01:08:35
OPĘTANY KOT I MAGIA KS. DOMINIKA CHMIELEWSKIEGO Nie zamierzam kpić (no, może ciut). Zamierzam punkt po punkcie wykazać, gdzie popełnione są błędy w myśleniu - błędy sprawiające, że pod płaszczykiem …More
OPĘTANY KOT I MAGIA KS. DOMINIKA CHMIELEWSKIEGO
Nie zamierzam kpić (no, może ciut). Zamierzam punkt po punkcie wykazać, gdzie popełnione są błędy w myśleniu - błędy sprawiające, że pod płaszczykiem chrześcijańskiej pobożności uprawiana jest zwyczajna magia. Że to nie jest chrześcijaństwo Kościoła katolickiego, że to nie jest od Jezusa.

* * * Program - żeby mógł się pojawiać - POTRZEBUJE WSPARCIA. Możesz go udzielić na PATRONITE: Reportaż z wycinków świata - Monika Białkowska Zapraszam i już teraz DZIĘKUJĘ!!! :-)

* * * Zapraszam również na: FB: Log in or sign up to view IG: Monika Białkowska (@monikabialkowska.pk) • Instagram photos and videos * * * oraz podcasty: Reportaż z wycinków świata • A podcast on Anchor Reportaż z wycinków świata

