Clicks4
NewsLetters

Реакція К.М. Вігано на т.зв. Дім авраамічної сім’ї

відео: https://youtu.be/TcAVGdBclPQ

Карло Марія Вігано 6.11.2019 року надав тривале інтерв’ю для LifeSiteNews, в якому, як найвищий авторитет у Церкві, реагував на злочин ідолопоклонства, вчинений на Синоді про Амазонію проти Першої Божої Заповіді.
Через декілька днів Вігано реагує на наступний злочин проти Першої Заповіді, яким є ініціатива Бергольйо з переведення Католицької Церкви до всесвітньої релігії Нью Ейдж через залучення до т.зв. авраамічної сім’ї вселенського братства в Абу-Дабі.
15.11.2019 р. Франциск Бергольйо прийняв великого імама та різних інших відомих осіб. Вони обговорювали документ про людське братство, який Франциск з імамом підписали в лютому цього року. Тепер при зустрічі вже був запропонований конкретний проект храму вселенського братства. Як щодо цього висловився Карло Марія Вігано як найвищий учительський і пастирський авторитет?
Карло Марія Вігано порівняв цей дім з Вавилонською вежею. Зокрема, він сказав: «Будівництво „Дому авраамічної сім’ї” є вавилонським ділом, що будується Божими ворогами, ворогами Христової Церкви та ворогами єдиної істинної релігії, яка єдина може врятувати людину та все сотворіння від знищення: як дочасного, так і вічного. Фундаменти цього (вавилонського) „Дому” приречені на загибель і зруйнування. Вони виникають там, де через руки самих будівничих прагнуть усунути єдиний наріжний камінь ‒ Ісуса Христа, Спасителя та Господа, на якому стоїть Божий дім (І Кор. 3,10...)».
Яким способом реалізується це самогубство Католицької Церкви і куди сягає його коріння?
Карло Марія Вігано у зв’язку з цим згадує ще пересторогу Пія XI перед так званим всесвітнім братством в енцикліці «Mortalium animos». Далі у своїй статті Вігано пише: «В саду Абу-Дабі готується проект храму нової всесвітньої синкретичної релігії з її антихристівськими догмами. Навіть найсміливіші масони не могли б собі щось таке уявити. Таким чином, Бергольйо продовжує втілювати в Абу-Дабі чергове відступництво ‒ плід пантеїстичного та агностичного неомодернізму, який тиранізує Римську Церкву та який проріс зі соборного документу „Nostra aetate”. Ми змушені визнати, що отруйні плоди соборної весни є перед очима в кожного, хто не дасть засліпити себе брехнею, яка перебуває при владі».
Чи існує послідовність між дособорним і постсоборним вченням?
Карло Марія Вігано висловився щодо цього так: «Вчення з часів до ІІ Ватиканського Собору було відкинене як нетолерантне і застаріле. Порівняння між дособорним учительським урядом і новим вченням „Nostra aetate” та „Dignitatis Humanae” (якщо цитувати лише їх) вказало на діаметральну відмінність ‒ розрив, який ми мусимо визнати і який треба якнайшвидше виправити».
Що сьогодні найбільше потребує Церква?
Карло Марія Вігано каже: «Сьогодні більше ніж будь-коли... Церква потребує сильних і послідовних доктрин. Посеред розкладу... компроміси стають все більш і більш безплідними, і кожен з них усуває частину правди...».
Чому так важливо зберегти незмінні фундаменти віри?
Карло Марія Вігано обґрунтовує це так: «З повним і абсолютним визнанням віри пов’язана благодать. Апостол каже, що це визнання є спасінням для тих, які його здійснюють…».
Пригадаймо ще твердження К.М. Вігана з недавнього інтерв’ю стосовно Синоду про Амазонію:
«Цей Синод справляє враження, що Католицька Церква (так, як тепер це є постійно) перебуває у згоді зі стратегіями, які домінують на сцені глобалізації та підтримуються потужними силами та фінансами. Ці стратегії є радикально антигуманними та за своєю суттю ‒ антихристиянськими. Частиною цих таємних планів є і підтримка абортів, гендерна ідеологія та гомосексуалізм, а також догматизація теорії антропогенного глобального потепління.
Для нас, усіх католиків, лик Святої Церкви з кожним днем стає все похмурішим. Прогресивний наступ, що відбувається, є справжньою революцією не лише у способі розуміння Церкви, але і в апокаліптичних образах, які відображають весь світовий порядок».

Висновок:
Карло Марія Вігано як найвищий авторитет, який тримає ключі Петра, сказав ясне слово щодо найактуальніших питань, які загрожують нинішній Церкві. Йдеться про т.зв. Дім авраамічної сім’ї всесвітнього братства в новій релігії та розрив між дособорним учительським урядом та новими вченнями у соборному документі «Nostra aеtate». Він також вказує на зв’язок ідолопоклонства з Пачамамою та Домом нової релігії в Абу-Дабі. Обидва є злочинами проти Першої Божої Заповіді та ведуть до відступництва від живого і правдивого Бога.
Рішенням для сучасної Католицької Церкви є не лише молитва та піст, але й конкретні кроки покаяння. Першим з них є відділення від недійсного папи Бергольйо.

+ Ілля
Патріарх Візантійського Вселенського Патріархату

+ Методій, ЧСВВр + Тимотей, ЧСВВр
єпископи-секретарі

22.11.2019