Spoluzakladateľ eventového portálu vyveska.sk.
robime.it/author/tkuzar/
Tomáš Kuzár je aj predsedom KDH-áckeho FKI
fki.sk/o-nas/predsednictvo_2/

Spolu s manželkou Miriam Kuzárovou je iniciátorom kresťanského portálu podujatí vyveska.sk, ktorý je napojený na KDH aspoň tak, ako hasiči na hydrant.
www.martindom.sk/index.php
Miriam Kuzárová je aj riaditeľkou CitizenGo Slovensko a kandidovala v roku 2020 na poslanca NR SR za KDH s č. 15


www.facebook.com/mkuzarova/

Pripravil A. Čulen

alianciazanedelu.sk/archiv/6077
johanika
Nech sa na mňa nikto nehnevá, ale mňa už niekoľkokrát FKI sklamalo. Nechcem sa nikoho dotknúť, ale zdá sa mi, že nie sú až takí dôslední v tom, v čom im veríme, že presadzujú. Je to pre nich zdroj obživy a otvárajú len tie témy, ktoré sa im hodia.
Dana22
Dana22
podpisujeme a rozširujeme

Petícia za voľnú nedeľu
citizengo.org/sk/el/179374-volna-nedela