ŹRÓDŁO : youtu.be/1NutlC71tKQ
katarzyna Skowrońska
Od początku ten ks. mi się nie podobał. Wyczes, gładka mowa, dużo emocji, niby wszystko dobrze, ale za każdym razem kiedy próbowałam go słuchać, zapalało mi się czerwone światło.
jac05
Przebadani w kierunku trzeźwości i realizmu myślenia powinni być wszyscy kapłani popierający bezkrytycznie zastrzyki, Franciszka, modernizm, naukę ludzką a tą daną nam z Nieba. WSZYSCY !
Paweł - Kielar
Pierwsze 3 minuty. Zwolennicy kotów będą oceniali ks Dominika Chmielewskiego.
A tak na serio - dotrwałem do połowy. Taką metodologią można położyć na łopatki każdą wypowiedź. Zdanie po zdaniu. Słowo po słowie. Bez szerszego kontekstu. Czy człowiek jest jak Bóg? Nie ale człowiek jest dzieckiem Boga. Czy słowo ma moc stwórczą? Przecież Bóg stworzył świat słowem a my jesteśmy jego dziećmi. …More
Pierwsze 3 minuty. Zwolennicy kotów będą oceniali ks Dominika Chmielewskiego.
A tak na serio - dotrwałem do połowy. Taką metodologią można położyć na łopatki każdą wypowiedź. Zdanie po zdaniu. Słowo po słowie. Bez szerszego kontekstu. Czy człowiek jest jak Bóg? Nie ale człowiek jest dzieckiem Boga. Czy słowo ma moc stwórczą? Przecież Bóg stworzył świat słowem a my jesteśmy jego dziećmi. Ignorowanie mocy wypowiadanych słów jest po prostu głupie. Dziecko które wzrasta w krzyku i przekleństwach ma małe szanse na normalne życie. I nie tylko dlatego że jest to uzasadnione z psychologicznego punktu widzenia. Słowa ranią. A zatem mają potężną moc. Jeśli ktoś uważa inaczej to … Powodzenia.
Marzena Oz
Patrzcie, jak zaatakowali księdza Dominika! Komu służysz przekupna kobieto?! Oszczercom i wrogom Kościoła katolickiego!
Marzena Oz
To PiotrM się tak ubawil
Tymoteusz
Przyznaję, że tym razem (chodzi mi o to Kto wstawił ten film na Glorię) po 20-tu minutach oglądania i wysłuchiwania Pani Moniki Białkowskiej, nie jestem przekonany i już dalej nie chce mi się oglądać (nie twierdzę, że Pani Monika nie ma racji, tylko piszę, że mnie w tym przypadku, jak do tego momentu, nie przekonała).
m.rekinek
Tymoteusz Ks. Chmielewski odwodzi ludzi od sakramentu spowiedzi na rzecz wyznania konkretnego grzechu w modlitwie przed Najświętszym Sakramentem - pani Monika cytuje księdza.
Najlepiej zacząć słuchać właśnie od 20 minuty.
Tymoteusz
Hm, jeżeli M.rekinek tak sprawę przedstawia, to może się jeszcze zmobilizuję na dalszą część wypowiedzi Pani Moniki Białkowskiej :-)
Tymoteusz
Oczywiście pamiętam nałożenie rąk Marcina Zielińskiego na głowę Ks. Dominika Chmielewskiego, co było wielką nieroztropnością tegoż Kapłana...
m.rekinek
Marzena Oz
Jeśli chodzi o nalozenie rąk na głowę KS Dominika, to też się zdziwiłam, że na to ks. pozwolił. Ale kto nie popełnił w życiu błędu, ,,ten niech pierwszy rzuci kamień"
Neo Kowalski
W dzisiejszych czasach nie pozwoliłbym aby KTOKOLWIEK nałożył mi ręce na głowę!!! To jest proszenie się o problemy.
A odnośnie słuchania wywodów Pani Białkowskiej, która 'radośnie i bezmyślnie' nazwała kota imieniem potężnego demona Behemot nie rozumiejąc, że wołając kota równocześnie przywołuje demona.... Cóż trzeba więcej tłumaczyć roztropnym ludziom? Po kilku minutach słuchania tej Pani …More
W dzisiejszych czasach nie pozwoliłbym aby KTOKOLWIEK nałożył mi ręce na głowę!!! To jest proszenie się o problemy.
A odnośnie słuchania wywodów Pani Białkowskiej, która 'radośnie i bezmyślnie' nazwała kota imieniem potężnego demona Behemot nie rozumiejąc, że wołając kota równocześnie przywołuje demona.... Cóż trzeba więcej tłumaczyć roztropnym ludziom? Po kilku minutach słuchania tej Pani można stwierdzić jedno: nie ma bladego pojęcia o Świecie Duchowym, wywody daltonisty o kolorach!!!
anetmachnio1979
A jakby jednego heretyka było mało proszę przeczytać jak Pana Boga rozumie agent masonski Galbas
"Bóg jest nienormalny. Jego miłość jest nienormalna, szalona i nielogiczna "- zaznaczył abp Galbas.
Abp Galbas: Bóg jest nienormalny. Jego miłość jest nienormalna, szalona i nielogicznaMore
A jakby jednego heretyka było mało proszę przeczytać jak Pana Boga rozumie agent masonski Galbas

"Bóg jest nienormalny. Jego miłość jest nienormalna, szalona i nielogiczna "- zaznaczył abp Galbas.
Abp Galbas: Bóg jest nienormalny. Jego miłość jest nienormalna, szalona i nielogiczna
anetmachnio1979
Proszę, posłuchajcie Minuta 2:58 o czym on mówi na tym nagraniu .Mówi o czasie oczyszczenia o epidemii która za chwilę będzie tak poważna że ludzie nie będą mieli opieki A szpitale będą zapchane i co wtedy mają zrobić WOJOWNICY z tej SEKTY???? Maja iść do chorych i nakładać na nich swoje ręce !!!!
Proszę posłuchajcie tego ks. Dominik Chmielewski - Rozpoczyna się czas oczyszczenia
2 more comments from anetmachnio1979
anetmachnio1979 shares this
212
anetmachnio1979
Mam wielkie wątpliwości czy ten człowiek jest katolikiem .Nie powinien wygłaszać kazań publicznie .Dobrze powiedziane "wyznawcy " tego aktora ,ci ludzie których prowadzi DominikChmielewski nie wyznają Boga ,ale są wyznawcami fałszywej ewangelii ,w której główna role odgrywa miłość do człowieka A nie do Boga !